Přejít na obsah

Demontáž středního dílu palubovky


TOTTI

Doporučené příspěvky

Je to pár šroubků, bude třeba sundat i schránku před spolujezdcem, protože pod ní jsou ještě dva šroubky na kterých ten střed drží, jeden je pod krytkou před budíkama, druhý dole u pedálů, další pod lištami okolo rádia, taky je zespoda chyceno i ovládání ventilace. Rádio asi budeš muset vytáhnout, pokud chceš ten střed sundat.

post-6-1172088798.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pár šroubků, bude třeba sundat i schránku před spolujezdcem, protože pod ní jsou ještě dva šroubky na kterých ten střed drží, jeden je pod krytkou před budíkama, druhý dole u pedálů, další pod lištami okolo rádia, taky je zespoda chyceno i ovládání ventilace. Rádio asi budeš muset vytáhnout, pokud chceš ten střed sundat.

A copa že to je za pěkný obrázkový pdf soubor? Kde se dá sehnat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Totti: Nahadzuješ čierne plasty B)?

Najprv zhoď dole kryt na poistky, rovnako ten istý kryt aj pri spolujazdcovi. Musíš zhodiť aj lavý kryt pod volantom, takisto aj schránku pred spolujazdcom. Následne musíš vybrať rádio, schránku/šuflíček, tlačítka v strede a vycvankúť aj ovládanie kúrenia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pár šroubků, bude třeba sundat i schránku před spolujezdcem, protože pod ní jsou ještě dva šroubky na kterých ten střed drží, jeden je pod krytkou před budíkama, druhý dole u pedálů, další pod lištami okolo rádia, taky je zespoda chyceno i ovládání ventilace. Rádio asi budeš muset vytáhnout, pokud chceš ten střed sundat.

A copa že to je za pěkný obrázkový pdf soubor? Kde se dá sehnat?

čoveče, já ti ani nevim, mě to tenkrát poslal někdo z fora, když jsem sháněl info já

:unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pár šroubků, bude třeba sundat i schránku před spolujezdcem, protože pod ní jsou ještě dva šroubky na kterých ten střed drží, jeden je pod krytkou před budíkama, druhý dole u pedálů, další pod lištami okolo rádia, taky je zespoda chyceno i ovládání ventilace. Rádio asi budeš muset vytáhnout, pokud chceš ten střed sundat.

díky moc za názorný obrázek!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Totti: Nahadzuješ čierne plasty B)?

Najprv zhoď dole kryt na poistky, rovnako ten istý kryt aj pri spolujazdcovi. Musíš zhodiť aj lavý kryt pod volantom, takisto aj schránku pred spolujazdcom. Následne musíš vybrať rádio, schránku/šuflíček, tlačítka v strede a vycvankúť aj ovládanie kúrenia.

díky za radu Igore!!! Jdu dávat tvé plasty, které zatím odpočívaly v garáži, léto se blíží.... :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda že keď chcem vybrať panel ventilácie tak musím demontovať stredový diel palubovky ako to tu popisujete alebo to ide aj bez toho? Ide mi o to že by som rád vymenil podsvietenie na spomínanom paneli ventilácie a zaujímalo by ma ako sa to dá demontovať, hľadal som tu niečo okolo tohto ale nič konkrétne som nenašiel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda že keď chcem vybrať panel ventilácie tak musím demontovať stredový diel palubovky ako to tu popisujete alebo to ide aj bez toho? Ide mi o to že by som rád vymenil podsvietenie na spomínanom paneli ventilácie a zaujímalo by ma ako sa to dá demontovať, hľadal som tu niečo okolo tohto ale nič konkrétne som nenašiel...

ano je potrebne demontova kryt pod volantom a schranku pred spolujazdcom a potom ten stredovy panel vybrat na spodku toho stredoveho panelu mas 4 sruby myslim ze torx 20 a tie musis tiez vysrubovat no a vybrat radio,suflik a tie krytky okolo neho pripadne aj drziak na napoj ak ho mas.Potom tlacitko na ohrev okna. Ak mas aj ostatne tlacitka ako abs, asr, atd.tak tie tiez -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda že keď chcem vybrať panel ventilácie tak musím demontovať stredový diel palubovky ako to tu popisujete alebo to ide aj bez toho? Ide mi o to že by som rád vymenil podsvietenie na spomínanom paneli ventilácie a zaujímalo by ma ako sa to dá demontovať, hľadal som tu niečo okolo tohto ale nič konkrétne som nenašiel...

