Přejít na obsah

Fabia II RS


Host Reso

Doporučené příspěvky

Toto jsem viděl v pátek na D11 směrem na Prahu. Stejná barva, bílá střecha, jela hodně rychle. Bohužel jela v protisměru, takže jsem neviděl předek, ale je možný, že jsem videl nový RS.

Jinak FII po faceliftu potkávám na D11 hodně často.

nemyslim si zeby sa mesiac pred oficialnym predstavenim v zeneve prehanala po dialnici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze rozumny bude se venovat rizeni a ne foceni, takhle akorat vznikaj nehody.... :feve: Nehlede na to, ze fotek (ne RS) uz je tu myslim dost ;)

ty o com rozpravas? citaj pozorne nikto tu nepise o foteni a riadeni za volantom zaroven to tvoja hlava si to tam dosadila ta nabuduce ked tu pripises prispevok ohladne bezpecnosti ta radsej si to najprv premysli lebo ako vidim nevies robit 2 veci zaroven sucasne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Precti si muj prispevek jeste jednou, pak uvidis o cem rozpravam. A taky si jeste precti ty svoje, abys to cely pochopil...

[/quot

Chlapce ty vazne nevies o com pises.Este raz ti vravim, ze ja som ani jedno pismenko ani podnet nedal na fotenie za jazdy.Pan Marcush pisal o foteni za jazdy tak to uz koncne pochop.Tazke asi pre teba staci pozorne citat.Ked uz tak napis panovi Marcushovi nie mne! On pise o foteni ze tazko za jazdy NIE JA!!!!Staci citat pozorne.Mozno pochopis jedneho dna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) nechapu, proc hned tak startujes...

2) marcush psal, ze je potkava na dalnici, takze si precti znovu, co pises a na co reagujes

3) kdyz je potkava na dalnici, tak da rozum, ze je asi bude fotit za jizdy a ne v krovi u krajnice

Editováno: , autor: PMA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze rozumny bude se venovat rizeni a ne foceni, takhle akorat vznikaj nehody.... :feve: Nehlede na to, ze fotek (ne RS) uz je tu myslim dost ;)

naposledy pisem lebo mi neda, ze stale reagujes ale mal si vcera o 9 00 reagovat na pana marcusha nie na mna lebo ked uz niekto bude jazdit a fotit za jazdy tak to bude on a nie ja a teda ja nebudem riadit ani fotit ani nedavam podnet ani nepisem o foteni za jazdy tak preco reagujes stale!! daj si to uz dokopy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...