Přejít na obsah

PLIVÁRNA


amogh

Doporučené příspěvky

Že Vám to za to stojí řešit tady takový hlouposti, nadávání, urážení. Když jsem kdysi na tuto stránku dostal odkaz tak jsem myslel, že je to o autech Škoda a o tom si pomoct, když je nějakej problém. Ale tuto to je nářez. To bych nečekal. Že má někdo potřebu tohle tady ventilovat..... :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že Vám to za to stojí řešit tady takový hlouposti, nadávání, urážení. Když jsem kdysi na tuto stránku dostal odkaz tak jsem myslel, že je to o autech Škoda a o tom si pomoct, když je nějakej problém. Ale tuto to je nářez. To bych nečekal. Že má někdo potřebu tohle tady ventilovat..... :blink:

smyslem tématu je udělat místo a prostor určitým, podotýkám jedincům, kteří mají potřebu se vyjadřovat v jiných tématech vulgárněji resp. posměškami, které nemusí brát všichni ostatní jako srandu,

kdo chce info o technice, problémech a ostatní, ten toto jediné téma vynechá a je prací a snahou adminů a moderátorů výše uvedené v těchto tématech odstraňovat.

jestli si někdo myslí, že mě to baví nebo mi to přináší nějaké uspokojení, tak se plete, osobně bych tady toto téma taky raději neviděl, ale bohužel, spostu příspěvků mě přesvědčilo o opaku a konkrétně Amogh má mou podporu a já jeho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslím, že to tu má "skvělou úroveň"... nějak nechápu něčí potřebu neustále něco a někoho řešit a co kam patří a nepatří a rádobymorálnost některých, kteří jsou něco víc a rozhodují o tom kdo a co má právo kam psát a nepsat a zakládat nebo nezakládat a vyhrožovat a dělat z lidí blbce, že něco se už řešilo a že si to má najít a že ten kdo do v uvozovkách seriozního támatu napíše něco, s čím někdo zrovna nesouhlasí je idiot, a taky schovávání  se za hvězdičkama a vypípávání slov a kdejaký chujoviny... když si myslím, že je něco na piču, tak je to můj názor a nevím, proč to nenapsat, nevím proč si hrát ne kdovíjakou morálku a na druhou stranu psát hlouposti... tohle dle mě podráží celkovou úroveň tohodle serveru. když se mi něco nelíbí, je to můj problém a nikdo mě nenutí to číst... takže nechápu proč to řešit...

chces anarchii??

na co pak rozdradujeme temata a delame sekce? tak je jasny ze se asi razeni prispevku ma dodrzovat ne?? nebo budem psat hyfi do podvozku, exterier do bazaru a prdelky do admin sekce?? to byste chteli??

podivej se kolik uz bylo temat co volaji po poradku tak co si zas ted myslet o tom tvojem prispevku ze je tady zbytecna buzerace

znova opakuju ze jsem za tri roky pusobeni tady dal celkem 3 upozorneni, je to opravdu nesmyslna buzerace??? musim to neustale opakovat a obhajovat???

nevim proc by nekdo nemohl napsat ze je neco na picu nebo na hovno, piuse to x lidi vcetne me a v zivote jsem to nikomu nesmazal ani za to nepokutoval!!!!!!!

asi nechapes rozdil mezi tim kdyz se rekne

"dneska je to naky na hovno" ... za to jsem nikdy nic nerek a kdyz nekdo rekne

" ten motor je normalni mrdka a muze si ho koupit jenom kreten" ... za to je ban

uvedl jsem ted extremy ne ze se toho hned nekdo chytne ze takle to nikdy nerek :-)))

takze znova kdyz se ti neco nelibi je to opravdu jenom tvoje a tvoje vec, muzes t orict muzes to napsat je tu demokracie ale muzes to napsat bez urazek a utoku (na lidi co tu vec maji nebo si o ni naopak mysli ze je to vec dobra) to uz demokraticky potom neni a proto se to resi

je to jeste nejak nejasny? uz to vysvetluju totiz asi podesaty a den co den se nekdo zepta podobnym zpusobem jako ty

já se ale na nic neptal ani jsem nenapadl nic a nikoho konkrétního ani kreténího :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice je to tady technicky forum, ale to neznamena, ze tady nemuze bejt taky prdel, jestli se to nekmu nelibi, tak to tady nemusi cist, lepsi, kdyz sou vsechny takovydle veci v jednom tematu, nez aby to tady bylo trozhazeny po celym foru, tot muj nazor, ja to tady mam raaaaaad!!! :t:D-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska je den na posrani

