Přejít na obsah

Co poslouchate za muziku?


Kokeš

Doporučené příspěvky

no to určitě .... Tři Sestry, Komunální Odpad, Kabát, Peshata, Požár Mlýna, E!E, Morčata............ a spousty dalších :p

:palec2::palec2::palec2:

a taky Tlustá Berta,Doga,Dan Landa,Harlej ......

ještě lepší Ozzy,Black Sabbath,Nazareth,Queen,Pink Floyd,Alice Cooper,Twisted Sister,Status Quo,Rolling Stones,Stormwiths,Nightvish,Europe,Scorpions,ZZ Top,AC/DC,Metallica ..... no prostě rock a tomu podobné,jen disco a podobné diskofilní nesmyslné duc duc duc vyhazuji oknem,ale každého věc pokud neobtěžuje ostatní! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já poslouchám něco v tomhle stylu http://www.youtube.com/watch?v=cJ6zZ0q_bdg

ale nesmíte na to koukat za jízdy, nebo jinak způsobíte, řetězovou bouračku :)

tak toto muz za volantem i jaa...ale posloucham skoro vse..linkin park..(ted jim vyjde new album :palec2: )pak treba tiesta,armina van buurena( na nej jedu 2.6 do práglu..(sensation white) ) hezky pekne :p pak treba PvD ... e nebo krom takoveho stylu aj hip hop... nebo freestylers...tj mazane.. mam cele album..a do auta uplne skvelee...ale jinak posloocham vse...krom -dechovky,opery,muzikalu a rodicu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Jelikož se to tu docela pěkně rozjelo, tak i já vám zde přispěji se svojí troškou do mlýna. Jakožto dítko druhé poloviny sedmdesátých let jsem s příchodem osmdesátých let začínal vnímat hudbu v okolí a to předevší díky svému otci, jež se s neskonalou radostí věnoval stavbě mnoha evolucí obřích reprobeden pro poslech stereofonních nahrávek svého kotoučového magnetofonu Tesla B 101.

Takže mé dětství provázely především songy předních československých interpretů krátkých hestovitých jmen (Gott, Korn, Zich, Čech), ale v neposlední řadě též, a to mi zajisté Bobík promine, songy Haničky Zagorové, které jsem si zvláště oblíbil a k nimž se i dnes rád vracím. Nutno ovšem znova připomenout, že to byly první větší pecky uvedených zpěváků z výše zmíněného počátku osmdesátých let.

Ve druhé polovině osmdesátých let, kdy nás doslova drtily pořady typu Bratislavská Lyra či Triangel, jsem se lehce přeorientoval na východněji žijící interprety a do mého srdce se začali probourávat umělci zvučných jmen, jako Miro Žbirka, Vašo Patejdl a Marika Gombitová, potažmo skupina Modus, později samozřejmě Jožo Ráž se skupinou Elán a Palo Habera se svým Teamem…

Pak přišla revoluce a s ní i jakýsi naprosto neřízený mišmaš interpretů, žánrů a stylů, člověk se v tom trošku ztrácel a popravdě, přišlo i jakési hektičtější žití a člověk to až tolik nevnímal. Přišla obrovská vlna zahraniční hudby, přišla k nám naplno taneční hudba a podobné proudy…

A dnes ? Kromě dechovky a vyloženě tvrdého metalu si libuju docela ve všem, ovšem co mě vyloženě potěší, je takový ten zlatý proud taneční hudby, rave, hip hop ve stylu PSH, z té taneční pak vysloveně Faithless, PvD, či známý komerční DJ styl.

Nicméně čím dál víc častěji se vracím k těm songům osmdesátých let, v podstatě i k těm zahraničním, kde se patrně snažím dohnat tu absenci poslechu v inkriminované době. Za všechny bych rád jmenoval například jména Eddie van Halen nebo Kenny Loggins.

Toť ve skratce prozatím asi vše... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabát, Bach, Landa, Rossini, Vivaldi, Mozart, Bethoween. Miluju vážnou hudbu a rock. Pouštím podle nálady od Orlíku až po Mozarta.

To jsi můj člověk, přidám ještě Pink Floyd, Judas Priest, Accept a jinou "klasiku"

A pokud chci klidnou jízdu, tak miluji Faithless ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se pridam..Mam to hodne rozmanity,ale zacnu asi tim,ze nejradsi posloucham Hip Hop a R&B...To mam rad a dobre se mi pri tom jezdi..Jinak se nebranim ani popiku nebo Rocku...Casto kdyz jezdim po praze,tak posloucham Expres radio,kdo zna,tak si udela obrazek.Je to pohodova muzika,ktera na nas nerve dokolecka ze vsech ostatnich radii.

