Přejít na obsah

Taky už jste odřeli Rumíka?


Václav Š.

Doporučené příspěvky

hmm j j mam tu stejnou zkusenost, jen co sme si ho provezl ,tka nejak svine mi udlela ryhu na levym zadnim blatniku, nastesti to slo rozlestit. od te doby si davam bacha kde ho parkuju.

jo ale to mohl udelat nekdo nevedome, ale kdyz ti to vylozene nekdo objede klicem tak k tomu nemam slov ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj lidi jsou proste zavistivy svine. Me u baraku hazej vejce na auta. Mame tady takovou ulicku od popelnic, (viz foto) kde je zakaz vjezdu, ale kdyz clovek tahne neco tezkyho, tka se proste zajede az ke vchodu. Staci tady stat 10 minut, nez ty veci vyrvu do 3 patra a uz mi nejakej hajzl hazi vejce. Zatim to schytali obe sluzebni a jeden kamos.

post-56-1175445673_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj tak takovou uličku máme taky ale lidi tady jsou docela v pohodě a vejce tu nelétají. U nás je normální a běžné že si ke vchodu každý autem vjede když veze něco víc(třeba i větší nákup)

jj presne tak. proste sem vjedu, vylozim veci a do 15 minut sem pryc. Kdyz sem predelaval koupelnu tak sem tam stal treba pul dne, ale protoze sem tahal nahoru ytong a sadrokarton a dolu sut a zbytky jadra, tak si asi nikdo nedovolil, staci ale zastavit a chvilku se neukazovat a sup uz to liha, hlavne v podvecer. Soused prijel z dovolene, a nez vynesl nahoru kufry, tak na nej prijeli policajti. ani nevim jak to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem si včiml prvniho skrabanecku na aute. Je to na levem zadnim blatniku zhruba ve vysce zrcatka a ma to asi 3cm ale neni to rovny skrabanec. Je tak zvlneny a hned zanim byly fleky od asfaltu, tak nevim od ceho to muzu byt. A to mam najeto 300km desim se co bude dal :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj tak takovou uličku máme taky ale lidi tady jsou docela v pohodě a vejce tu nelétají. U nás je normální a běžné že si ke vchodu  každý autem vjede když veze něco víc(třeba i větší nákup)

jj presne tak. proste sem vjedu, vylozim veci a do 15 minut sem pryc. Kdyz sem predelaval koupelnu tak sem tam stal treba pul dne, ale protoze sem tahal nahoru ytong a sadrokarton a dolu sut a zbytky jadra, tak si asi nikdo nedovolil, staci ale zastavit a chvilku se neukazovat a sup uz to liha, hlavne v podvecer. Soused prijel z dovolene, a nez vynesl nahoru kufry, tak na nej prijeli policajti. ani nevim jak to dopadlo.

No my tu máme výhodu, dodatek značky "zásobování vjezd povolen". Tzn. lidem co tu bydlí tak na ně policajti nemůžou. Teda pokud tu někdo nestojí dva dny v kuse :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já taky radši strkám auto do garáže. Bydlim docela na klidným místě, ale sousedi jsou hrozně závistiví, takže moc neriskuju. A stejně jsem to neuhlídal. Jak jsem psal dříve, mám škrábance na pátých dveřích pod oknem, z obou stran od znaku. Ale fakt je, že to vypadá, jako by to udělal kartáč při mytí. Až budu mít trochu času, tak zajedu ke klukum do lakovny a nechám to rozleštit.

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz mluvime o tech skrabancich, jak sem si objednal ty kryci listy na narazniky, (abych predesel odreni) tak sem je v sobotu pridelal, jde to docela v poho, hele

predek.JPG

postoup1.

postup2.

postup3.

vysledek.

dodavaj k tomu i 10cm merku pomoci ktere se nalepej ty pomocny nalepky. V navodu sice pisou, ze neni potreba pouzivat dalsi lepidla, ale stejne sem mezi ty dva pasky oboustrane samolepici pasky natlacil housenku "mamuta" sichr je sichr. :smich:

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky diky, jak sme psal jmena hloupejch na vsech sloupech. :t hmm v navodu pisou, ze se to ma dat cca 5mm pod okraj. ja to dal asi 2mm, protze v tom miste je to nejvoc vystouply a tudis je nejvetsi riziko ze to nekde trefim,

hmm nevim jak by to vypadalo kdyz by to blyo az pod temi senzory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem šel dnes poprvé umýt Roomstera a při mytí jsem objevil poškození dveří řidiče 10 cm pod gumovou lištou v délce cca 20cm zasahující trochu i na zadní dveře. Lak není poškozen, ale je vmáčklý plech asi tak milimetr. Vidět to je z určitých úhlů. Vůbec nevím, kdy a kde jsem k tomu přišel. Asi mně to udělal někdo plastovým nárazníkem na parkovišti. Nevylučuji ani možnost, že by to tam bylo už při koupi. Nějak to nemůžu rozchodit. Nevíte někdo, jak se takovéto vady opravují?

