Přejít na obsah

PLIVÁRNA


amogh

Doporučené příspěvky

Když řekneme Ano radaru řekneme Ano válečné útočné politice USA. ... No aspon nam nevyhrozujou, ze pokud rekneme NE tak na nas namiri sve jaderne hlavice. Kazdopadne jak sem rekl vyse, ja sem za jistych podminek PRO radar !

A tohle se mi taky nelíbí, že to politici staví do roviny Ne radaru znamená ano Rusku. Vyberte si spojence buď Ameriku ano radaru, nebo Rusko ne radaru. To je nesmysl. Spojenci USA už dávno jsme. Nebo dát to sem natruc Rusku. Spojenci USA zůstaneme, i když řekneme ne. A taky mě sere apsurdita, že když nejsi pro radat tak ti řeknou že si komouš. Protože ho tu nechtěl taky komouši. Když komouši budou podporovat šukaní tak tihle lidí asi budou žít v celibátu. Nejsem komouš nesnášim komouše. Komouš patří do koše.

Mám samozřejmě rádši Ameriku než Rusko. Ale nesouhlasím s tím co teď provadí USA ve světě a nechci aby jsme do toho byly zataženi.

Nechci za to příjímat zotpovědnost a riziko. Pokud by to byl radar Nato tak neřeknu ani slovo. I spousta američanů je proti radaru. Stejně to v USA neprojde.

A další nechci, aby na našem území byla cizí armáda. To už tu jendou bylo. Co pak by to nemohli ovládat naši lidé?

Do dneška i přesto, že jsem spojenci v Nato máme do USA víza a musíme jak největší póvl prosit aby jme se tam mohli podívat. A o zrušení se pokoušíme dlouho, ale dokud nebyl radar nebyla žádná šance víza zrušit.

A najednou, když se to hodí jsme největší spojenec.

Jinak když už je to plivárna. Kurva venku bude asi chcát!!! :))

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komouš patří do koše. .... spis na provaz !!!

Jojo viza sou naprostej hnus, kterej bych pozadoval zrusit at radar bude nebo nebude. Osobne viza do usa nepotrebuju, ale kdysi o ne zadala treba segra a nedostala je jen proto, ze byla mlada. Uz jen z principu toho, ze sme v EU bychom viza davno nemeli potrebovat. Bohuzel je to opet o schopnosti nebo spis neschopnosti nasich politiku a to at jak soucasne tak minule vlady.

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimavej a dle meho nazoru z velke miry pravdivej clanek :

Radar trochu jinak

V posledních dnech čím dál častěji, a v posledních hodinách velmi často, vzhledem k návštěvě prezidenta Bushe v naší republice, se hovoří o amerických radarech. Padá velké množství argumentů pro i proti, na obou stranách je velmi široká škála od absolutních blábolů (např. tvrzení jednoho obyvatele Trokavce, že Američany tady nechce, protože znásilňují holky) až po vcelku rozumné, nikomu z nás se asi moc nezamlouvá, že na nás budou mířit ruské rakety. Občas je poněkud náročné se v této záplavě hesel a propagandy orientovat.

Domnívám se však, že zatím příliš není slyšet dle mého soudu nejdůležitější argument. Ten argument, že pokud jsme členové určitého vojenského paktu, že pokud máme to štěstí a jsme spojenci nejsilnější země světa, nemůžeme prostě jen sedět s rukama složenýma v klíně a říkat: "Postarejte se o naši bezpečnost, ale hlavně od nás nic nechtějte." Kolektivní bezpečnost (ať už na bázi bilaterární či na úrovni NATO, což je jistě lepší) totiž znamená nejen to, že jsme kolektivně pod nějakou "vyšší" obranou, ale že tuto obranu si musíme kolektivně vytvořit a že na jejím tvoření se prostě musíme podílet všichni. Tedy i my bychom měli nést určitou část nepříjemného břemene, vytvořeného za účelem možnosti klidného spánku pro nás všechny.

Bohužel typicky český postoj je poněkud jiný, jak už jsem naznačil výše. "Hurá, radar, který nás

(nebo naše spojence) může ochránit před útokem je super, postavme ho někde v Polsku, na Slovensku nebo v Maďarsku! Cože? Tady u nás? Ani nápad!"

