Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Máš pravdu, je pořád velký, ale taky se mě pořád nelíbí. Prostě chrom nemusím a ani ten tvar mě nebere.

Asi máte pravdu, ale předělávat už to nebudu, musí vám to pro představu stačit :).

Když jsem seděl v SII, tak se mi ten volant moc líbil, ale v OII mi rozhodně nejvíc pasuje klasický kožený, popř. multifunkční čtyřramenný :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen pár částí ale to už jsem tu psal a pak autí doplněné facelift. věcmi v interiéru

jo?..já už se v tom neorientuju..jsou toho tady tuny a pořád to samé.. :feve: úsměv na tváři mi ale začíná zamrzávat,neb se ke mě dostala zpráva,že je čistá procentuální možnost polepení našeho služebáka nálepkami Castrol..jestli je to tak,tak už je mi všechno jedno a o to auto už se ani neotřu fuck:help:

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo?..já už se v tom neorientuju..jsou toho tady tuny a pořád to samé.. :feve: úsměv na tváři mi ale začíná zamrzávat,neb se ke mě dostala zpráva,že je čistá procentuální možnost polepení našeho služebáka nálepkami Castrol..jestli je to tak,tak už je mi všechno jedno a o to auto už se ani neotřu fuck:help:

Jak bylo dneska v Opavě? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsi viděl?..taťka tam jel.. :) - hold nenápadné auto :D Dle mého názoru nevypadá špatně-ale pokud dostane ty polepy,fakt to bude děs.. :ble

uff-tak jsem se zeptal a : nálepky naše auto sice vážně neminou,nic-méně má to být zviditelnění firmy kvůli euro 2008..-čili tam budou "jen" do konce června...aspoň tak,no..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...