Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Právě přesně to myslím..třeba už někdo viděl nějaké návrhy a přikládá to změnám na OII. Pořád si totiž myslím, že půjde jen o změny plastů, tzn. nárazníky, popř. maska, svetla, interiér, motory a prvky výbavy.. No ale třeba mně škodovka překvapí. Podle mně je oII pořád designově velice povedené auto, aby se nějak razantně měnil jeho vzhled a image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě přesně to myslím..třeba už někdo viděl nějaké návrhy a přikládá to změnám na OII. Pořád si totiž myslím, že půjde jen o změny plastů, tzn. nárazníky, popř. maska, svetla, interiér, motory a prvky výbavy.. No ale třeba mně škodovka překvapí. Podle mně je oII pořád designově velice povedené auto, aby se nějak razantně měnil jeho vzhled a image

myslím si úplně totéž..proto jako hlavní předkládám můj návrh č. 1 s pozměněnou spodní linkou světel..ale pokud by byla pravda,co jsem slyšel, není špatné to vidět.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narýchlo som niečo splácal. Ľavá strana má pôvodné svetlo a zrkadlo, na pravej som to trochu upravil. Maska je už napevno spojená s nárazníkom a upravil som aj spodný nasávací otvor. Bohužiaľ som mal poruke len okrúhle hmlovky, tak sú tam také :D

Tak sa na to pozerajte vždy tak, že si polku auta zakryjete. Nechcelo sa mi robiť 2 extra obrázky. Blatníky ostali nezmenené.

Keby to takto vyzeralo, bolo by to podla mna najlepsie. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deny.Kr : No fakt hned jak jsem to uviděl jsem mazal na stránky škoda auto a tam prd. Tak jsem si pročet diskuzi a zjistil že je to montáž :palec2:

Někdo řikal že budou jiný mlhovky. Tak jsem zkusil narychlo změnit. Nechceš to tak zkusit Deny?

Takovýhle by se mi líbili, kdyby to mělo mlhovky:

post-873-1203182906_thumb.jpg

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deny.Kr : No fakt hned jak jsem to uviděl jsem mazal na stránky škoda auto a tam prd. Tak jsem si pročet diskuzi a zjistil že je to montáž :palec2:

Jsem zkusil.

Takovýhle by se mi líbili, kdyby to mělo mlhovky:

:) jsem rád,že to vypadá důvěryhodně..přitom jsem to dělal narychlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deny.Kr : No fakt hned jak jsem to uviděl jsem mazal na stránky škoda auto a tam prd. Tak jsem si pročet diskuzi a zjistil že je to montáž :palec2:

Někdo řikal že budou jiný mlhovky. Tak jsem zkusil narychlo změnit. Nechceš to tak zkusit Deny?

Takovýhle by se mi líbili, kdyby to mělo mlhovky:

RE mlhovky: líbilo-nelíbilo,takové mít zcela určitě nebude :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...