Uvědomme si prosím, že takovýto postoj (dlouhodobější) nás může za našimi hranicemi přinejlepším postavit do světla nespolehlivých sobců, v tom horším případě do světla pitomců, kteří si nezaslouží být součástí společného bezpečnostního projektu.

To je podle mě hlavní důvod, proč bychom měli říci ANO RADARŮM.

To je přesně ono, ty si myslíš že v dnešní době je složité směrovat rakety? Jak víš že v současné době už na nás nemíří? Myslíš, že radar je jediny vojenský / strategický cíl v CZ? Snad nejsi tak nainví ;)

Připomíná mi to stejný humbuk jako kolem radia free europe - taky potenciální ohrožení naší rádoby "pacifistické vlasti". Češi se totiž strašně rádi mají dobře a druzí ať se starají... O integraci do NATO se samo jedná - samotné NATO má také plány na vybudování protirakotového štítu, bohužel politická roztřištěnost evropy a následná absolutní neplodnost v jakémkoli rozhodnutí jej oddaluje (stejne jako další projekty, např Galileo).

Systém bude stejny, nálada v USSR také - pardon , možná lepší, protože budou mít po volbách ...

To že na uzemí radaru budou amíci pod jurisdikcí USA je podle mě normální v ohledu jakékoli vojenské báze + ruku na srdce, který soudní systém je vícebezzubý? Ano, pravda, je to ten náš, tak co řešíte?

Jednoduché - za přesných podmínek + formou proti zakázek pro CZ firmy hlasuji za ANO.

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduché - za přesných podmínek + formou proti zakázek pro CZ firmy hlasuji za ANO.

:palec2:

No ono to, že teď naše firmy získali zakázky v Iráku za 2miliardy nebude náhoda :palec2: .

To aby na našem uzemí byli cizí vojáci já prostě přes srdce nepřenesu a by na části naší země platilo cizí právo taky ne.

I když máš pravdu, že každý zločin by byl více potrestán podle jejich práva.

Od tebe jsem zatim slyšel jediný důvod pro, který uznám: + formou proti zakázek pro CZ firmy.

Ale stejně řikám NE lol

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimavej a dle meho nazoru z velke miry pravdivej clanek :

Radar trochu jinak

V posledních dnech čím dál častěji, a v posledních hodinách velmi často, vzhledem k návštěvě prezidenta Bushe v naší republice, se hovoří o amerických radarech. Padá velké množství argumentů pro i proti, na obou stranách je velmi široká škála od absolutních blábolů (např. tvrzení jednoho obyvatele Trokavce, že Američany tady nechce, protože znásilňují holky) až po vcelku rozumné, nikomu z nás se asi moc nezamlouvá, že na nás budou mířit ruské rakety. Občas je poněkud náročné se v této záplavě hesel a propagandy orientovat.

Domnívám se však, že zatím příliš není slyšet dle mého soudu nejdůležitější argument. Ten argument, že pokud jsme členové určitého vojenského paktu, že pokud máme to štěstí a jsme spojenci nejsilnější země světa, nemůžeme prostě jen sedět s rukama složenýma v klíně a říkat: "Postarejte se o naši bezpečnost, ale hlavně od nás nic nechtějte." Kolektivní bezpečnost (ať už na bázi bilaterární či na úrovni NATO, což je jistě lepší) totiž znamená nejen to, že jsme kolektivně pod nějakou "vyšší" obranou, ale že tuto obranu si musíme kolektivně vytvořit a že na jejím tvoření se prostě musíme podílet všichni. Tedy i my bychom měli nést určitou část nepříjemného břemene, vytvořeného za účelem možnosti klidného spánku pro nás všechny.

Bohužel typicky český postoj je poněkud jiný, jak už jsem naznačil výše. "Hurá, radar, který nás

(nebo naše spojence) může ochránit před útokem je super, postavme ho někde v Polsku, na Slovensku nebo v Maďarsku! Cože? Tady u nás? Ani nápad!"