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

uf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice je to tady technicky forum, ale to neznamena, ze tady nemuze bejt taky prdel, jestli se to nekmu nelibi, tak to tady nemusi cist, lepsi, kdyz sou vsechny takovydle veci v jednom tematu, nez aby to tady bylo trozhazeny po celym foru, tot muj nazor, ja to tady mam raaaaaad!!! :t:D-_-

jakoby z duše, má slova -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice je to tady technicky forum, ale to neznamena, ze tady nemuze bejt taky prdel, jestli  se to nekmu nelibi, tak to tady nemusi cist, lepsi, kdyz sou vsechny takovydle veci v jednom tematu, nez aby to tady bylo trozhazeny po celym foru, tot muj nazor, ja to tady mam raaaaaad!!! :t  :D  -_-

jakoby z duše, má slova -_-

thx -_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme u toho za co jsou varování a podobně...

Člověk se dneska bojí nacokoli zeptat... já se třeba normálně bál zeptat na to kolik je se vejde litru do nádrže u fabie respektive ibizi... ptal jsem se v sekci fabia... úspěch a ptal jsem se dokonce v sekci motor... absolutně jsem nepochopil funkci hledat... použil jsem jí a našlo mi to spoustu ostatních temat ale toto ne... prošel jsem 3 stránky... nenašel jsem co jsem hledal... založil jsem nové tema... jako druhý přízpěvek byl odkaz... nevim už kdo mi ho dal ale bud si pamatoval nebo našel lépe a radostněji jak já... co třeba aby se v každé sekci vyvěsilo tema na dotazy na odkazy... kam se člověk může zeptat na dotaz na tema před založením nového tematu... kde když někdo bude vědět tak se dá odkaz a moderátoři to budou průběžne mazat... prostě typu...

hele po nastartování mi 1,4 škube kde je tema nebo tu nebylo... a šup někdo mu tam dá odkaz na tema na který se pamatuje kde je 57 odpovědí na to proč motor 1,4 škube... on poděkuje a moderator nebo admin to jednou za čas nebo každej den smaže protože ani já ani ostatní nenosí v hlavě co tady všechno je...

prostě jen takovej návrh... chci se zeptat rychle na něco a nemám čas to tady 2 hodiny hledat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme u toho za co jsou varování a podobně...

Člověk se dneska bojí nacokoli zeptat... já se třeba normálně bál zeptat na to kolik je se vejde litru do nádrže u fabie respektive ibizi... ptal jsem se v sekci fabia... úspěch a ptal jsem se dokonce v sekci motor... absolutně jsem nepochopil funkci hledat... použil jsem jí a našlo mi to spoustu ostatních temat ale toto ne... prošel jsem 3 stránky... nenašel jsem co jsem hledal... založil jsem nové tema... jako druhý přízpěvek byl odkaz... nevim už kdo mi ho dal ale bud si pamatoval nebo našel lépe a radostněji jak já... co třeba aby se v každé sekci vyvěsilo tema na dotazy na odkazy... kam se člověk může zeptat na dotaz na tema před založením nového tematu... kde když někdo bude vědět tak se dá odkaz a moderátoři to budou průběžne mazat... prostě typu...

hele po nastartování mi 1,4 škube kde je tema nebo tu nebylo... a šup někdo mu tam dá odkaz na tema na který se pamatuje kde je 57 odpovědí na to proč motor 1,4 škube... on poděkuje a moderator nebo admin to jednou za čas nebo každej den smaže protože ani já ani ostatní nenosí v hlavě co tady všechno je...

prostě jen takovej návrh... chci se zeptat rychle na něco a nemám čas to tady 2 hodiny hledat...

Lewis, pokusím se to odpovědět:

funkci hledat musíš používat s rozumem, konkrétně tvůj dotaz, co bych tak asi měl napsat do vyhledávače, kolik? - ne, benzín - taky bych nevolil, fábie? - to už vůbec ne, nádrž - to by mohlo být, zkusil jsem to a hle:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=2166&hl=

nepamatuji si ani jeden odkaz, jen to chce fakt vyhledávač použít na slova, kterých se dotaz týká, toto jsem našel za tři minuty,

tvůj návrh se mi moc nelíbí, oni tu admini ani moderátoři nejsou jen pro hledání odkazů pro jiné, ale i pro jinou práci, která není někdy moc vidět, takže bych jim to nekomplikoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurva doprdele debil aaaaaaaaaaaaaaaaaa :076

hlavne at si to neprecte muj sef to patri jemu

sice jsem dal vypoved ale jeste ho musit trpet 2 mesice

diky

Tak ctu si tohle tema a ouhle:

Pane kosto. to si jak predstavujete. Tak takhle to teda neeee!!!!!!!

To sem ja: TVUJ SEF lollol

Editováno: , autor: jogofogo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...