Přejít na obsah

PLIVÁRNA


amogh

Doporučené příspěvky

Mě to udělal boreček s firemním pasatem.

Na dálnici z Olmika do Prostějova sem předjížděl ve 130 km kamion a von se na mě nalepil tak, že sem neviděl polovinu jeho kapoty.

1.4 44 kW ve 3 lidech a plným kufru těžkej báglů moc nezrychluje.

po předjetí kamionu-bliknuk na mě, tak tam byly tak 2 metry sem jel do pravýho a ten kretén s pašíkem fouknul přede mě a zašlápl to. Okamžitě levá-eště že nic nejelo a ten vůl to udělal znova. Takle zme si to dali asi 6x. Píčus a pak sem ho dojel v Prostějově u teska.

kdybych ho někde dojel,tak mu asi férově rozbiju hubu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to je podle mně to nejlepší řešení, pak si to pro příště rozmyslí. Bylo by super, kdyby tohle ty Pasaty R36 stíhaly a hned za tohle brali papíry.

V sobotu jsem jel po D11 z tý Sosnový, jel jsem tak 160 tacho, žádnej stres, předjížděl jsem někoho kdo jel o malinko pomaleji, najednou se za mnou přiřítil Land Rover, kterej musel jet tak minimálně 200, hned jsem mu uhnul jak to šlo, předjel mně a jak byl na mé úrovni, tak mně začal vytlačovat na krajnici... Pak tomu šlápnul a zmizel. Neměl jsem náladu se s ním honit, tentokrát jsem nad tím mávnul rukou a v klidu si jel dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych mu jí rozbil a řekl, že chudák upadl a já ho zvedal.

Ale známá co jela se mnou je po bouračce a tak sem nechtěl prasečit.

Bo jak mě viděl začal najíždět do protisměru a cvičně zkoušel brzdy a pak akceleraci.

No a jezdit po Prostějově stovkou není ono. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na takovýhle prasata jsem zjistil, že stačí jet chvíli za nima a pár krát pohrozit, ale pořád jet za ním tak aby měl pocit, že za ním jedete aby jste se porvali, uvidíte jak neskutečně se změní jeho styl jízdy, znejistí, jede rozháraně, no a nakonec prudce někam odbočí a je rád že ujel a jede si vyměnit trenky. I když jednou jsem to tahal docela dlouho, plno času, nafta se mě netýkala, tak jsem za ním jezdil po různých uličkách po praze, evidentně se mě snažil setřást, pak potkal policajty u krajnice tak to k nim vcelku hustě zalomil, pánové se ho až lekli a já jsem vesele pokračoval dál, netuším co jim navykládal, ale věřím že zesranej byl až za ušima, on v autě sám, takže dokázat nic nemohl, maximálně tak na blázinec, že trpí schizofrenií :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Policajti za to az tak moc nemuzou. Nebo si myslite, ze je bavi stat nekde v mrazu a buzerovat za rychlost? Ikdyz, nektere asi ano :aggressive: Problem je ve vedeni a celkove koncepci policie.

tak to myšleno nebylo. Já bych řekl, že jsou většinou v pohodě. Spíš mně sere, že tyhle vyloženě nebezpečné věci jsou prakticky nepostižitelné a pak mně někde čapnou za rychlost, kde o nic nejde na liduprázdné nové dálnici. Je to jejich práce, tak ji dělají. Ale to není zrovna to, co by nějak výrazně mělo vliv na nehodovost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám zase jeden prímovej zážitek z kruháče. Jedu si to v pohodě po kruháči /kdo to zná v Rokycanech, tak ví, co je

tu za mini kruháče/ a najednou makáč v protisměru. Nechápu, jak tam mohl vůbec takhle blbě najet. Dokázal mě tak

rozhodit, že jsem si v tu chvíli nebyl jistej, kdo jede špatně, jenom mi bylo jasný, že tu něco nesedí. Všechno dopadlo

dobře a k žádný kolizi nedošlo, ale můžu vám říct, že pocit nic moc. Člověk někdy žasne, co někdo dokáže. :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sranda byla když mi nějakej starší chlapík nedal přednost, na kruháku, pak mi to jakože zašláp a ještě na mě posunkoval. Za deset minut zastavim na semaforech a koukam, že to auto stojí přede mnou. Tak jsem vylezl ven, že se ho zeptam co tim myslel a on když mě viděl, tak se rozjel a projel na červenou a odjel :)) Jsem se celkem smál, měl jsem totiž v zimě péřovku a chudák si asi myslel, že mam 120 kilo :)

Taky jsem takhle jednou dojel nějakýho kluka co mě minul v protisměru tak o 2 cm, když předjížděl na horizontu v zatáčce tranzita. Ale co, ránu mu stejně nedam a SPZ je mi k ničemu. Borec pak sednul do svýho superzávodního citroena a dal hrabačky aby mi ukázal zač je toho loket :) Tak jsem si pak řikal, že ve finále z toho mam víc nervů než on a že to za to vlastně vůbec nestojí... Ale mam telefon s foťákem co má blesk a většinnou se každej uklidní, když vidí, že se za nim z auta blejská...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě zase nasral e-on, respektive jejich ajťáci...to je taková pakáž, až to není možný. Na webu maj online formulář pro změnu osobních údajů a když to člověk půl hodiny vyplňuje, tak to ve finále napíše "Chybové hlášení - došlo k chybě". To může vymyslet jen vůl takovou hlášku - to asi každýho napadne, že došlo k chybě, ale mohli by napsat o jakou chybu se rámcově jedná. A hlavně to maj mít v provozu, akorát si dělaj z lidí prdel...hlavně, že na každé stránce maj odkaz "Můžete nás kontaktovat přes náš online formulář" :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Musím to ze sebe dostat! Kurva,ten Čapek mi při tom dnešním fotbale (Barca - Chelsea) tím svým "komentováním" pil krev,jako málokdo před ním. Málem jsem toho lahváče švihnul po manželce. Ty jeho kecy se mnou fakt hýbou. Mít ho po ruce,tak mu minimálně ublížím.

No,nic moc,ale je to lepší než předtím. (fajn vlákno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurvadrat, sice mam auto bouchly vice ci mene uz tusim 8x (z toho vlastni vinou jednou prahem prejetej parez ve vysoky trave) a dneska mi nakej curak pridal dalsi razitko, vic jak pulka zadniho narazniku odrena, asi od SPZ. Nechapu, jak muze naky pako vyjizdet a kdyz to drhne, tak klidne to rvat dal, muselo to pekne krupat. Mi to uplne pripomnelo takovy ty videa se zenskejma od nakupnich stredisek, jen tohle bylo u baraku. Pamatovat si, kdo za mnou stal, tak bych asi vyhledove pouzil klice a pokud vystydnu, tak jen pekne namazat celni sklo kvalitnim maslem, at si makne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...