Uvědomme si prosím, že takovýto postoj (dlouhodobější) nás může za našimi hranicemi přinejlepším postavit do světla nespolehlivých sobců, v tom horším případě do světla pitomců, kteří si nezaslouží být součástí společného bezpečnostního projektu.

To je podle mě hlavní důvod, proč bychom měli říci ANO RADARŮM.

To je přesně ono, ty si myslíš že v dnešní době je složité směrovat rakety? Jak víš že v současné době už na nás nemíří? Myslíš, že radar je jediny vojenský / strategický cíl v CZ? Snad nejsi tak nainví ;)

Připomíná mi to stejný humbuk jako kolem radia free europe - taky potenciální ohrožení naší rádoby "pacifistické vlasti". Češi se totiž strašně rádi mají dobře a druzí ať se starají... O integraci do NATO se samo jedná - samotné NATO má také plány na vybudování protirakotového štítu, bohužel politická roztřištěnost evropy a následná absolutní neplodnost v jakémkoli rozhodnutí jej oddaluje (stejne jako další projekty, např Galileo).

Systém bude stejny, nálada v USSR také - pardon , možná lepší, protože budou mít po volbách ...

To že na uzemí radaru budou amíci pod jurisdikcí USA je podle mě normální v ohledu jakékoli vojenské báze + ruku na srdce, který soudní systém je vícebezzubý? Ano, pravda, je to ten náš, tak co řešíte?

Jednoduché - za přesných podmínek + formou proti zakázek pro CZ firmy hlasuji za ANO.

:palec2:

Hele, nevim jestli si quotoval to co sem psal ja a pak reagoval na zabiaka, protoze ja presne jako si psal ty za jistych podminek sem PRO radar !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a me sere ze bush snidal az do deseti, stal sem v karline 50 metru od vchodu do prace a fizlovci ne a ne ... kdybych chtel tak sem ho stjne odstrelil, vzal bych si do prace bomby a vyletel by celej hilton i s Ibc :D paka...

hlavne ze si pridal muffin a ja kvuli tomu prisel pozde do prace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si antiradar vole lol lol
Kluci, diky. Ja tohle procetl cele a opravdu sem se parkrat dobre zasmal

Myslim si ze tohle neni vylozene tema pro sprostaky, ale i pro lidi s "vytribenym smyslem pro humor".

Bezva vlakno!!!

No a kdyz uz jsem tady, tak....

DO PICE SE ZAMRDANYM RADAREM !!!!!

Ja myslim ten AMEEERICKEJ FUCKING SHITOZNI ANTISTRESOVY PROTIPRDOVY RADAR

Jo a este sem si chtel plivnout na HYUNDAI v Nosovicich! FLUUUUUUS!

zlatý komouši, co? fuck:kuk:

nejsem RESO :smich:

Co do toho taháš zasraný komouše? Co to má co společného z radarem?

bo jak sem tak četl dotyčnýho příspěvek, přesně sem si ty soudružský kecy vybavil...chceš to napsat ještě víc polopatě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...já prostě přes srdce nepřenesu a by na části naší země platilo cizí právo taky ne...

ty asi myslíš exteritorialitu, viď...

to bys pak ale měl jít a protestovat proti všem ambasádám, co tu máme, protože to je stejnej případ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a me sere ze bush snidal az do deseti, stal sem v karline 50 metru od vchodu do prace a fizlovci ne a ne ... kdybych chtel tak sem ho stjne odstrelil, vzal bych si do prace bomby a vyletel by celej hilton i s Ibc :D paka...

hlavne ze si pridal muffin a ja kvuli tomu prisel pozde do prace

Sis pak měl s píchačkama zajet na Ruzyň a počkat si tam na něj aby ti podepsal pozdní příchod, ne? Taková prkotina lol;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimavej a dle meho nazoru z velke miry pravdivej clanek :

Radar trochu jinak

V posledních dnech čím dál častěji, a v posledních hodinách velmi často, vzhledem k návštěvě prezidenta Bushe v naší republice, se hovoří o amerických radarech. Padá velké množství argumentů pro i proti, na obou stranách je velmi široká škála od absolutních blábolů (např. tvrzení jednoho obyvatele Trokavce, že Američany tady nechce, protože znásilňují holky) až po vcelku rozumné, nikomu z nás se asi moc nezamlouvá, že na nás budou mířit ruské rakety. Občas je poněkud náročné se v této záplavě hesel a propagandy orientovat.

