Přejít na obsah

Ještě k viděli jste tohle ..... samolepy


Prochy

Doporučené příspěvky

každopádně construkt a tu samolepku vpravo- dolu, tuhle ošklivou CZ taky dolu a koupit tu pruhlednou a prsknout ji střed nárazníku. ty odrazky mě ani moc neuráží

jo a nápis Octavia taky dolu a kdyz uz v tom budes, nech zavařit prolis na RZ, znak a stěrač, zajimá měl, jak to bude pak vypadat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s některými názory viz výše.

Jak jsem psal, nechtěl jsem hned RS nárazník a dotáhl to syn, akorát to otočil o 180 stupňů, tak to úplně nekopíruje hranu narazníku.

Půjde to dolů, je to jako ta imitace RS nárazníku (z dálky je to dost věrohodné).

Každý má možnost si zvolit, já to zkusil a taky to není podle gusta.

Prostě vy jste se ptali a já odpověděl, že Luke.

Nechci komentovat to co je vzadu nalepeno.

Editováno: , autor: Prochy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě vy jste se ptali a já odpověděl, že Luke.

Nechci komentovat to co je vzadu nalepeno.

co, že Luke? ja se na nic neptal přece

ono je to dost těžky, že nechces komentovat co máš vzadu nalepeno, když jseš na diskuzním fóru. to o zavaření byl pokus o joke

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to taky tak bral jako žert, samo že to nebylo myšleno na tebe.

Do tebe buší jiní.

OCTAVIA jsem chtěl, ale bez motorizace.

Construct nalepen přímo při koupi - ???? - nechtěl jsem, tak zatím tam je.

CZ - nic lepšího nebylo, když jsem po koupi hned jel do Schweizu.

Vpravo dole je s kým makáme.

Nálepky červené půjdou dolů.

Toť vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko.DC jestli je to i na mne o tom stárnutí, tak to beru ..... smích. Mladej už samo sebou nejsem, ale jsem pro každou prču ..... smích.

Jak se trochu oteplí jde to dolů.

Taky, když jsem to viděl na obrázku, bylo to zajímavější - na sahaře po nalepení už to není ono.

Není to do oranžova, ale je to do červena (je to reflexní odrazka).

Ještě k RS nárazníku ... , ty odrazky jsou tam vsazeny, ale tyto jsou silnější folie a nalepeny (odhadem 2 mm). Možná kdyby to mladej nalepil správně, tak by to bylo možná lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Prochy zase si nenech od každýho pomlouvat svého miláčka..

Já jsem si sundal jak Construct tak označení motorizace a místo toho si tam dal samolepku jinou.. příležitostně vyfotim..

Je hezký si svou "roštěnku" odlišit od jiných ale všeho s mírou :-)

Ps: Fakt tu RZ nezkusíš zavařit? :p Víš jakou bys nám udělal radost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, jasne, to zavarenie by bolo bomba, to by začínala už pomaličky byť hustokára, že?

BTW, ja by som si nápis OCTAVIA a ten štítok pod tým asi nedal dole, mne sa to tam páči. Maximálne by som tam nalepil niečo menšie (ako napríklad 1,4 MPI u mojej bývalej Fabie 2,0). Ale teraz by to akosi nemalo zmysel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, jasne, to zavarenie by bolo bomba, to by začínala už pomaličky byť hustokára, že?

BTW, ja by som si nápis OCTAVIA a ten štítok pod tým asi nedal dole, mne sa to tam páči. Maximálne by som tam nalepil niečo menšie (ako napríklad 1,4 MPI u mojej bývalej Fabie 2,0). Ale teraz by to akosi nemalo zmysel :D

jo, že by sis dal na svou RS třebaaaaa 1.2HTP.. s červeným P ať nežeru :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucíííííí super téma. Jsem zvědavej jak všichni super radíte, toto dolů, toto zavař, toto si po.... atd. kdo už něco takového si udělal na svém miláčku.

Můj se mi líbí tak, jak jsem si ho objednal. Nejsem zastánce různých spojlerů, mračítek a různých kýčovitých doplňků jak bylo popsáno již výše ...od Vietnamců.

Ten komentář je super, ale já jen z předešlého téma napsal, že se dají koupit lepicí folie a hned bylo .... FOTO, já to hned sem hodil.

Super vše OK aspoň jsme se zasmáli. Těším se na sraz až se uvidíme a já zkouknu ty Vaše miláčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...