Přejít na obsah

Když si někdo kopne


Harmm

Doporučené příspěvky

Co to mas za blbou pojistku? Moje pojistovna rusi bonus jen u skod, ktere sis zavinil sam vlastni vinou.

No Českou pojištovnu jako jinou lol

U české přijdeš o bonus určitě ať za to můžeš nebo ne , právě proto mě zajímá která pojišťovna je tak "hodná" - to je pro mě novinka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tebou nezaviněnou havárku plní pojišťovna škůdce a pokud si to zařídíš přes svoje havarijko tak to pojišťovna dostane proplaceno od pojišťovny škůdce, ale pochybuji, že když přijdeš na pojišťovnu s tím že ti vykradli auto nebo poškodily tak ti pojišťovna bonus nechá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No samo že mám českou.... o bonus bych přišel v případě, že by byl neznámý pachatel anebo kdyby po něm škodu nevymohli, což je můj případ, protože pachatel je "socka" a nikdo z něj nic nedostane.

No ale už to neřeším, maska je v tahu, ale naštěstí jsem měl doma ještě Milotec, takže jsem ji jen vyměnil, a jedíné co zacvakám bude světlo. Sice to něco vezme, ale nebude to naštěstí taková palba. Snad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...