Přejít na obsah

Koupit O1 1.9 TDi 81kW L&K kombi nebo radši nové za cca 280t


kliste84

Doporučené příspěvky

Zdravím, potřeboval bych poradit, zda koupit radši O1 1.9 TDi 81kW L&K kombi za cca 180t, nebo radši nové auto za cca 280t ( např Ford Fiesta, KIA Cerato....).

Octavia je rok 99, najeto 350tkm

Nejsem zadnej expert pres tohle, ale 350 tkm je uz trochu dost. A novy auto, je novy auto - zaruka, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To myslíš jako vážně, 350 tkm? Pozor, Oktávka není Scania .... tahač je po těchto kilometrech možná tak akorát zajetý, ale Okta skoro na odpis

Za těch 180 litrů seženeš Oktávky stejného ročníku s třetinovým nájezdem nebo jiné ojetiny podobné třídy o pár let mladší v "plné palbě".....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta Laurina je draha, a ještě když si uvědomíš, že má něco stočeno........... fuck ...nebrat

cena ted je 170t a stočeno nemá určitě nic (celou dobu jsem s ní jezdil)

je v ní druhý motor (první se rozpadl když měl najeto 300tkm)

Editováno: , autor: kliste84
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta Laurina je draha, a ještě když si uvědomíš, že má něco stočeno........... fuck ...nebrat

je za 170t a stočeno nemá určitě nic (celou dobu jsem s ní jezdil)

je v ní druhý motor (první se rozpadl)

ja ji kupoval v zime za 180 a kazdy kdo ji uvidi rika dobrej kup.zalezi jak vypada lak intros atd.Jestli je v plne palbe,zachovala

a ty najedes 10tis rocne tak hups po ni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sak na zacatku pises oktu za 180 nebo snad ne? v tom pripade mas docela velky rozstrel auto za 180 a 280 je rozdil nebo ne?

Laurina bych bral a taky ho mam ale s takovyma km tak za 150-160

rozstřel to je velký, to jo, ale právě mi jde o to, jestli koupit ojeté auto nebo nové, do kterého pak nebudu muset dávat peníze...

Jiné ojeté než tohle bych nechtěl, protože jsem s ním jezdil, takže vím co bylo měněno a co se může pokazit (jiné sice může na pohled vypadat hezky, ale nikdy nezjistím, kolik má najeto a jak se s ním jezdilo. Proto bud tohle nebo nové...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta Laurina je draha, a ještě když si uvědomíš, že má něco stočeno........... fuck ...nebrat

cena ted je 170t a stočeno nemá určitě nic (celou dobu jsem s ní jezdil)

je v ní druhý motor (první se rozpadl když měl najeto 300tkm)

Takže pokud tomu dobře rozumím, tak motor je druhý a ten má nalítáno kolik 50t nebo už měl něco i před tím???

V tom případě je v Octě 50tkm. Pokud je to tak tak bych do toho i šel, protože pokud vydrží motor, tak snad i zbytek auta!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta Laurina je draha, a ještě když si uvědomíš, že má něco stočeno........... fuck ...nebrat

cena ted je 170t a stočeno nemá určitě nic (celou dobu jsem s ní jezdil)

je v ní druhý motor (první se rozpadl když měl najeto 300tkm)

Takže pokud tomu dobře rozumím, tak motor je druhý a ten má nalítáno kolik 50t nebo už měl něco i před tím???

V tom případě je v Octě 50tkm. Pokud je to tak tak bych do toho i šel, protože pokud vydrží motor, tak snad i zbytek auta!!! :palec2:

Jo, je to přesně jak říkáš, akorát ten motor předtím jezdil. Prý na něm bylo tak 40tkm... (ale kdoví...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 170 je to v pohode, ale rataj dalsich 40-50 na "ostatok" Auto totiz nie je iba motor. Prevodovka, spojka, poloosi, posilovac riadenia, silentbloky, pruziny...hadam jednie mozno prevodovka vydrzi, inak by som vsetko menil. A meneny bol len motor, alebo aj turbo ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...