Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Já BiGGymu nic nenabízel on mi psal celý minulý týden, že by chtěl udělat vše do jednoho software, logo, úpravu pro starou O2 a menu a já mu pak vysvětloval, že VW jich má víc a že jedno z nich jde nakódovat, protože mi bylo jasné, že na cenu přesně takto zareaguje.

Dobře vsak vpohode nechcu menu za 1500 a hotovo :) proc to dal rozmazavat .. chtel jsem spojit softy do jednoho na vase doporuceni že je to pro navigaci lepsi.. proto jsem uz rovnou uvazoval ze pri jedne praci by se tam hodilo i to menu premium vw .. ale pokud to stoji co to stoji tak na menu kaslu ..  ciste spojeni softu je taky tak pracne nebo u te ceny slo spis o to menu ? jinak dobře vis že jsem te po koupi columbusu zadal o fw pro predfacelift octu aby mi slo korektne menu maxidot ( 5238_new_type_gtw_oldO2.nrg ) za tenhle 6mb soft jsem byl také ochotny ti zaplatit 500KC takze kdyz to spojim a menu to je 1500 plus 500 a fakt se mi do radia za 9k nechce davat dalsi 2k kvuli hloupemu menu..  diky teda za rady cenim si jich a dal bych to nerozmazaval.

 

http://www.aliexpress.com/item/OEM-Splitter-Y-cable-wire-harness-for-RNS510-RCD510-Antenna-Radio-Adapter-vw-head-unit-FAKRA/32291671621.html

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No do Columbusu musíš mít 2 antény, buď je máš opravdu fyzicky obě,nebo máš jen střešní a musíš za rádio dát výhybku (ono když jsem to řešil, tak se na netu prodávaly jen rozbočky taky a ty nefungovali, protože sice rádio to bralo jako 2 vstupy zdroje, ale byly slabé, proto mi Ferda dělal "výhybku" je tam ještě něco zakomponováno podle mě, to bys musel na něho, tomu já nerozumím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem zaktualizovat mapy z V11 na V12 přes SD kartu (DVD DL ne a ne načíst) přes MAPTOOL, vše proběhlo dle návodu, ale mapy tam nejsou. Navigace píše Vložte navigační DVD, po vložení V11 navigace funguje z dat na DVD, ale neumožní je uložit na HDD. Jinak vše funguje. FW je 3984. Je na to nějaký fígl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mam stoho docela strach ten plosnak moc bytelny neni :) jinak zatim sem nezkousel sundavat ani ty cerne kolecka toto je jen fotka pro predstavu abych zjistil co je pod cerbyma koleckama.. takze i ty cerne se sundavaji az je plosnak venku nebo jdou ven ikdyz je radio slozene?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...