Přejít na obsah

Automatické vytažení okýnek


Octavoušek

Doporučené příspěvky

Mám rok výroby 2005 a nejde mi to,ale u 2007 to jde,ale nevím jak to zprovoznit.

Já mám vyrobenou v 2004 a no problém stahují se, je fakt že tam byl alarm z výroby, ale to by snad nemuselo mít na to vliv. Jo a taky to auto bylo na export, tak nevím jestli tam třeba nejsou nějaké maličkosti jinak udělané. To netuším, ale mi to na dálku normálně při přidržení u zamykání zavře okna, u otevírání když podržím, tak se okna stáhnou dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám rok výroby 2005 a nejde mi to,ale u 2007 to jde,ale nevím jak to zprovoznit.

Já mám vyrobenou v 2004 a no problém stahují se, je fakt že tam byl alarm z výroby, ale to by snad nemuselo mít na to vliv. Jo a taky to auto bylo na export, tak nevím jestli tam třeba nejsou nějaké maličkosti jinak udělané. To netuším, ale mi to na dálku normálně při přidržení u zamykání zavře okna, u otevírání když podržím, tak se okna stáhnou dolů.

Tak v tomhle případě se auta z dovozu neliší..vlastní zkušenost B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...nesúvisí to dajak s alarmom? ja mám MR2006 a okná sa zatvárajú aj keď nedržím tlačítko...

Mám MR2005 a musím podržet tlačítko..nebo klíček. A to samé na otevření. Jinak alarm mám a když nechám otevřená okna, neaktivují se mi ultrazvuky.. To mi vyhovuje, když je auto na dohled,třeba na zahradě nebo tak, můžu nechat pootevřená okna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Cosby

To znamena ze kdyz se to nastavy tak se pri otevirani auta podrzi tlacitko a okna se oteviraji ale pri zavreni auta se tlacitko drzet nemusi je to tak ----????

To nevím.V komfortce se dá nastavit pouze že lze stáhnout,drží li se tlačítko.Ale zkusím to zjistit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra mi budou dodělávat park.senzory,zkusím se na to optat,jestli to jde nějak nakódovat.Nemáte s tím ještě někdo nějakou zkušenost??

Ked som si konfiguroval auto, tak som mal tuto poziadavku. Musel som si objednat alarm nie od vyroby, ale zvlast doinstalovany a aby podporoval dialku, musel som si doobjednat modul k tomuto alarmu na zatvaranie okien pri zamykani za 3500,-sk . Je to niejaky druh METY pripojeny na CAN BUS . Vsetko mi objednali a zapojili v Skoda servise(AutoPark BA), kde som si kupoval auto. Mam MR2006 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky Metu z příslušenství, a okna mi chodila i před tím..když zamknu auto a aktivuju alarm s otevřenými okny, tak se nespustí vnitřní čidla..jinak vše chodí jak před instalací alarmu.. Jako funkci na dovírání a tak mají třeba jablotrony, které pro to mají special vývod jako signál pro elektriku oken..aspoň tak to bylo u Akcentu, který jsem dával do Fanouše..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

á mám taky Metu z příslušenství, a okna mi chodila i před tím..když zamknu auto a aktivuju alarm s otevřenými okny, tak se nespustí vnitřní čidla

a to ja práve nemôžem ja keď zamknem s otvorenými oknami, o sekundičku sa zavrú. vnútorné senzory deaktivujem iba tým že dvakrát zapnem zapaľovanie, ale okná nemôžem nexať otvorené aj keď niekedy by som potreboval vetranie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 10 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...