Domnívám se však, že zatím příliš není slyšet dle mého soudu nejdůležitější argument. Ten argument, že pokud jsme členové určitého vojenského paktu, že pokud máme to štěstí a jsme spojenci nejsilnější země světa, nemůžeme prostě jen sedět s rukama složenýma v klíně a říkat: "Postarejte se o naši bezpečnost, ale hlavně od nás nic nechtějte." Kolektivní bezpečnost (ať už na bázi bilaterární či na úrovni NATO, což je jistě lepší) totiž znamená nejen to, že jsme kolektivně pod nějakou "vyšší" obranou, ale že tuto obranu si musíme kolektivně vytvořit a že na jejím tvoření se prostě musíme podílet všichni. Tedy i my bychom měli nést určitou část nepříjemného břemene, vytvořeného za účelem možnosti klidného spánku pro nás všechny.

Bohužel typicky český postoj je poněkud jiný, jak už jsem naznačil výše. "Hurá, radar, který nás

(nebo naše spojence) může ochránit před útokem je super, postavme ho někde v Polsku, na Slovensku nebo v Maďarsku! Cože? Tady u nás? Ani nápad!"

Uvědomme si prosím, že takovýto postoj (dlouhodobější) nás může za našimi hranicemi přinejlepším postavit do světla nespolehlivých sobců, v tom horším případě do světla pitomců, kteří si nezaslouží být součástí společného bezpečnostního projektu.

To je podle mě hlavní důvod, proč bychom měli říci ANO RADARŮM.

To je přesně ono, ty si myslíš že v dnešní době je složité směrovat rakety? Jak víš že v současné době už na nás nemíří? Myslíš, že radar je jediny vojenský / strategický cíl v CZ? Snad nejsi tak nainví ;)

Připomíná mi to stejný humbuk jako kolem radia free europe - taky potenciální ohrožení naší rádoby "pacifistické vlasti". Češi se totiž strašně rádi mají dobře a druzí ať se starají... O integraci do NATO se samo jedná - samotné NATO má také plány na vybudování protirakotového štítu, bohužel politická roztřištěnost evropy a následná absolutní neplodnost v jakémkoli rozhodnutí jej oddaluje (stejne jako další projekty, např Galileo).

Systém bude stejny, nálada v USSR také - pardon , možná lepší, protože budou mít po volbách ...

To že na uzemí radaru budou amíci pod jurisdikcí USA je podle mě normální v ohledu jakékoli vojenské báze + ruku na srdce, který soudní systém je vícebezzubý? Ano, pravda, je to ten náš, tak co řešíte?

Jednoduché - za přesných podmínek + formou proti zakázek pro CZ firmy hlasuji za ANO.

:palec2:

Hele, nevim jestli si quotoval to co sem psal ja a pak reagoval na zabiaka, protoze ja presne jako si psal ty za jistych podminek sem PRO radar !!!

ale měli by nám klucí z jůesej taky vykompenzovat nasrané chování našich bratrů z východu... proč myslíte že najednou zdražil plyn ? Když se objevují stále nová a nová ložiska ? Je to první varování z východu, jsem zvědav co na nás strejda Putin ještě vymyslí... Radar určitě není tak špatnej jak se říká, ale ty naši blbouni politický si neuvědomují že je to 100% odpověď na otázku "na čí straně jste?", takže jsem zvědav jak to dopadne, ale jsem spíš pesimista...jo a víza? slyšeli jste co ty volové s pruhama a hvězdama plánujou ? Elektronické "propustky/víza" do usa, i pro ty země, které zatím víza nepotřebují, tady v Irelandu jsou na amíky kvůli tomu dost nasraný... (navíc zdejší ekonomickej zázrak mají na svědomí naši východní bratři a jejich kerosin, ale to už je vedlejší...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si antiradar vole lol lol
Kluci, diky. Ja tohle procetl cele a opravdu sem se parkrat dobre zasmal

Myslim si ze tohle neni vylozene tema pro sprostaky, ale i pro lidi s "vytribenym smyslem pro humor".

