Přejít na obsah

Když si někdo kopne


Harmm

Doporučené příspěvky

Den blbec. :blbec:

Přijdu ráno k autu, na předním skle nalepený lístek od PČR, že se mám dostavit k zápisu o podaném vysvětlení na místní oddělení, protože mi někdo :fakac: způsobil škodu na mojí Fabulce.

Mrknu a ona je prasklá maska. :kuk:

Nejdřív to vypadalo, že jen vnější rámeček v laku a v chromu, po otevření kapoty se ale ukázalo že praskla i mřížka. Pod maskou se objevil odřený lak na předním nárazníku a nějak se mi nepozdávalo, že nesedí hrana světla s nárazníkem. Pojišťovák to omrkl, a řekl, že s pětiprocentní spoluúčastní a možnou ztrátou deseti procent bonusu na dva roky je snaha o proplacení škody u pojištovny bezvýznamná. Jen v případě, že by pojišťovna škodu vymohla po pachateli, bych o bonus nepřišel. :ph34r:

Doma jsem auti zkouknul ještě jednou a zjistil jsem, že jak si kopnul ( asi ne jen jednou ) urval vrchní a spodní držák předního světlometu. A když už, tak jsem ve Škodovce zjistil, že musím koupit světlomet celý. :(

Ale jinak je dneska celkem hezky. :disgust:

post-9-1173272794_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Den blbec.  :blbec: 

Přijdu  ráno k autu, na předním skle nalepený lístek od PČR, že se mám dostavit k zápisu o podaném vysvětlení na místní oddělení, protože mi někdo  :fakac: způsobil škodu na mojí Fabulce.

Mrknu a ona je prasklá maska.  :kuk:

Nejdřív to vypadalo, že jen vnější rámeček v laku a v chromu, po otevření kapoty se ale ukázalo že praskla i mřížka. Pod maskou se objevil odřený lak na předním nárazníku a nějak se mi nepozdávalo, že nesedí hrana světla s nárazníkem. Pojišťovák to omrkl,  a řekl, že s pětiprocentní spoluúčastní a možnou ztrátou deseti procent bonusu na dva roky je snaha o proplacení škody u pojištovny bezvýznamná. Jen v případě, že by pojišťovna škodu vymohla po pachateli, bych o bonus nepřišel. :ph34r:

Doma jsem auti zkouknul ještě jednou a zjistil jsem, že jak si kopnul ( asi ne jen jednou ) urval vrchní a spodní držák předního světlometu. A když už, tak jsem ve Škodovce zjistil, že musím koupit světlomet celý.    :(

Ale jinak je dneska celkem hezky.  :disgust:

Držáky ke světlu se dají objednat samostatně..viz foto.. B)

post-9-1173277605_thumb.jpg

Editováno: , autor: OloZX6R
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, naštěstí obyč, jinak by to bylo fakt na zabití. :wallbash:

Masku naštěstí pořeším druhou od Milotecu. Už byla zamluvená zájemcem o koupi, ale hold půjde na auti namísto sériové.

Jen to naštve, o to víc, že si na tom *** nic nevezmu a musím si to zacvakat sám...

...a letní pneu musí počkat. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na předním skle nalepený lístek od PČR, že se mám dostavit k zápisu o podaném vysvětlení na místní oddělení, protože mi někdo způsobil škodu na mojí Fabulce

Tomu nerozumím, to ti nalepili polijajti na sklo aby jsi jim šel vysvětlit proč máš poškozenou káru?

Jak na to policajti přišli????? :huh::huh::huh::huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jám vím o koho jde... :aggressive:

O to je to jednoduchšie - nechať chvíľu "vyhniť", a o pár týždňov s kamarátmi dotyčného počkať. Oko za oko, zub za zub. Zlomená maska na aute, vidím to na zlomený nos a vybité 1-2 zuby. Odporúčam kukly na hlave, nech si dotyčný láme hlavu, za čo to dostal-ideálne zmiasť ho zopár ruskými naučenými frázami a podobne, aby to vyzeralo ako "náhodný" útok. Aspoň kamarát to rieši takto, má na to ľudí :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jám vím o koho jde... :aggressive:

O to je to jednoduchšie - nechať chvíľu "vyhniť", a o pár týždňov s kamarátmi dotyčného počkať. Oko za oko, zub za zub. Zlomená maska na aute, vidím to na zlomený nos a vybité 1-2 zuby. Odporúčam kukly na hlave, nech si dotyčný láme hlavu, za čo to dostal-ideálne zmiasť ho zopár ruskými naučenými frázami a podobne, aby to vyzeralo ako "náhodný" útok. Aspoň kamarát to rieši takto, má na to ľudí :ph34r:

...fuuuuha Igor si to ty? sa nezdáš..... -_-

ale tak treba nech si na ňom niekto zgustne ako on na tvojom aute....záchod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jám vím o koho jde... :aggressive:

O to je to jednoduchšie - nechať chvíľu "vyhniť", a o pár týždňov s kamarátmi dotyčného počkať. Oko za oko, zub za zub. Zlomená maska na aute, vidím to na zlomený nos a vybité 1-2 zuby. Odporúčam kukly na hlave, nech si dotyčný láme hlavu, za čo to dostal-ideálne zmiasť ho zopár ruskými naučenými frázami a podobne, aby to vyzeralo ako "náhodný" útok. Aspoň kamarát to rieši takto, má na to ľudí :ph34r:

...fuuuuha Igor si to ty? sa nezdáš..... -_-

ale tak treba nech si na ňom niekto zgustne ako on na tvojom aute....záchod

No ja som vcelku nekonfliktný typ, ale presne takto to rieši kamarát. Tak som dal tip ;)

Našťastie som nepotreboval ešte nič takéto riešiť osobne. A dúfam, že ani nebudem musieť :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na předním skle nalepený lístek od PČR, že se mám dostavit k zápisu o podaném vysvětlení na místní oddělení, protože mi někdo způsobil škodu na mojí Fabulce

Tomu nerozumím, to ti nalepili polijajti na sklo aby jsi jim šel vysvětlit proč máš poškozenou káru?

Jak na to policajti přišli????? :huh::huh::huh::huh:

Přišli na to tak, že borca chytli a on jim ukázal, do kterých aut si kopl ( byly celkem 3 ). Já jsem tam měl jít jako majitel auti ( poškozený ) s tím, že po mě chtěli podepsat, že když jsem od auta odcházel, tak že takto poškozené nebylo a přibližný odhad škody....

Stejně si ho pak ještě zjišťovali ve Škodovce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...