Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

hh po delší době jsem sem zase zavítal a co nevidím-vlastně nic :D nic-méně musím souhlasit s LUKY-007, dle mého budou změny podobného chrakteru, jak říká..proto jsem vzal mou(už jednou upravovanou fotku) a trošku si s ní zase pohrál-originál a vytvořený výsledek předkládám.. ;)

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deny . no ja len dufam ze ta vlnka zospodu svetiel bude trosku vyraznejsia nez ten tvoj pokus ;)

tak to já osobně bych také bral výraznější vlnku..jenže aby ta světla tak nevypadala až přehnaně vysoce a baculatě, musela by světla být buď širší,nebo celkově užší = to je moc drahé a koplikované = Škodovka toto nikdy neudělá..dle mého tam budou klasická světla s dodatečně dodělanou dírou v novém nárazníku právě na onu vlnku (= samostatný díl, přišroubovaný pod klasickým světlem, jak ho známe dnes)..nevím..možná mě škodovka překvapí, možná to bude vážně jeden díl a možná to bude vypadat dobře - kdo ví..ale moc tomu nevěřím..tak či tak se musím "modlit",aby to dopadlo dobře,neboť se chystáme pořídit si jednu z 1. faceliftovaných Octavií....tak uvidíme..

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nooo podla mna zmenia tvar prednych svetiel tak ze nezasiahnu do blatnikov akurat zrejme tu spodnu cast vytiahnu tam vlnku ... v style novy sup ... no aale vsak uvidime .. dufam ze to bude vo vysledku vypadat nejako slusne

Ta vlnka bude do blatníků a Ne do světel. Na 100%!! :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fantazie by byla fajn..ale podle mně se blatníky a plechové díly jako takové měnit nebudou..změna by přišla na pořádný ranec a o to nejde..jde o facelift, ne o nový model. Změnu bych viděl v plastových dílech, jejichž změna není rozhodně tak nákladná

přesně tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fantazie by byla fajn..ale podle mně se blatníky a plechové díly jako takové měnit nebudou..změna by přišla na pořádný ranec a o to nejde..jde o facelift, ne o nový model. Změnu bych viděl v plastových dílech, jejichž změna není rozhodně tak nákladná

O co se chceš vsadit? lol

(Jenom pánové - vzpomeňte, z čeho má 5. dveře Roomster Scout )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tedy po tipech nejmenovaného zdroje, jenž měl tu čest ( i když jen bokem oka) vidět onen model, přepracoval jsem tedy mé návrhy do zřejmě nejpravděpodobnější podoby..Vše berte s nadsázkou, jedná se pozue o fotomontáž, nic-méně díky tomuto můžete alespoň částečně odhadnout, co nás čeká.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tedy po tipech nejmenovaného zdroje, jenž měl tu čest ( i když jen bokem oka) vidět onen model, přepracoval jsem tedy mé návrhy do zřejmě nejpravděpodobnější podoby..Vše berte s nadsázkou, jedná se pozue o fotomontáž, nic-méně díky tomuto můžete alespoň částečně odhadnout, co nás čeká.. :)

V jakém programu děláš tyhle změny??? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...