Bezva vlakno!!!

No a kdyz uz jsem tady, tak....

DO PICE SE ZAMRDANYM RADAREM !!!!!

Ja myslim ten AMEEERICKEJ FUCKING SHITOZNI ANTISTRESOVY PROTIPRDOVY RADAR

Jo a este sem si chtel plivnout na HYUNDAI v Nosovicich! FLUUUUUUS!

zlatý komouši, co? fuck:kuk:

nejsem RESO :smich:

Co do toho taháš zasraný komouše? Co to má co společného z radarem?

bo jak sem tak četl dotyčnýho příspěvek, přesně sem si ty soudružský kecy vybavil...chceš to napsat ještě víc polopatě?

)

Nevim, ze ceho sis to jako vybavil... Jako ze slova "americky"? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si antiradar vole lol lol
Kluci, diky. Ja tohle procetl cele a opravdu sem se parkrat dobre zasmal

Myslim si ze tohle neni vylozene tema pro sprostaky, ale i pro lidi s "vytribenym smyslem pro humor".

Bezva vlakno!!!

No a kdyz uz jsem tady, tak....

DO PICE SE ZAMRDANYM RADAREM !!!!!

Ja myslim ten AMEEERICKEJ FUCKING SHITOZNI ANTISTRESOVY PROTIPRDOVY RADAR

Jo a este sem si chtel plivnout na HYUNDAI v Nosovicich! FLUUUUUUS!

zlatý komouši, co? fuck:kuk:

nejsem RESO :smich:

Co do toho taháš zasraný komouše? Co to má co společného z radarem?

bo jak sem tak četl dotyčnýho příspěvek, přesně sem si ty soudružský kecy vybavil...chceš to napsat ještě víc polopatě?

)

Nevim, ze ceho sis to jako vybavil... Jako ze slova "americky"? :)

třeba i z toho plivání na Hyundai ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Cikani na Cejlu uz me serou.Mrdky jedny cerny...Bordel jak v tanku,decka rvou po ulicich,smrdej,hulakaj a jeste si budou otvirat drzku.Jdu do Sparu,proti me decko kope do stromku,vsichni na nej cumej.Tak ho okriknu a za nim nejakej umrdanej cca 15-ti letej umounenec zacne rvat ,ze sem skurvenej bhiilej moree fasista a rasiiistaaa..Uz uz jsem mu ji chtel riznout,ale asi to vytusil a zdrhnul..Tak kurva co je to za pakaz?Co z toho malyho zmrda asi vyroste?Jeste vetsi zmrd,nez je jeho fotr,kterej je v base vic nez doma?Jak se chtej zaclenit do spolecnosti,kdyz vychovavaj decka takovym stylem?Proc na ne kurva mam platit??Nasrat na ne vsechny..Udelat jim nekde rezervaci a nahrnout je tam vsechny!!!!!! fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cikani na Cejlu uz me serou.Mrdky jedny cerny...Bordel jak v tanku,decka rvou po ulicich,smrdej,hulakaj a jeste si budou otvirat drzku.Jdu do Sparu,proti me decko kope do stromku,vsichni na nej cumej.Tak ho okriknu a za nim nejakej umrdanej cca 15-ti letej umounenec zacne rvat ,ze sem skurvenej bhiilej moree fasista a rasiiistaaa..Uz uz jsem mu ji chtel riznout,ale asi to vytusil a zdrhnul..Tak kurva co je to za pakaz?Co z toho malyho zmrda asi vyroste?Jeste vetsi zmrd,nez je jeho fotr,kterej je v base vic nez doma?Jak se chtej zaclenit do spolecnosti,kdyz vychovavaj decka takovym stylem?Proc na ne kurva mam platit??Nasrat na ne vsechny..Udelat jim nekde rezervaci a nahrnout je tam vsechny!!!!!! fuckfuckfuckfuckfuckfuckfuck

jj,

dělali jsme barák ve francouzský, ten jediný byl prázdný, jinak široko daleko všechny domy obydlený cikány,

