Přejít na obsah

Kto tu je bajker


houmr

Doporučené příspěvky

Uple kalhoty v tezkem terenu nejsou zrovna to nejlepsi.Roztrhnes je a mas po.....Jeste si chci sehnat to cyklo triko.

A nakonec jsem vzal avid bb-7 a musim vam rict ,brzdi to dobre.A stelovani je uplná hracka.Jestli nechcete vrazet do hydraulik ,tak bezte do nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi nekdo dejte nejakej link na pekny rozumny kratasy :( Vsude same elastaky a na to ja nejsu ... gay look nepodporuju a nejsem zadnej zavodnik.

tady nejde o žádný gay-look, ale taky o tom jaká vložka je uvnitř....nikdy nebude v klasických kraťasích s vložkou ta vložka tak kvalitní jako ta v klasických elasťácích. A ono to není o tom, že ta vložka tam je o tom, aby tě netlačila prdel, ale má úplně jinou funkci....a když se podíváš kolem, tak nemyslíš, že by tady kolem nás běhalo ne 4%, ale 70%.... lol Když jsem začínal jezdit, taky se mi to nelíbilo, ale časem si zvykneš.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady nejde o žádný gay-look, ale taky o tom jaká vložka je uvnitř....nikdy nebude v klasických kraťasích s vložkou ta vložka tak kvalitní jako ta v klasických elasťácích. A ono to není o tom, že ta vložka tam je o tom, aby tě netlačila prdel, ale má úplně jinou funkci....a když se podíváš kolem, tak nemyslíš, že by tady kolem nás běhalo ne 4%, ale 70%.... lol Když jsem začínal jezdit, taky se mi to nelíbilo, ale časem si zvykneš.....

gay-look je naprostej nesmysl !!! prostě elasťáky s antibakterialní vložkou je naprostá nutnost, však si to někdo zkuste jet třeba 250 KM v obyčejnejch kraťasech, když jsem začínal jezdit taky jsem měl tendence jezdit v teplákách:-) ale to je tak 16 let...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gay-look je naprostej nesmysl !!! prostě elasťáky s antibakterialní vložkou je naprostá nutnost, však si to někdo zkuste jet třeba 250 KM v obyčejnejch kraťasech, když jsem začínal jezdit taky jsem měl tendence jezdit v teplákách:-) ale to je tak 16 let...

:palec2::palec2::palec2: tak tak, podepsal bych se.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hallo, lejdýs end džetlmen (!)

co se na počátku září sejít na Jižní Moravě a spáchat česko-slovenský bajkerský víkend

na Pálavě a večer si užít místní vínko??? :palec2:

Bajkeři pohodová vyjížďka, naše protějšky, kteří by nejeli na bike, by mohli klidně na procházku :palec2:

Tak co? Spácháme to??? :p:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mozna mate pravdu, elastaky sem na sobe nikdy nemel proto pisu co pisu a nemam zkusennosti. Proste mi to pride divny to je vse. Jinak co se tyce tech volnych tak vicemene sou to volne kratasy a uvnitr jsou elastaky jako vlozka, takze co pise Mongoose je trosku mimo nez bylo mnou mysleno. Jinak mam vyhlidnuto toto : http://www.sensor.cz/men/psyclo%20kalhoty/11.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mozna mate pravdu, elastaky sem na sobe nikdy nemel proto pisu co pisu a nemam zkusennosti. Proste mi to pride divny to je vse. Jinak co se tyce tech volnych tak vicemene sou to volne kratasy a uvnitr jsou elastaky jako vlozka, takze co pise Mongoose je trosku mimo nez bylo mnou mysleno. Jinak mam vyhlidnuto toto : http://www.sensor.cz/men/psyclo%20kalhoty/11.htm

zaparis si vajca :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hallo, lejdýs end džetlmen (!)

co se na počátku září sejít na Jižní Moravě a spáchat česko-slovenský bajkerský víkend

na Pálavě a večer si užít místní vínko??? :palec2:

Bajkeři pohodová vyjížďka, naše protějšky, kteří by nejeli na bike, by mohli klidně na procházku :palec2:

Tak co? Spácháme to??? :p:palec2:

taky jsem nad tim premyslel, ale ja to mam tak narvany, kazdy vikend, ze u me to bude problem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě napadá buď: poslední víkend v srpnu (30.-31.8.)

nebo první víkend v říjnu 4.-5.10.2008

Který by se líbil víc? :p

ja bych se vykaslal na cele planovani, vzdycky plany selzou a stoji za hov..zkratka to chce napsat, ze zitra se jede na slovensko a pojede se ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vinco souhlas, ale aspoň hrubý plán to chce...já jsem za srpen, radši jezdím v pěkném počasí...

stejne hlasi chladne prazdniny, toz nevim, jinak ja jsem ke konci srpna v praci a nemam zadnou dovolenou, jsem si ji musel vybrat kvuli skole, takze semnou je to spatny :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dres aj kratasy mam tieto, stali sice 2000+2000 ale fakt su super.

ale musim uznat ze pohodlne a ten dres na tej fotke nevyzera tak super ako v reale v kombinacii s kratasami uplna supa, aj bajkeri uznali ze dres namakany.

p.s.: ludia pozeraju ze co za zavodnika zabludilo nuz co ked som zladeny, vsetko ladene do cerveno ciernej: dres, kratasy, rukabice, tretry. prilba a bike modro cierne ;)

post-1730-1213729813_thumb.jpg

post-1730-1213729824_thumb.jpg

Editováno: , autor: houmr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dres aj kratasy mam tieto, stali sice 2000+2000 ale fakt su super.

ale musim uznat ze pohodlne a ten dres na tej fotke nevyzera tak super ako v reale v kombinacii s kratasami uplna supa, aj bajkeri uznali ze dres namakany.

p.s.: ludia pozeraju ze co za zavodnika zabludilo nuz co ked som zladeny, vsetko ladene do cerveno ciernej: dres, kratasy, rukabice, tretry. prilba a bike modro cierne ;)

můžu říct, že super...cena je sice taky super, ale je určitě vyvážena kvalitou a musí parádně sedět...taky uvažuju, že si pořídím nějaké prvotřídní elasťáky, bo ty současné co mám, tak jejich vložka už není co bývala a to je znát...ale mám dotaz když vydím ty široké šráky, tak nepotí se ti během jízdy hodně záda? Nevím jestli by mi to nevadilo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...