Často je ve foru zmíněn přípravek TEMPO. Moc dobře ho znám. Ošetřit tím celé auto je velmi fyzicky náročné a je to spíše na starší laky. Na výstavišti na Země živitelce v Českých Budějovicích jsem koupil přípravek ROCKET Extra. Perfektně se s ním pracuje a výsledek je úžasný. Doporučuji. Přikládám obrazek:post-6978-1176659225.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se mi stala úžasná věc. Zajel jsem s mím Schamstrem k čalouníkovi a zaparkoval mu do garáže, kde se provádí práce. Nad vjezdem do garáže se zrovna prováděla nějaká nástavba či co a zednící tam tahali kolečka s cementem pomocí zdviže. Když po hodině práce byla hotová, tak jsem z té garáže vycouvával, parkovačky mlčely, když v tom najednou rána. Něco spadlo na auto! Nejdřív jsem chvilku myslel, že jsem někomu podtrhnul štafle, ale žádné tam nebyly. Vystoupil jsem a začal jsem zjišťovat co se stalo.

Po chvilce bylo jasno. Zednikovi zezhora ujel trakař (naštěstí prázdný) a spadl asi z 2m výšky na mého Schamstra. Lízlo to přesně to místo mezi nosičem a pravými zadními dveřmi a udělalo to větší ďůlek, dále to odřelo plastovou boční lištu a dole trochu metalýzu dveří. S majitelem jsem se na místě dohodl na náhradě a příští týden to jedu nechat vyklepnout.

No, hlavně že to nikoho nezabilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj Roomstaci. Taky pridam, neco do mlyna. Pred mesicem, kdyz jsem uz zaparkoval a vystupoval z auta, narazilo do me auto. Presne se trefil do zadniho narazniku. lol Hned jsem priskocil a serval jsem ho debi... Mel starou fiestu a protoze mu to nestartovalo, tak to zpoustel z kopce. A jelikoz byl na mirnem kopci nad nami, tak to pustil blb. Jenze nenastartoval a tak ani mu nesly posilovace brzd a tak to napral do me. :aggressive: Neveril jsem vlastnim ocim. Kdyz jsem videl, jak je do me napresovany, naraznik prohnuty az na karoserii, tak jsem to videl cerne. Avsal po odtazeni vozidla se naraznik vratil do puvodni polohy!!!!!!!!!! A na nem zustaly dva male skoro nepostrehnutelne sramy. Nepocitaje sedrena cerna barva od narazniku Fittipaldiho. :) Cernou barvu jsem smyl, neco rozlestil, a na dva mensi skrabance shanim tuzku.

Jsem rad, ze me pokrteni Rumcajse vyslo takto. Preji Vam vsem mnoho km bez nehod a skrabancu. Malem bych zapomnel. Take co nejmin zavistivych lidi. Take mam sve zkusenosti. Mam to stesti, ze parkuji v garazi a venku si davam pozor kde parkuji. Ale kdyz se Vam nekdo rozhodne nasr.... tak Vas nase.. post-7773-1179171369_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam ted jeden cerstvej skrabanec, tomu byste neverili. Zaviral sem zadni dvere ne za ten gumovej spunt, ale za spodni hranu. A jak sme stim skubnul, tak sem se levych rohem trefil do hrudniku. Bylo to prez tricko, ale stejne mam peknej sram a normalne sem odrel ten roh dveri na bilej zaklad. no sem proste ofce :wallbash:post-5601-1179173347_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Roomstaci. Taky pridam, neco do mlyna. Pred mesicem, kdyz jsem uz zaparkoval a vystupoval z auta, narazilo do me auto. Presne se trefil do zadniho narazniku. lol Hned jsem priskocil a serval jsem ho debi... Mel starou fiestu a protoze mu to nestartovalo, tak to zpoustel z kopce. A jelikoz byl na mirnem kopci nad nami, tak to pustil blb. Jenze nenastartoval a tak ani mu nesly posilovace brzd a tak to napral do me. :aggressive: Neveril jsem vlastnim ocim. Kdyz jsem videl, jak je do me napresovany, naraznik prohnuty az na karoserii, tak jsem to videl cerne. Avsal po odtazeni vozidla se naraznik vratil do puvodni polohy!!!!!!!!!! A na nem zustaly dva male skoro nepostrehnutelne sramy. Nepocitaje sedrena cerna barva od narazniku Fittipaldiho. :) Cernou barvu jsem smyl, neco rozlestil, a na dva mensi skrabance shanim tuzku.

Jsem rad, ze me pokrteni Rumcajse vyslo takto. Preji Vam vsem mnoho km bez nehod a skrabancu. Malem bych zapomnel. Take co nejmin zavistivych lidi. Take mam sve zkusenosti. Mam to stesti, ze parkuji v garazi a venku si davam pozor kde parkuji. Ale kdyz se Vam nekdo rozhodne nasr.... tak Vas nase.. post-7773-1179171369_thumb.jpg

No tak na tu šlupku, co to musela být, to dopadlo dobře. Byla to klika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...