nějak to nechápu, přeci v centru je nejlukrativnější bydlení a taky nejdražší (alespoň ve světě) a když je někdo vystěhuje, tak z něho udělají rasistu (Čunek)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cikani na Cejlu uz me serou.Mrdky jedny cerny...Bordel jak v tanku,decka rvou po ulicich,smrdej,hulakaj a jeste si budou otvirat drzku.Jdu do Sparu,proti me decko kope do stromku,vsichni na nej cumej.Tak ho okriknu a za nim nejakej umrdanej cca 15-ti letej umounenec zacne rvat ,ze sem skurvenej bhiilej moree fasista a rasiiistaaa..Uz uz jsem mu ji chtel riznout,ale asi to vytusil a zdrhnul..Tak kurva co je to za pakaz?Co z toho malyho zmrda asi vyroste?Jeste vetsi zmrd,nez je jeho fotr,kterej je v base vic nez doma?Jak se chtej zaclenit do spolecnosti,kdyz vychovavaj decka takovym stylem?Proc na ne kurva mam platit??Nasrat na ne vsechny..Udelat jim nekde rezervaci a nahrnout je tam vsechny!!!!!! fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck

...Na tohle tema by slo hoooodne dlouho diskutovat....ale v podstate mas pravdu....Na druhou stranu, ty decka se tezko prizpusobi, kdyz vyrustaji v komunite ve ktere je to, co delal, naprosto normalni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cikani na Cejlu uz me serou.Mrdky jedny cerny...Bordel jak v tanku,decka rvou po ulicich,smrdej,hulakaj a jeste si budou otvirat drzku.Jdu do Sparu,proti me decko kope do stromku,vsichni na nej cumej.Tak ho okriknu a za nim nejakej umrdanej cca 15-ti letej umounenec zacne rvat ,ze sem skurvenej bhiilej moree fasista a rasiiistaaa..Uz uz jsem mu ji chtel riznout,ale asi to vytusil a zdrhnul..Tak kurva co je to za pakaz?Co z toho malyho zmrda asi vyroste?Jeste vetsi zmrd,nez je jeho fotr,kterej je v base vic nez doma?Jak se chtej zaclenit do spolecnosti,kdyz vychovavaj decka takovym stylem?Proc na ne kurva mam platit??Nasrat na ne vsechny..Udelat jim nekde rezervaci a nahrnout je tam vsechny!!!!!! fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck

...Na tohle tema by slo hoooodne dlouho diskutovat....ale v podstate mas pravdu....Na druhou stranu, ty decka se tezko prizpusobi, kdyz vyrustaji v komunite ve ktere je to, co delal, naprosto normalni...

Jo decka za to nemuzou...Kazdej rodic,kterymu tam to decko beha by zaslouzil tyci do hlavy...Ale hlavne.Nekde jsem vystrachal stary fotky Cejlu,coz byla driv celkem prominentni ctvrt a kdyz jsem to porovnal s dneskem....Ty cikani to tam zrichtovali tak nehoraznym zpusobem,ze by je clovek fakt nejradsi vymlatil,resp v ramci humanity odstehoval nekam hooodne daleko...At se jde ta kun...a Dzamila vysrat a zkusit si mezi ne na mesic bydlet...Pak by neplacala ty slinty,co z ni lezou...A dost...Nebudu se rozcilovat...Asi pujdu na pivo... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cikani na Cejlu uz me serou.Mrdky jedny cerny...Bordel jak v tanku,decka rvou po ulicich,smrdej,hulakaj a jeste si budou otvirat drzku.Jdu do Sparu,proti me decko kope do stromku,vsichni na nej cumej.Tak ho okriknu a za nim nejakej umrdanej cca 15-ti letej umounenec zacne rvat ,ze sem skurvenej bhiilej moree fasista a rasiiistaaa..Uz uz jsem mu ji chtel riznout,ale asi to vytusil a zdrhnul..Tak kurva co je to za pakaz?Co z toho malyho zmrda asi vyroste?Jeste vetsi zmrd,nez je jeho fotr,kterej je v base vic nez doma?Jak se chtej zaclenit do spolecnosti,kdyz vychovavaj decka takovym stylem?Proc na ne kurva mam platit??Nasrat na ne vsechny..Udelat jim nekde rezervaci a nahrnout je tam vsechny!!!!!! fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck

...Na tohle tema by slo hoooodne dlouho diskutovat....ale v podstate mas pravdu....Na druhou stranu, ty decka se tezko prizpusobi, kdyz vyrustaji v komunite ve ktere je to, co delal, naprosto normalni...

