Přejít na obsah

PLIVÁRNA


amogh

Doporučené příspěvky

taky je mi to úplně fuk, nemusím bejt kámoš s každým a nemám problém někoho poslet do prdele. Kamarádů mi stačí málo, ale opravdových a životem a lety prověřených. Pak je skupina lidí, co jsou v pohodě, skupina co je mi u prdele a pak ti co neznám ;) A abych to doplnil zcela, pak je ještě skupina zmrdů, která rovněž není příliš početná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to asi tři dny, co jsem jel s přítelkyní od Prahy na Rokycany po starý silnici a někde u Cerhovic, jak je sjezd z dálnice,

tak mi tam z toho sjezdu vjela ženská / to jsem zjistil později/. Jel jsem asi 100-kou a to jsem se zase nas... Vůbec

asi nečuměla a vjela na hlavní. Když už jsem byl skoro u ní, tak jsem jí chtěl předjet a jí nic lepšího nenapadlo, než

vjet skoro doprostřed silnice a skoro zastavit, málem už jsem to neubrzdil, hrůza. Fakt nechápu, co některý lidi na tý

silnici dokážou. Já byl vytočenej na maximum a těch nadávek, co padlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua fix, tak jsem si na 16.-19.6. dal do organizeru dovolenou před 2 týdny, těším se jak cyp na zahájení sezóny dravců, už se vidím u vody a dneska mi přišlo, že bych měl v tomto tejdnu jet na sales meeting do Sofie. Podle regulí jsem si to sice naplánoval jako první, takže první bere, ale je mně jasný, že nebudu mít klid, dokuď nebudu souhlasit. Kua fix.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čůrák jeden zasranej cyklistickej. Od kdy si myslí že může jezdit v jednosměrce na kole v protisměru?! Když sem jel (samozřejmě ve správným směru), tak mi ten kokot vylít ze zatáčky přímo pod auto, nebejt tam tráva a chodník tak je na sračku a nejvíc mě dostalo, že mě vyfakoval když sem vylezl z auta. V tu chvíli sem měl opravdu chuť ho dojet a dát mu přes držku a po sléze na něj zavolat policii. Ještě že semnou jela přítelkyně a uklidnila mě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No někteří cyklisti sou vůbec hňupi, to přímo nesnáším, když jezdí na kole po hlavních silnicích a ještě metr od kraje, to je demence největší. Nechápu, jak to může někoho vůbec napadnout...přeci když si chci zajezdit na kole, tak jedu někam do přírody, kde si "odpočinu", kde je čerstvej vzduch a kde se mi nic nestane a nebudu se projíždět tam, kde jezdí jedno auto za druhým. Si myslí, že kvůli nim bude někdo zastavovat a nejhorší je, že někdo pomalu zastaví, když jede v protisměru auto, ačkoliv by se tam vešel :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2ViperCZ: ono treba v Praze je kolikrat v jednosmerce i znacena cyklisticka stezka. Teda nevim, jestli se to uz nevyresilo, ale bylo takovejch mist docela dost, ale lidi dost rvali, tak mozna uz je to pryc :)

SKAJA: a kdyz chteji nekam do ty prirody, maji tam doletet? :) Pripadne na silnicnim kole? Na horaku se taky musim nejak do toho lesa dostat, a prakticky vzdy to beru nejkratsi moznou cestou a pokud mozno mimo hlavni, ale nekdy to proste nejde. A ted po prestehovani uz to nemam do lesu 1km (a to byly tri) nebo 10km (dalsi 2) Ale je to jako se vsim, je to v lidech, na debila narazis ve vsem a vsude :( At je to motorkar, tirak, cyklista nebo ridic traktoru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, když je to o přejetí, tak v pohodě, ale když jedu po jediné silnici od nás na Brno, kde je provoz jak kráva a silnic úzká a pomalu na každým kolometru potkám kolaře, tak to prostě nechápu, to je pomalu jak kdyby jeli po dálnici. Jinak já preferuji kombinovanou dopravu - kolo naložit na auto, dojedu někam "do přírody" a pak tam můžu v klidu drandit na kole a nikomu nezavazím a neriskuju, že mě sejmě nějakej kamion ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skaja: Cyklista je účastník provozu stejně jako auto, motorka, povoz s koňma atd., takže má i stejný právo na jízdní pruh a ty jako rychlejší se s tím musíš popasovat. Traktor taky objedeš bez kecání, ne? ;)

Editováno: , autor: P2M
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasný, ale to by se pak mohlo na ty cyklisty dohlížet stejně jako na ostatní a řešit takový ty excesy jako objíždění stojící kolony na křižovatce vpravo, chaotickej průjezd kruháčem bez jakýhokoliv znamení o změně směru jízdy, jízda bez osvětlení, alkohol atd. To je trošku paradox, že abys mohl jet autem nebo i tím traktorem, musíš absolvovat autoškolu a mít znalosti o silničních pravidlech, zatímco na kole se může po silnici motat každej jouda aniž by měl tušení, jak to tam funguje a nárokuje si pak stejný práva. Až bude mít na tom kole papíry a bude se chovat v souladu s předpisy, pak si může nárokovat ten zbytek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasný, ale to by se pak mohlo na ty cyklisty dohlížet stejně jako na ostatní a řešit takový ty excesy jako objíždění stojící kolony na křižovatce vpravo, chaotickej průjezd kruháčem bez jakýhokoliv znamení o změně směru jízdy, jízda bez osvětlení, alkohol atd. To je trošku paradox, že abys mohl jet autem nebo i tím traktorem, musíš absolvovat autoškolu a mít znalosti o silničních pravidlech, zatímco na kole se může po silnici motat každej jouda aniž by měl tušení, jak to tam funguje a nárokuje si pak stejný práva. Až bude mít na tom kole papíry a bude se chovat v souladu s předpisy, pak si může nárokovat ten zbytek ;)

cyklista ma jezdit po cyklostezce .. kdyz ju nema ma si stezovat na konkretnich uradech at mu ji zbudojou... jinak.. spesl silnicni znamla na kolo a je to OK hi ih i hih

