Přejít na obsah

Ochrana sedaček


Hensel

Doporučené příspěvky

Ahoj všichni Ti kteří mají dětičky, maté nějaký vyzkoušený způsob jak chránit sedačky proti tomu, aby od našich dětiček nebyly okopané a špinavé.

myslím nějaký návlek(jen na zdní stranu sedačky) nebo něco podobného. Myslím si, že to bude zajímat i ty kteří se na rodinu teprve chystají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klasika. Já posouvám sedačku co nejvíc dopředu, ale stejně to moc nepomáhá. Jinak toto je dobře řešený v A4, tam je zadní strana přeních sedaček udělaná z plastu, takže no problem.

Prostě se nedá nic dělat, člověk to musí přetrpět. Já mám teda celkem šikovný potahy, který jsou hodně odolný proti ušpinění ačkoliv jsou stříbrné. Obyčejně stačí setřít(sašuchlat) rukou a je to pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klasika. Já posouvám sedačku co nejvíc dopředu, ale stejně to moc nepomáhá. Jinak toto je dobře řešený v A4, tam je zadní strana přeních sedaček udělaná z plastu, takže no problem.

Prostě se nedá nic dělat, člověk to musí přetrpět. Já mám teda celkem šikovný potahy, který jsou hodně odolný proti ušpinění ačkoliv jsou stříbrné. Obyčejně stačí setřít(sašuchlat) rukou a je to pryč.

potahy nechci :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi sedačky děti nešpinili,já je vozil v kufru :D

mně také ne, já děti nemám a cizí parchanty nevozím :p:smich:

Idealni reseni, taky se tim ridim lol Napriklad tatik ma v aute poblity sedacky od vnucky tak, ze to nejde absolutne dolu :disgust: Okopavani bych asi resil prezuvkama ;)

ono by tě to přešlo se s tím furt prcat. Ono už to že tam prcka musíš naložit a ukurtovat je opruz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady asi radu nedostanes, Honzo... Ja necham maly asi usit navleky na botky a vzdy ji je nasadim, moc ji v aute nevozim, cestujeme radeji busem... ;) Ale meli v hobbycaru navlek na predni sedacku delany presne pro tento ucel.l jeste byl nejaky vyztuzeny, ale at hledam jak hledam, nemuzu najit, ale existuje to... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady asi radu nedostanes, Honzo... Ja necham maly asi usit navleky na botky a vzdy ji je nasadim, moc ji v aute nevozim, cestujeme radeji busem... ;) Ale meli v hobbycaru navlek na predni sedacku delany presne pro tento ucel.l jeste byl nejaky vyztuzeny, ale at hledam jak hledam, nemuzu najit, ale existuje to... ;)

no mám doma koženku tak mi máti říkala, že něco vymyslíme..nechci mít na sedačce pytel..stačí jen jdyž to bude krýt zadní část

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mám doma koženku tak mi máti říkala, že něco vymyslíme..nechci mít na sedačce pytel..stačí jen jdyž to bude krýt zadní část

no ja jsem tam dal potah, ale nedalo se na to koukat ,tak jsem to sundal po týdnu a řeším to kartáčem a přípravkem na čištění koberců .Dítko mi občas pomůže, tak se alespoň trochu zabaví - :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady asi radu nedostanes, Honzo... Ja necham maly asi usit navleky na botky a vzdy ji je nasadim, moc ji v aute nevozim, cestujeme radeji busem...  ;) Ale meli v hobbycaru navlek na predni sedacku delany presne pro tento ucel.l jeste byl nejaky vyztuzeny, ale at hledam jak hledam, nemuzu najit, ale existuje to...  ;)

no mám doma koženku tak mi máti říkala, že něco vymyslíme..nechci mít na sedačce pytel..stačí jen jdyž to bude krýt zadní část

Posilal jsem ti odkaz na í cé qé, nevim zda jsi to zaregistroval. Mam to jiz objednane, vyjde to cca 150,- i s postou, lepsi nez to sit. Zakryva to jen zadni cast kresla...

http://www.caryfuk.cz/category/Autosedacky...vzor-tranparent

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...