Jo decka za to nemuzou...Kazdej rodic,kterymu tam to decko beha by zaslouzil tyci do hlavy...Ale hlavne.Nekde jsem vystrachal stary fotky Cejlu,coz byla driv celkem prominentni ctvrt a kdyz jsem to porovnal s dneskem....Ty cikani to tam zrichtovali tak nehoraznym zpusobem,ze by je clovek fakt nejradsi vymlatil,resp v ramci humanity odstehoval nekam hooodne daleko...At se jde ta kun...a Dzamila vysrat a zkusit si mezi ne na mesic bydlet...Pak by neplacala ty slinty,co z ni lezou...A dost...Nebudu se rozcilovat...Asi pujdu na pivo... ;)

Myslíš Cejl v Brně? jestli ano, tak tam je to opravdu síla. Jsme byl před rokem ve Vaňkovce v 1. patře, přítulk něco kupovala, tak jsem koukal na tu fontánu s vodotryskem a cikánka tam koupala děti, dlouho teda ne, za chvilku přiletěla ochranka a měli po piči. Bylo to těsně před zavíračkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cikani na Cejlu uz me serou.Mrdky jedny cerny...Bordel jak v tanku,decka rvou po ulicich,smrdej,hulakaj a jeste si budou otvirat drzku.Jdu do Sparu,proti me decko kope do stromku,vsichni na nej cumej.Tak ho okriknu a za nim nejakej umrdanej cca 15-ti letej umounenec zacne rvat ,ze sem skurvenej bhiilej moree fasista a rasiiistaaa..Uz uz jsem mu ji chtel riznout,ale asi to vytusil a zdrhnul..Tak kurva co je to za pakaz?Co z toho malyho zmrda asi vyroste?Jeste vetsi zmrd,nez je jeho fotr,kterej je v base vic nez doma?Jak se chtej zaclenit do spolecnosti,kdyz vychovavaj decka takovym stylem?Proc na ne kurva mam platit??Nasrat na ne vsechny..Udelat jim nekde rezervaci a nahrnout je tam vsechny!!!!!! fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck

...Na tohle tema by slo hoooodne dlouho diskutovat....ale v podstate mas pravdu....Na druhou stranu, ty decka se tezko prizpusobi, kdyz vyrustaji v komunite ve ktere je to, co delal, naprosto normalni...

Jo decka za to nemuzou...Kazdej rodic,kterymu tam to decko beha by zaslouzil tyci do hlavy...Ale hlavne.Nekde jsem vystrachal stary fotky Cejlu,coz byla driv celkem prominentni ctvrt a kdyz jsem to porovnal s dneskem....Ty cikani to tam zrichtovali tak nehoraznym zpusobem,ze by je clovek fakt nejradsi vymlatil,resp v ramci humanity odstehoval nekam hooodne daleko...At se jde ta kun...a Dzamila vysrat a zkusit si mezi ne na mesic bydlet...Pak by neplacala ty slinty,co z ni lezou...A dost...Nebudu se rozcilovat...Asi pujdu na pivo... ;)

Myslíš Cejl v Brně? jestli ano, tak tam je to opravdu síla. Jsme byl před rokem ve Vaňkovce v 1. patře, přítulk něco kupovala, tak jsem koukal na tu fontánu s vodotryskem a cikánka tam koupala děti, dlouho teda ne, za chvilku přiletěla ochranka a měli po piči. Bylo to těsně před zavíračkou

Jo Cejl v Brne...To je normal.Ted se chodej cakat na Svobodak do ty novy kasny... :) Hovada....Rok tam bydlim a uz me asi nic neprekvapi... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...