Jinak si rad poslechnu i Dana Landu,Tri Sestry,Kabaty,Kdystof ma zajimavy texty atd-proste cesky csene se nebranim,pac je dobra.. :)

Jak rikam,je to hodne rozmanity a casto dle nalady..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak já rád poslouchám asi toto: Landa, Kabát, Nightwish, Debill Heads (jsou z Turnova jako já ;) ), Divokej Bill, Scooter, Simple Plan, Linkin Park, SUM41, Tiesto, junglíky a Tublatanku sem slyšel asi před 2 lety u bráchy a taky se mi dost zalíbila, tak mám všechny jejich CD:-) a jinak skoro všechno, hlavně spíš taneční music. Rozhodně bych nemohl řídit při vážný hudbě, dechovce, jazzu, hardcoru atd.. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se pridam..Mam to hodne rozmanity,ale zacnu asi tim,ze nejradsi posloucham Hip Hop a R&B...To mam rad a dobre se mi pri tom jezdi..Jinak se nebranim ani popiku nebo Rocku...Casto kdyz jezdim po praze,tak posloucham Expres radio,kdo zna,tak si udela obrazek.Je to pohodova muzika,ktera na nas nerve dokolecka ze vsech ostatnich radii.

Jinak si rad poslechnu i Dana Landu,Tri Sestry,Kabaty,Kdystof ma zajimavy texty atd-proste cesky csene se nebranim,pac je dobra.. :)

Jak rikam,je to hodne rozmanity a casto dle nalady..

:palec2::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já rád poslouchám asi toto: Landa, Kabát, Nightwish, Debill Heads (jsou z Turnova jako já ;) ), Divokej Bill, Scooter, Simple Plan, Linkin Park, SUM41, Tiesto, junglíky a Tublatanku sem slyšel asi před 2 lety u bráchy a taky se mi dost zalíbila, tak mám všechny jejich CD:-) a jinak skoro všechno, hlavně spíš taneční music. Rozhodně bych nemohl řídit při vážný hudbě, dechovce, jazzu, hardcoru atd.. lol

Neni vazna hudba jako vazne hudba, neco je fakt ukrutnej mazec !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já rád poslouchám asi toto: Landa, Kabát, Nightwish, Debill Heads (jsou z Turnova jako já ;) ), Divokej Bill, Scooter, Simple Plan, Linkin Park, SUM41, Tiesto, junglíky a Tublatanku sem slyšel asi před 2 lety u bráchy a taky se mi dost zalíbila, tak mám všechny jejich CD:-) a jinak skoro všechno, hlavně spíš taneční music. Rozhodně bych nemohl řídit při vážný hudbě, dechovce, jazzu, hardcoru atd.. lol

Ne ni vazna hudba jako vazne hudba, neco je fakt ukrutnej mazec !!!

S tím souhlasím :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já rád poslouchám asi toto: Landa, Kabát, Nightwish, Debill Heads (jsou z Turnova jako já ;) ), Divokej Bill, Scooter, Simple Plan, Linkin Park, SUM41, Tiesto, junglíky a Tublatanku sem slyšel asi před 2 lety u bráchy a taky se mi dost zalíbila, tak mám všechny jejich CD:-) a jinak skoro všechno, hlavně spíš taneční music. Rozhodně bych nemohl řídit při vážný hudbě, dechovce, jazzu, hardcoru atd.. lol

Ne ni vazna hudba jako vazne hudba, neco je fakt ukrutnej mazec !!!

S tím souhlasím :palec2:

ale některou si za volantem poslechnu i rád... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já posloucham to co se dá poslouchat, Impuls, radio Kiss, jinak to co si namixuju na CD Kabát, Landa, Team, Nightwish, Whithin Temtation, Lordi , Gunsíci, Bon Jovi ,Alice Cooper ,Rasmus, Him a tak dále a tak dále. Když jede se mnou přítulka tak dost často Elány nebo Teamy jinak mě vypíná cédéčko. lol

Editováno: , autor: beeson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pink Floyd, Genesis, Deep Purple, Queen, Peter Gabriel, Police, Sting, Metallica, Cake, Eric Clapton, Mark Knopfler, Rod Stewart, Janes Addiction, YES, Rick Wakeman, Molotov, REM, Pearl Jam..........a ak som na nejakých zabudol prepáčia ale toto sú naj štýly ktoré môžem a potom mám rád 80's a hip hop nemusím moc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...