Přejít na obsah

Chyby na VAG


mirecoslav

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Zdravím

včera jsem předělával podsvícení ovládání topení + klimy ze zeleného na modročervené. Všechno jsem to rozebral a pak zase složil, svíti to prfektně, ale taky svítí kontrolka airbagu (v autě jsou 2). Po zapnutí klíče se rozvítí, zhasne a zase se rozvítí a svítí stále. Mám doma VAG-COM a když bych chtěl přečíst řj. bagů tak mě to varovalo, že může dojít k poškození, tak mám bobky. Nemohlo se to stát tim, že jsem auto při montáži několikrát zapnul a vypnul i bez připojených ovladačů topení? Ptám se, můžu se podívat na chyby té ŘJ? Je to F1 r.v. 2005.

Moc prosím o radu. Dík!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalo-se! Dík!

Zřejmě to spusobil ten zámek na vypínání bagu spolujezdce co je v přihrádce před ním. Včera jak jsem se mordoval s tou debilní zavírací bednou tak tam ty draty a konektor byly dos namáhány jak jsem stím furt hýbal, njn moje chyba byl jsem zdechlý to odpojovat. Ale jsem rád, že je vše plně funkční a mám radost jak to pěkně svítí modře a při zapnutí klimy nebo vnitřního okruhu se ty tlačítka rozzáří červeně. Krása :)

Tak ještě ovládání světel, zrcátek a budíky. Škoda, že tam nejde dát ten tempomat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možné že by špatné kódování BSG mělo za následek nějaký zkrat??

Včera jsem kódoval BSG a furt mi skákala chyba "ŘJ špatně kodovana" (i když jsem sijistý že to bylo dobře).. a dneska mi celé auto blbnulo.. jako by se zbláznil CAN... dveře se odemykaly/zamykaly jak se jim zachce, nic se neukazovalo na maxidotu, když jsem otočil klíčkem tak včechny kontrolky cvakaly a problikávaly.. až to celé umřelo, baterka má 9 voltů a už nefunguje nic... setkal se s tím někdo??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po výměně BSG jsem kódoval gateway, kde jsem dal klimu, abs i airbag... to v poho... a pak jsem kódoval BSG, kde jsem dal všecko, kromě ostřiků světel, vyhřívání čelního skla a senzoru deště. a tu mi to psalo chybuu, že je špatné kódování... nechal jsem to tak.. to ještě bylo všecko ok.. ale druhý den už KO... nevím, jestli to je tím.. ale docela mě to dostalo...

Jinak ta měněná BSG je v pohodě.. měl jsem ji z druhého auta, kde fičela v pohodě. vyměňoval jsem ji kvůli tripplingu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a opravdu jsi se nespletl ve výpočtu? já osobně bych jenom opsal kodování předešlé a zkussil to na té nové pak bych jenom přičetl ten tripling, jinak co konektory a kable je vše dobře zapojený, zacvaklý

dobíjel jsi tu baterku? přestlo se ti auto vyblbovat?

Editováno: , autor: wiglegummi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabíječku jsem sehnal až teď.. takže ještě nabíjím. No jediné čím jsem si v tom kódování nebyl jistý bylo EKP - předčerpání paliva po otevření dveří.. ale to dělalo předtím, takže tuším, že to tam patří.. a sečtené to bylo určitě dobře, počítal jsem to 2x..

Kódoval jsem ještě budíky, takže ještě je možné, že jsem tam zadal kontrolu prasklých žárovek a v autě ji nemám. Může to mít taky vliv? Já fakt nevím.. jsem z toho docela nervózní..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tam strčil nabitou baterku a nefungovaly mi oba klíče =-O naštěstí jsem měl otevřený kufr (dveře zamčené) tak jsem vlezl dovnitř kufrem, zapl zapalování a v pohodě.. tak jsem si nakódoval oba dálkače znovu a najednou všechno fungovalo v pohodě. a snad ve všech řj co mám jsem měl chybu "Nízke napětí palubní sítě"... každopádně to teď jede, uvidíme co zítra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Prosim pomoze mi niekto neviem ako by som mal postupovat pri tychto chybach.

Chassis Type: 6Y - Skoda Fabia

Scan: 01,02,03,08,09,15,17,19,37,44,46,56,69

-------------------------------------------------------------------------------

Address 01: Engine

Controller: 047 906 032 C

Component: 1,0l SIMOS3PA 00HSSJ04

Coding: 00021

Shop #: WSC 35110

TMBPA16Y72X034106 SKZ7Z0A1228656

5 Faults Found:

16514 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Malfunction in Circuit

P0130 - 35-10 - - - Intermittent

16500 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P0116 - 35-10 - Please Register/Activate - Intermittent

17549 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P1141 - 35-10 - Please Register/Activate - Intermittent

16522 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S2: Signal too High

P0138 - 35-10 - - - Intermittent

16725 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P0341 - 35-10 - Please Register/Activate - Intermittent

Readiness: 0000 0000

-------------------------------------------------------------------------------

Address 09: Cent. Elect.

Controller: 6Q2 937 049 B

Component: BORDNETZ-SG. 2S05

Coding: 01024

Shop #: WSC 35110

1 Fault Found:

01598 - Drive Battery Voltage

07-10 - Signal too Low - Intermittent

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Caute, mam Fabiu II 1,2 HTP 6V a uz cca 3 mesiace bojujem s chybou

16726

P0342

Snímač polohy vačkového hriadela - snímač G40

signál príliš malý

sporadická

+

17759

P1351

snímač polohy vačkového hriadela - snímač G40

nezmyselný signál pri startovaní

sporadická

závada sa prejavuje rozsvietením kontrolky check motora a znížením výkonu. Kontrolka po case zhasne, no vykon je nizky stale.

v autorizovanom servise mi najskor vymenili tento snímač - závada sa následne neprejavila cca 2 mesiace. Potom sa objavila znovu. Vymenili mi nejaku membranu vedla motora (asi na vyrovnavanie tlaku). Zavada sa prejavila znova. očistili kontakty a preizolovali kabeláž k tomuto snímaču - závada sa prejavila aj potom.

Prosím stretli ste sa niekto s podobným problémom ?? v tejto téme už táto chyba popisovaná bola, no riešenia ktoré iným pomohli, mne žiaľ nie.

dík za každú radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...