Jump to content

pulux

Uživatel
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About pulux

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

692 profile views
 1. 7DSG mokrou mi také v servisu řekli po 120kkm. Byl jsem zvyklý z 6DSG po 60kkm. A haldex mi také řekli, že už ne po 60kkm, ale jen časově 3 roky.
 2. U mě stejný případ - odpadla boční gumová krytka, dostala se voda a jednotka kaput. Konektor je pěkně rizikové místo, voda ze světla jednoduše odteče rovnou do elektorniky jednotky, žádná ochrana :-( Sehnal jsem jinou jednotku za 500,- a je to zase OK. Tip: Pokud je clověk šikovný, tak se dá jednotka vymontovat i bez vymontování nárazníku a světla, tedy alespoň u levého světlometu.
 3. Jestli na faktuře je položka diagnostika, tak to rozporuj ať tam napíšou správně, že je to poplatek za neuznanou reklamaci a pak se s tím dá něco dělat. Ale tipnul bych, že se takovému znění budou bránit, proč asi, že?
 4. Právě to mě zajímalo, zda to oživení nemá za následek dlouhodobé tankování N95 a VIF to pročistil. Tankovával jsem N95 + VIF a teď jen Vervu 100 a trochu VIFu. Spotřeba se nezdá, že by klesla. Subjektivně na Vervu jde lépe do otáček a jemnější chod, ale jak jsem psal, je to subjektivní. (Přítelkyně potvrzuje živější tah :-D ) Má k Vervě ještě cenu přidávat VIF? Někdo tu na fóru kdysi psal, že naftová Verva už VIF obsahuje.
 5. Kde a co kupuješ za benzín?
 6. Tak to je velmi podobné, z Prahy do Mnichova s 3.6 mám průměr podle PC 9,7. Dle tankování 10,4. Pokud nikdo nebrzdil, tak 185. Dle PC průměrná rychlost 102.
 7. Co tankovat kvalitní palivo (+VIF), servis (olej/filtry v 15kkm,svíčky v 45kkm) a nešolíchat jen na spotřebu? Po této kůře se mi zdá motor lepší, zvláště, když to proženeš několik set km v Německu po dálnici
 8. Ale já na to mám Začínáš se tu navážet do lidí? Nemáš osobní problém? Tohle fórum slouží jako znalostní báze a pomoc ostatním, ne pro lidi, kteří sem chodí kvůli tomu. aby si něco dokazovali a uráželi ostatní.
 9. Pokud nemáš spoustu času, nervů a peněz, tak raději na LPG v tomto motoru zapomeň. I kdyby auto na LPG jezdilo normálně, tak to žralo tak, že by se ani po 100kkm investice nevrátila. Pokud najedeš 10kkm, tak spotřebu nereš.
 10. Praha - Rotterdam - Praha za rovných 10 l/100 km (cca 2000 km). Asi nemá cenu zmiňovat, jak se jezdí přes Německo. Zvláštní, jak němce superb vybudí a nechtějí se najednou nechat předjet. Jsem čuměl na s-max, který jel do 210 km/h (nebylo to z kopce) 2 koncovky výfuku a pak zjistím, že se dělá i 240 k verze.
 11. pulux

  Vibrace motoru

  To už je možná lepší poslat do AAA.
 12. Jak tu píšete maximálku, tak v DE 252 km/h, dál jsem nezkoušel, musel jsem brzdit. Velmi mě překvapuje, že i se svižnou jízdou přes DE se dá spotřeba udržet 10l/100km.
 13. Už LPG nemám. Brzda myslím tady - http://chiptuningmotoru.cz/start.html
 14. Mě nabrzdili 165 kW a na LPG 160 kW. Nevím co to bylo za brzdu a jak měřili, bylo to součástí přestavby na LPG. Pocitově byl rozdíl znatelný a jenom 5 kW rozdílu mi nehrálo. Svíčky měly najeto cca 60 kkm, pak jsem je měnil. Auto jsem měl i u mechanika - sání nezanesené, vše proměřené - ok, jen lambdy unavenější. Jede mi to pocitově pěkně, ale reálně je sup jen o trošku rychlejší než 1.8 oiii scout. Kdyby někdo dokázat dostat 300 koní (odbržděno), jdu do toho.
×
×
 • Create New...