Přejít na obsah

Kto tu je bajker


houmr

Doporučené příspěvky

Já se byl dnes parádně projet s našima, když si odmyslím skácené kolo = ulomený držák na světlo, ulomený držák na brašnu pod sedlem, lehce ohnutá přehazka, tak super výlet :-)

A na druhém kole jsem si už ráno pohrál s řidítky - barva na nich se vlivem slunečního záření z černé změnila na jinou, tak jsem je nastříkal i s rohy a přitom vyměnil páčky brzd za deore -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martikk : To vypada hodne pekne ... nejake dalsi info, treba jak dlouha trasa, kolik nastoupanych metru atd atd ? Na neco takoveho bych take klidne vyrazil, pokud by se nasla banda co by jela treba na celej vikend takhle nekam.

Tady něco málo k cestě. Posedích 987 m, už jenom pěšky bez kola. Start v Bruntále pak M.Morávka, Karlov, Velký kotel a zpět. Z rozcestníku směr Barborka, už jenom pro pěší.

post-691-1241448538_thumb.jpg

Editováno: , autor: martikk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heeej nehrajte to na me ... me boli hlava, v krku a prave koleno. Prvni dve veci nevim kde se to vzalo a doufam, ze to brzo prejde a kouleno je dlouhodobe ;)

Kazdopadne uz sem napsal Petoj81 a ten predbezne ze by jako mohl. Tak mu jeste dam odkaz sem. Cesky raj by se mi take libil.

Jaky den Vam vyhovuje ? Ja muzu snad Pa+So+Ne .. nejlepe ma byt zatim podle predpovedi v sobotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...