Přejít na obsah

Kto tu je bajker


houmr

Doporučené příspěvky

vrkal: ten bike je za 60t kc ;) ja som sa nevyjadroval k vyberu to uz som sa pred tym. dal som tu len moj dufam ze v buducej sezone bajk :)

to se někdo má... :palec2: já si teď přeskládávám kolo na větší rám, bo z Meridy jsem nějak vyrostl. Tak uvidíme, jak dopadne celkový výsledek, získal jsem za dobrý peníz rám od Garryho Fischera...už se těším jak vyjedu, zatím mi bude muset stačit silnička....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vrkal: tak nech dobre sluzi :)

p.s.: mi nehovor ze taka zakladna ako cesko s bike-forum a nenasiel by si nejaku alebo by sa nedala nejaka skupinka dohromady, len treba hladat, to nepoznas nikoho kto jazdi ? ;)

já neříkám, že nikoho neznám, letos mám slíbené, že dostanu na prdel na vyjížďce s dekem, tak se těším, kdo bude lepší. Jinak se musím přiznat, že já jsem po celou moji "cyklistickou kariéru" :) jezdil sám a vyhovovalo mi to, bo když jsem s někým jel, tak mi ten dotyčný nestíhal a nikdo se mnou nechtěl proto jezdit... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já neříkám, že nikoho neznám, letos mám slíbené, že dostanu na prdel na vyjížďce s dekem, tak se těším, kdo bude lepší. Jinak se musím přiznat, že já jsem po celou moji "cyklistickou kariéru" :) jezdil sám a vyhovovalo mi to, bo když jsem s někým jel, tak mi ten dotyčný nestíhal a nikdo se mnou nechtěl proto jezdit... :p

HELE HELE neser.Ve sjezdu jsem jak blazen.I na XC drtim sjezdare :smich::smich::smich: ,ale tak dlouho dokud nerozpichám vsechny duse co mam.

Editováno: , autor: deko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HELE HELE neser.Ve sjezdu jsem jak blazen.I na XC drtim sjezdare :smich::smich::smich: ,ale tak dlouho dokud nerozpichám vsechny duse co mam.

Hosi resim problem.Ohnul se mi ram ,takze resim novy .Zatim jako vitez se mi jevý

http://pcshop.pells.cz/sport/default.asp?c...amp;stiid=17313

Jeste bych si odzkousel jeho geometrii v realu.

Druhá varianta se me jevi

http://www.tandem-bike.cz/zbozi/1574-mtb-ram-superior-xc-870

,ale bohuzel ma velikost neni skladem a nevi se kdy bude.

,ale u neho bych musel dokupovat sedlovku,objimku sedlovky a smyk,coz je dalsi investice.

Puvodne jsem chtel od meridy Matts TFS 350-trail-D

http://www.merida-bike.cz/prodej/Ram-Matts...50-trail---2008

Jestli mate dalsi varianty jen nechci CERVENOU

http://www.cykloexpert.cz/horske-ramy/meri...-2008?v=9073674

17" mají skladem, tak jim napiš, jestli mají i 19 tku, nebo 21"...třeba mají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja koupil tohle.. dnes sem se jel projet.. 50km.. a jede hezky:) ... .. foto ze stareho mobilu(new je pokazeny.. a tak si nevsimejte opozdeneho datumu.. )

pěkné, ale nevadí ta brašnička pod rámem? Bo tam vedou bovdeny, tak nepřekáží to funkčnosti?? Hodně spokojených kilometrů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkné, ale nevadí ta brašnička pod rámem? Bo tam vedou bovdeny, tak nepřekáží to funkčnosti?? Hodně spokojených kilometrů...

mam to od patku..tak sem nic nekoupil a toto bylo doma.. tak sem to tam dal..jinak koupim asi tu pod sedlo.. nebo lze i nejakou jinou..? a ale nevadi to.. enbo aspon zadny problem nebyl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam to od patku..tak sem nic nekoupil a toto bylo doma.. tak sem to tam dal..jinak koupim asi tu pod sedlo.. nebo lze i nejakou jinou..? a ale nevadi to.. enbo aspon zadny problem nebyl...

já preferuji podsedlovou brašničku, vozím v ní jenom lepení, montpáky a náhradní duši...víc jsem nikdy nepotřeboval...pokud ti ale tato vyhovuje a ničemu nepřekáží, tak není důvod ji měnit, záleží opět na tobě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezis zase se tu resi ram.Ohne se kazdy a kvalita je spise uz jen u barev.Ramy se vari i 4 znacky v jedne fabrice.

Shled komponentu je dobry ,jen si pak kup sintrovane desky k brzdam.

tak to musím oponovat, bo můžu jmenovat několik značek, které si na kvalitě svých rámů dávají záležet a vaří je ve svých továrnách, žádný Thaiwan, jedná se o vesměs Americké značky jako Canondale, Klein, Specialized, ale i české rámy, RB, Duratec atd...

PS: každý se neohne, rám Tuareg je to samé jako by jsi koupil rám zn. JOKO lol , tak se nediv, že se ti ohl... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to musím oponovat, bo můžu jmenovat několik značek, které si na kvalitě svých rámů dávají záležet a vaří je ve svých továrnách, žádný Thaiwan, jedná se o vesměs Americké značky jako Canondale, Klein, Specialized, ale i české rámy, RB, Duratec atd...

PS: každý se neohne, rám Tuareg je to samé jako by jsi koupil rám zn. JOKO lol , tak se nediv, že se ti ohl... :p

Budu ti oponovat,protoze specialized se vari i v "thaiwanu" .

a stim tvym PS: kdyz nevis o co se jednalo,tak se radeji nevyjadruj, svestko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...