Minulej tyden sem taky menil podsviceni na panelu klimy a stredovej panel sem nevyndaval, vyndal sem jen ten plastovej kryt tunelu s tim plastem pod palubkou.(sry nevim jak se jim presne nadava). Vytah panel topeni odpojil kable a bylo hotovo. Byla to sice akrobacie hlavne s tema konektorama ale jde to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vas, mamprosbu,shanim dve soucastky navymenu protoze se mi stala takova blba vec, prevazel jsem dlouho vodováhu a jak jsem ji vytahoval z auta, urval jsem kryt ovladacu topeni. Ten to sice prezil, ale rozletel se pod nim ten pruhledny nevim cot to je, ale je to pod cudlikama proste jako skleneny ale je to plast no a ke vsemu se poskodily pacicky na tombilem plastu ktery v podstate drzi cely ten ovladaci mechanizmus cudliky atd. Ted mi vypadava rgulator otacek ventilatoru a pri jizde v tom drnci protoze tam nejsou ty pacicky,jde tonekde sehnat,za kolik a jak slozita je ymena? Jestli to teda nekdo nekdy menil?? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vas, mamprosbu,shanim dve soucastky navymenu protoze se mi stala takova blba vec, prevazel jsem dlouho vodováhu a jak jsem ji vytahoval z auta, urval jsem kryt ovladacu topeni. Ten to sice prezil, ale rozletel se pod nim ten pruhledny nevim cot to je, ale je to pod cudlikama proste jako skleneny ale je to plast no a ke vsemu se poskodily pacicky na tombilem plastu ktery v podstate drzi cely ten ovladaci mechanizmus cudliky atd. Ted mi vypadava rgulator otacek ventilatoru a pri jizde v tom drnci protoze tam nejsou ty pacicky,jde tonekde sehnat,za kolik a jak slozita je ymena? Jestli to teda nekdo nekdy menil?? Diky

Ten průhlednej plast Ti zajišťuje podsvětlení ovladačů topení/větrání. Mě prakl po bouračce (nevím proč když jsem boural jen na pravý přední roh) a ve škoda servise mi řekli, že se samostatně sehnat nedá. To druhé nevím přesně co myslíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vas, mamprosbu,shanim dve soucastky navymenu protoze se mi stala takova blba vec, prevazel jsem dlouho vodováhu a jak jsem ji vytahoval z auta, urval jsem kryt ovladacu topeni. Ten to sice prezil, ale rozletel se pod nim ten pruhledny nevim cot to je, ale je to pod cudlikama proste jako skleneny ale je to plast no a ke vsemu se poskodily pacicky na tombilem plastu ktery v podstate drzi cely ten ovladaci mechanizmus cudliky atd. Ted mi vypadava rgulator otacek ventilatoru a pri jizde v tom drnci protoze tam nejsou ty pacicky,jde tonekde sehnat,za kolik a jak slozita je ymena? Jestli to teda nekdo nekdy menil?? Diky

Ten průhlednej plast Ti zajišťuje podsvětlení ovladačů topení/větrání. Mě prakl po bouračce (nevím proč když jsem boural jen na pravý přední roh) a ve škoda servise mi řekli, že se samostatně sehnat nedá. To druhé nevím přesně co myslíš.

To jsi me nepotesil, asi to poresi sekundac! Ten bily plast myslim toto s cervenou sipkou, pouzil jsem foto viz vyse.

post-6-1172399483_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...