Přejít na obsah

PLIVÁRNA


amogh

Doporučené příspěvky

Ja jsem zase nas... na zdejsiho clena "matej-matej" Nevim, kam zmizely black listy, ale rovnou bych ho tam loupnul gaunera.. Ja mu blbec shanim maxidot na FRS s nabidkou montaze..Kdyz ho sezenu, tak dela mrtveho brouka, nebere telefon, z ciziho to hned polozi...Proste male dite. Tak kdyby s nim nekdo mel prijit so styku, tak pozor...

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem zase nas... na zdejsiho clena "matej-matej" Nevim, kam zmizely black listy, ale rovnou bych ho tam loupnul gaunera.. Ja mu blbec shanim maxidot na FRS s nabidkou montaze..Kdyz ho sezenu, tak dela mrtveho brouka, nebere telefon, z ciziho to hned polozi...Proste male dite. Tak kdyby s nim nekdo mel prijit so styku, tak pozor...

H.

Honzo, dyť je v bazaru-pravidla bazaru- blacklist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vymrdaná městská policie mi dala pokutu za to že jsem pět minut stál na vyhrazeném parkovišti :aggressive:

Ber to z té lepší stránky...porušil jsi zákaz a dostal jsi pokutu...na fóru ani nemusíš porušit pravidla a máš varování :smich: :smich: :smich:

...ještě, že v plivárně si to můžu dovolit lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skurvené MHD skurvení policisté. Do teď jsem si myslel že bydlím v praze, ale teď se tu konalo Miss Agro na zemědělce konzert několika kapel.

Sešlo se cca 7tisíc lidí. A myslíte, že dp vypravil více autobusů? HOVNO. Když se chtěli ty tisíce lidí dostat domů zjistili, že pro těch 7tis lidí jedou už jen dva busy a ty přileli plné bo někteří vychcánkové šli čekal až na konečnou. Takže se tam tisíce lidí motalo mezi auty na hlavní silnici mezi auty a snažilo se do nějakého nacpat.

A co na to policie? Okoukla situaci a místo, aby nějak hlídala, aby někdo nevlítl pod auto, postavila se pod kopec a stavěla Taxikáře co vezli více lidí :aggressive: ZMRDI!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...