Přejít na obsah

Opět new car


TomasB

Doporučené příspěvky

Tome, doufám že oceňuješ u mne aspoň tu upřímnost a rovnost řeči? Mysli se o mně co chceš, ale mně už to prostě lezlo krkem a tak jsem to napsal, jak jsem cítil. Nehledej v tom nic víc, jsem takovej a napsal bych to každému jinému. Jsem sice držka a tlama nevymáchaná, ale zase víš jak na tom u mne jsi. Já čekám od druhých to samé, sice to je někdy nepříjemné, ale člověk ví co a jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pohodě, alespoň se nevykrucuješ a za nic neschováváš, to oceňuji.

To jsem nikdy nedělal, i když jsem jaký jsem, tak jsem v prvé řadě chlap a umím se podívat do očí

bohužel jsi skoro výjimka

No minimálně 4%-tní vyjímka :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pohodě, alespoň se nevykrucuješ a za nic neschováváš, to oceňuji.

To jsem nikdy nedělal, i když jsem jaký jsem, tak jsem v prvé řadě chlap a umím se podívat do očí

bohužel jsi skoro výjimka

Ja se do oci tez divam, rikam co si myslim, ale ve virtualite je to tezke, vis...

Btw hezky auto, ale Mondeo combi se me nelibi... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky -_-

Už mám najeto skoro 700km, prům. spotřeba 6,5 , ale trošku mi to stouplo dneska, protože jsem trošku přidal pod kotel(ještě ráno jsem měl průměr 6,3). Jede to moc hezky. Když to porovnám s OII 2,0TDI, tak bych řekl, že je to subjektivně i živější. Ale to bude asi tím, že je to CR. Má to mnohem výraznější zátah okolo 2000rpm. Octa je zase taková tvrdší, což se mi zdá lepší, alespoň jsem tak od koncernu navyklej, že více cítím cestu. Jinak to Mondeo i přes to, že je měkčí, sedí v zatáčkách jak přilepené. Už jsem ozkoušel i ten stabilizační systém, v zatáčkce jsem cejtil, jako kdyby to vynechalo na chvilku. Ale to jsem tou zatáčkou letěl jak hruda. Tak si myslím, že to zafungovalo na ten boční pohyb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové auto je hezké, ale záleží jestli ho koupí firma a člověk v něm jezdí a jezdit může jako prase a nebo jestli si na něho našetří člověk sám(jako tady většina z nás) ;) Myslím si, že když si ho člověk pořídí ze svých peněz tak si ho více váží a v autě má i kus srdce. Má sebemenší radost z něčeho nového. Když se mu něco na autě pokazí a nedej bože když ho někdo ukradne tak to člověka bolí, ale se služebním autem to tak není. Buď je pojištěné a nebo se šoupne do servisu a pak se to odepíše z daní a nikoho to nerve. Hodně z nás si tady váží toho svého autíčka, protože se třeba nadřeli, aby si ho mohli koupit a chovají se k němu moc dobře. A vovovotom to je :palec2:-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové auto je hezké, ale záleží jestli ho koupí firma a člověk v něm jezdí a jezdit může jako prase a nebo jestli si na něho našetří člověk sám(jako tady většina z nás) ;) Myslím si, že když si ho člověk pořídí ze svých peněz tak si ho více váží a v autě má i kus srdce. Má sebemenší radost z něčeho nového. Když se mu něco na autě pokazí a nedej bože když ho někdo ukradne tak to člověka bolí, ale se služebním autem to tak není. Buď je pojištěné a nebo se šoupne do servisu a pak se to odepíše z daní a nikoho to nerve. Hodně z nás si tady váží toho svého autíčka, protože se třeba nadřeli, aby si ho mohli koupit a chovají se k němu moc dobře. A vovovotom to je :palec2:-_-

Strucne receno... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden kamarád si taky pořídil mondeo a lituje toho kudy chodí ...je pravda že to bylo jedno z prvních co se vyrobilo ale sere se mu to slušně. Každopádně bych taky raději OII protože jsem s mondeem jezdil a OII mám tady na firmě jako služební.

Jinak jak jsem koukal na ty fotky fordu tak to asi plná výbava bude ...on Ford tam toho už moc víc nedává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mondea nejsou zase tak špatný ani šeredný, máme jedno ve fiormě a OK a strejc má taky a chrochtá si, je teda fakt že teda ten introš mohl vypadat dráž a škodfa že Ghia už není nejvyšší výbava

presne tak Ghia byl vzdycky top vybava ale tohle s vybavou Ghia nema snad nic spolecnyho :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...