Přejít na obsah

PLIVÁRNA


amogh

Doporučené příspěvky

Jako kterým směrem? :help: DO nebo Z krajnice?

do krajnice (samozřejmě za předpokladu, že tam není metr) Bavíme se o klasický krajnici, kde je bílá čára a hned vedle ní sajrajt.

docela je vidět, kdo v týhle diskuzi na kole jezdí a zná problém z druhý strany.

Jako cyklista docela v pohodě. Nejhůř se cítím na silnici jako bruslař (pro chytrolíny - bruslařskou trasu tu nemáme)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do piči!!!! Už mně to kurva sere. Jak se udělá teplo, tak mám problémy s rýmou a kašlem. Pachatel je klimatizace v autě :feve: Sice je to fajn, že se nepotím, ale taky mně nebaví ta zasraná rýma. A to si myslím, že těch 20-22°C co mám nastaveno snad není žádný extrém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do piči!!!! Už mně to kurva sere. Jak se udělá teplo, tak mám problémy s rýmou a kašlem. Pachatel je klimatizace v autě :feve: Sice je to fajn, že se nepotím, ale taky mně nebaví ta zasraná rýma. A to si myslím, že těch 20-22°C co mám nastaveno snad není žádný extrém...

Jde o zvyk..tak si nastav víc...a pak ubírej a tělo si zvykne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romario: no když je vedro a mám tu možnost, tak ji stejně nakonec pustím, nedá mi to

Krysar: kabinovej filtr mění myslím při každým oleji, je to nějaký mikrobiální, pylový nebo co to je za blbinec. S klimou jako takovou se zatím nic nedělalo a nic z ní nesmrdí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sem se dozvěděl, že holka, kterou jsem znal celý život někdo sejmul na křižovatce v 100km/h

:rip:

Dítě co vezla naštěstí přežilo, chudák děcko :(

fakt uplně na hovno to je, ona za nic nemůže a nějakej kokot v bramboráku jí sejme, dítě co měla je v nemocnici a už neni v ohrožení života..

nakonec z toho ten dement vyvázne bez trestu, doufám že skončí v pekle!

Editováno: , autor: Jayson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To samé se stalo u nás v Jičíně 1.1.2009, když kamarád jel v Ibize ve městě a v protisměru do něm přímím nárazem narazil bmw, kamarád bohužel srážku nepřežil, řidič bmw přežil s těžkým zranění..

http://jicinskozpravy.cz/archiv/zpravy/200...c-.htm?hled=BMW

Prostě to do něj přímo nabořil z neznámých důvod.

Nejhorší na tom je to, že on za nic nemůže, byl to v pohodě kluk, znal jsem ho celej život a pak tohle.

Vždycky se musí něco stát lidem, který nic v životě neudělali nic špatného a ty největší kurvy žijou dál.

Editováno: , autor: Jayson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kurva, jak je to s tim zašlapáváním? Dneska zase, měl jsem spolujezdce, by mi to dosvědčil, že bezdůvodně z 70 km/h téměř na místě zastavil, já si nechtěl samo auto ani škrábnout, ale do teď mi vrtá hlavou, kdybych jakože nedobrzdil ... hlavně mi neříkejte, že je to ještě moje vina ... :help::feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...