Přejít na obsah

Kto tu je bajker


houmr

Doporučené příspěvky

Ty drzaky nejsou nijak moc dobre.Vzal bych jak u stareho ramu normalne cernou stahovaci pasku a basta.Kdo se diva na estetiku.

tak tak, cerny pasek a hotovo. KLucii, jak se steluje prehazovacka? jsem nad tim badal cele den a jsu tam, kde jsem. Dej me tomu, ze se bavim o zadni. Jsou tam nejaky dvy sroubky vedle sebe ( prepokladam, ze to jsou dorazy?) a pak je takovej sroubek, jak vede lano, nebo to lanko vede tim sroubkem, tak ja to dat dohromady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty drzaky nejsou nijak moc dobre.Vzal bych jak u stareho ramu normalne cernou stahovaci pasku a basta.Kdo se diva na estetiku.

tak tak, cerny pasek a hotovo. KLucii, jak se steluje prehazovacka? jsem nad tim badal cele den a jsu tam, kde jsem. Dej me tomu, ze se bavim o zadni. Jsou tam nejaky dvy sroubky vedle sebe ( prepokladam, ze to jsou dorazy?) a pak je takovej sroubek, jak vede lano, nebo to lanko vede tim sroubkem, tak ja to dat dohromady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty drzaky nejsou nijak moc dobre.Vzal bych jak u stareho ramu normalne cernou stahovaci pasku a basta.Kdo se diva na estetiku.

tak tak, cerny pasek a hotovo. KLucii, jak se steluje prehazovacka? jsem nad tim badal cele den a jsu tam, kde jsem. Dej me tomu, ze se bavim o zadni. Jsou tam nejaky dvy sroubky vedle sebe ( prepokladam, ze to jsou dorazy?) a pak je takovej sroubek, jak vede lano, nebo to lanko vede tim sroubkem, tak ja to dat dohromady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedaval by som tam ziadnu priesvitnu pasku, v cyklo servise maju take plastove drziaky na tieto vedenia, pouzivaju sa na uchytenie hadicky kotucov na vidlici. jednoducho strhnes foliu pod ktorou je lep a cely drziak nalepis kde chces prichytit tu hadicku toto by som tam dal.

právě, že bych tam dal tu pásku, nic nestojí a dneska jde v první řadě o peníze...a pro váhové fanatiky nic neváží, kdežto ten držák nějaký ten gram ano... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak, cerny pasek a hotovo. KLucii, jak se steluje prehazovacka? jsem nad tim badal cele den a jsu tam, kde jsem. Dej me tomu, ze se bavim o zadni. Jsou tam nejaky dvy sroubky vedle sebe ( prepokladam, ze to jsou dorazy?) a pak je takovej sroubek, jak vede lano, nebo to lanko vede tim sroubkem, tak ja to dat dohromady?

Ty dorazy si rekl spravne.A pak se steluje to lanko jak se napne nebo povoli.Jestli mas neinverzni ,tak pri natazeni lanka se netahuje pruzina.U inverzni je to prave naopak.Pruzina se povoluje.Jinak dobre je to popsane zde

http://www.ivelo.cz/domaci-dilna/serizeni-prehazovacky

Kdyz to cele projdes, mel by jsi byt schopny si seridit cele kolo ,a mozno i neco vice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som objavil rukavice co sa hodia akurat k mojmu dresu teda take iste ako dres, akurat chcu za ne 1000 :wacko: :wacko: :wacko::feve: kua ale su fakt ze pekne asi kupim, vid obrazok no nekup ked je dres taky isty.

žádný Houmr, ale "red devil from Slovakia"... :p , pokud jsou tak kvalitní jako jejich dresy, tak bych do nich být tebou šel, ať krásně ladíš :palec2: ....taky teď uvažuju o koupi nových kvalitnějších rukavic. Mám vyhlídlé jedny z těchto....

http://scottusa.com/cz_cs/product/211/1058/race_concept_lf

http://scottusa.com/cz_cs/product/211/1067/xc

a zatím asi nevětší favorit....

http://scottusa.com/cz_cs/product/211/1049/endurance

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam za sebou prvni projizdku ... celkem sem se potrapil, precijen nejsem zvyklej a na kole sem nesedel 15 let. No a taky sem malicko pobloudil a zjistil, ze Jizerky vlastne vubec ale vubec neznam, takze mam co objevovat ;)

JBC-Janov-Bedrichov-Kralovka-Karlov-Josefuv Dul-Maxov-Bramberk-Jindrichov-Lucany-JBC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam za sebou prvni projizdku ... celkem sem se potrapil, precijen nejsem zvyklej a na kole sem nesedel 15 let. No a taky sem malicko pobloudil a zjistil, ze Jizerky vlastne vubec ale vubec neznam, takze mam co objevovat ;)

JBC-Janov-Bedrichov-Kralovka-Karlov-Josefuv Dul-Maxov-Bramberk-Jindrichov-Lucany-JBC

Jizerky...ach jo, to se někdo má..tam jsme byli v roce 2006 na dovolené s kámošema na kolách a lepší poježdění jsem ještě nezažil...opravdu nádhera. Ale už nevím přesně kde, to bych musel pohledat v mapě...Kdo v Jizerkách nebyli, tak vřele doporučuji. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MichalF? Vinca: vyrazili sme o 10:30 s trencina tempo nebolo vrazedne ale bolo fakt dost dusno ( teplota ), boli sme staveny aj na izbe kde sme opekali ( cize zase cca 1,5-2hod. ) no potom sme povedali ze ideme uz iba tuto kusok. trochu sme tajili a ked sme sa skrabali 1m travou do stupania ako prasa aby sme sa vyhli malinciu bola sranda.

p.s.: boli s nami dve bikerky tazke ohlad sa bral jedna to zvladala statocne, druha mala toho plne zuby a vynadala nam ze sme magori, co robime nie je normalne ale nakoniec zvladli aj ked mali obe toho dost, nuz aj my sme mali dost ostatni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...