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

p2m: Teoreticky ano, jenže někteří cyklisti se chovají na cestách do značné míry nepředvídatelně, jako by si snad neuvědomovali, že konktakt s autem povede k jejich pádu, který v těchto rychlostech prostě nemusí taky rozchodit. Je to subjektivní pocit, ale např. v Opavě si chodci a cyklisti dělají fakticky co se jim zlíbí, přebíhají a přejíždění cestu v nejméně očekávaný čas na nejméně očekávaném místě. Já jako řidič jsem povinnen blablablabla, to ovšem neřeší zásadní problém, že se dotknu kamionu/traktoru/povozu, tak to odnese lak/plech/sklo, zatímco bajker to odnese posledním pohledem na povozek Liazky atd. Jo jasně, je to trochu malování čerta, jenže třeba já s tím jezdím, uvědomuju si to a snažím se být ohleduplný a smysluplně uhýbat. Bohužel, cyklista v mém zorném poli hraje jen minimální roli oproti kamionu v protisměru, to je realita, to nadávání na cyklisty je tu proto, protože každý si uvědomuje jejich zranitelnost a štve je jejich opovážlivost.

Editováno: , autor: flames
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

flames: No přesně tak :palec2: ...o tom to celý je, to je ten syndrom "Nesmrtelných chodců", kteří si myslí, že když jsou na přechodu, tak se všichni kolem poserou a jim se nic nestane. Někteří cyklisti nemlich to samý, oni si jedou a víc je nezajímá - a mě štve, že když ho sejmu, tak já budu ten špatnej, kdo se měl vyhnout a nikdo neřeší, že on se tam motal jak vosa na bonbónu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasný, ale to by se pak mohlo na ty cyklisty dohlížet stejně jako na ostatní a řešit takový ty excesy jako objíždění stojící kolony na křižovatce vpravo, chaotickej průjezd kruháčem bez jakýhokoliv znamení o změně směru jízdy, jízda bez osvětlení, alkohol atd. To je trošku paradox, že abys mohl jet autem nebo i tím traktorem, musíš absolvovat autoškolu a mít znalosti o silničních pravidlech, zatímco na kole se může po silnici motat každej jouda aniž by měl tušení, jak to tam funguje a nárokuje si pak stejný práva. Až bude mít na tom kole papíry a bude se chovat v souladu s předpisy, pak si může nárokovat ten zbytek ;)

Jj, je problém, že na kole není omezení, kdo na tu cestu může, o tom žádná.

cyklista ma jezdit po cyklostezce .. kdyz ju nema ma si stezovat na konkretnich uradech at mu ji zbudojou... jinak.. spesl silnicni znamla na kolo a je to OK hi ih i hih

Cože? :kuk:

p2m: Teoreticky ano, jenže někteří cyklisti se chovají na cestách do značné míry nepředvídatelně, jako by si snad neuvědomovali, že konktakt s autem povede k jejich pádu, který v těchto rychlostech prostě nemusí taky rozchodit. Je to subjektivní pocit, ale např. v Opavě si chodci a cyklisti dělají fakticky co se jim zlíbí, přebíhají a přejíždění cestu v nejméně očekávaný čas na nejméně očekávaném místě. Já jako řidič jsem povinnen blablablabla, to ovšem neřeší zásadní problém, že se dotknu kamionu/traktoru/povozu, tak to odnese lak/plech/sklo, zatímco bajker to odnese posledním pohledem na povozek Liazky atd. Jo jasně, je to trochu malování čerta, jenže třeba já s tím jezdím, uvědomuju si to a snažím se být ohleduplný a smysluplně uhýbat. Bohužel, cyklista v mém zorném poli hraje jen minimální roli oproti kamionu v protisměru, to je realita, to nadávání na cyklisty je tu proto, protože každý si uvědomuje jejich zranitelnost a štve je jejich opovážlivost.

To samý motorkáři, chce to jen ohleduplnost a vžít se do kůže toho slabšího. Nemám problém ve městě počkat za cyklistou až ho budu moct předjet s odstupem, uhnout v koloně (za jízdy i na místě) motorce, v koloně nezastavit na přechodu, když z něj nebudu moct odjet... Prostě myslet a není o čem. Samo, že nejde mít oči všude.

Řešíme tu spíše to, že současný zákony dovolujou všem cyklistům vjezd na komunikace a dávají jim stejný práva. Jestli je to víc dobře, nebo víc špatně, je druhá věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatracení mlhovkáři, mlha jenom na kopcích, ale mlhovky puštěné, že auto svítí jak vánoční stromeček. K čemu máte ty mlhovky puštěné ve městě? Snad aby auto lépe vypadalo? A když jedu kilo mimo obec, tak snad taková mlha není ....... Hajzlové.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cyklisti mi nějakej nevaděj v případě, že s přesně nemotaj v prostřed silnice a nebo pro jistotu dva až tři vedle sebe. to bych je zabil... oháněj se tím, že jsou široký jak jedno auto, ale u auta se nedá předpokládat, že se mu uloupne levobok a při předjíždění ti skončí na kapotě... kreténi, ať si jezděj v řadě! a výborný jsou taky frajeři, co šlapou do kopce na kterej očividně nemaj a klátěj se při tom ze strany na stranu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...