Přejít na obsah

Nová F II combi


quikshare

Doporučené příspěvky

Tiež musím povedať, že sa mi začína páčiť. Ja v tej zadnej časti vidím mix Stila (okno a stĺpiky) a predošlú generáciu Avensisu Wagon (svetlá a spodnú časť). Ak bude cena nastavená podobne, ako to bolo u F1 - teda že Combi bude drahšie len o 15tisíc Sk, tak nie je o čom, určite by som volil F2C namiesto Roomstera. Akurát nedávno som to rátal, cenový rozdiel medzi rovnako vybavenou F2 (Elegance) a Roomsterom (Comfort) je u nás 105tisíc Sk. Čo sa mi zdá dosť veľa :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim uznat ,ze oproti kratke vypada opravdu pekne,jen jak asi bude vypadat nazivo....(?)

souhlas, jen škoda, že ty zadní světla nejsou jinak, třeba po vzoru faceliftu staré fábie, aby auto trochu opticky roztáhly do strany, moc by tomu prospěly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

najdete na

zatím jen malé rozlišení, ale bude lepší

Vážený pane Martínek, už jednou jsem Vám smazal téma z důvodu vaší vlastní reklamy na Vaší firmu, opětovně jste sem dal to samé, takže jsem Vám vymazal Váš odkaz na Vaše web stránky, pokud se tu ještě jednou objeví budete mít zablokovaný přístup, pokud chcete inzerovat reklamu, tak je běžné a slušné za ní taky zaplatit, mimochodem to není první takovýto pokus z Vaší strany se zviditelnit, ale dnes jste to už přehnal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

najdete na

zatím jen malé rozlišení, ale bude lepší

Vážený pane Martínek, už jednou jsem Vám smazal téma z důvodu vaší vlastní reklamy na Vaší firmu, opětovně jste sem dal to samé, takže jsem Vám vymazal Váš odkaz na Vaše web stránky, pokud se tu ještě jednou objeví budete mít zablokovaný přístup, pokud chcete inzerovat reklamu, tak je běžné a slušné za ní taky zaplatit, mimochodem to není první takovýto pokus z Vaší strany se zviditelnit, ale dnes jste to už přehnal.

I já už jsem nejmíň dvě reklamy uvedené firmy (loketní opěrky) řešil, takže nemůžu než souhlasit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové dosud jsem žádný takový problém neměl a myslím, že není důvod se neohodnout. Domnívám se, že pokud by byl nějaký problém, tak by se pan Olič o něčem zmínil, jsem s ním čas od času ve styku a nakupuje u nás. Co si pamatuji, tak jsem sem dával pro fandy Škodovek odkaz, když jsem připravil nový díl. Je tu na to rubrika. A myslím, že je to tak správné.

Zrovna odkaz na nové fotky na novou Fabii Combi je v novinkách o dvě položky níže, takže jsem toto považoval za normální postup. Předpokládal bych spíše, že to čtenáři budou považovat za zpestření. Myslíte, že je lepší příště toto řešit formou prodeje fotografie například vám?

Pokud máte zájem ozvěte se na mail.

najdete na

zatím jen malé rozlišení, ale bude lepší

Vážený pane Martínek, už jednou jsem Vám smazal téma z důvodu vaší vlastní reklamy na Vaší firmu, opětovně jste sem dal to samé, takže jsem Vám vymazal Váš odkaz na Vaše web stránky, pokud se tu ještě jednou objeví budete mít zablokovaný přístup, pokud chcete inzerovat reklamu, tak je běžné a slušné za ní taky zaplatit, mimochodem to není první takovýto pokus z Vaší strany se zviditelnit, ale dnes jste to už přehnal.

I já už jsem nejmíň dvě reklamy uvedené firmy (loketní opěrky) řešil, takže nemůžu než souhlasit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna odkaz na nové fotky na novou Fabii Combi je v novinkách o dvě položky níže, takže jsem toto považoval za normální postup. Předpokládal bych spíše, že to čtenáři budou považovat za zpestření. Myslíte, že je lepší příště toto řešit formou prodeje fotografie například vám?

odkaz na své stránky máte již v jednom tématu a není třeba na Vaše výrobky upozorňovat dále v jiných tématech, a řešení ..... stejné jako používají ostatní, fotky a videa dát do patřičné sekce a jak sám píšete, odkaz na novou FII a její fota tu už je - tedy založené téma, Vy jste udělal to, že jste založil duplicitní téma a dal odkaz na Vaše stránky, proč ne přímo foto nebo video do foto a video sekce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se přiznat že se v těchto stránkách až příliš neorientuji a jen jsem přidával nový příspěvek.

Zbytek je jen otázka názoru. Vidíte, že sem příjdu jednou za uherský rok a zjišťovat jaké vy máte představy o umísťování mých příspevků

a podle toho je třídit směrovat a upravovat, to nemůžete po nikom chtít a po mě opravdu také nechtějte. Měl by jste být k nováčkům ohleduplnější:-).

Jinak se ozvěte do mailu. třeba shop@martinek-auto.cz

Zrovna odkaz na nové fotky na novou Fabii Combi je v novinkách o dvě položky níže, takže jsem toto považoval za normální postup. Předpokládal bych spíše, že to čtenáři budou považovat za zpestření. Myslíte, že je lepší příště toto řešit formou prodeje fotografie například vám?

odkaz na své stránky máte již v jednom tématu a není třeba na Vaše výrobky upozorňovat dále v jiných tématech, a řešení ..... stejné jako používají ostatní, fotky a videa dát do patřičné sekce a jak sám píšete, odkaz na novou FII a její fota tu už je - tedy založené téma, Vy jste udělal to, že jste založil duplicitní téma a dal odkaz na Vaše stránky, proč ne přímo foto nebo video do foto a video sekce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se přiznat že se v těchto stránkách až příliš neorientuji a jen jsem přidával nový příspěvek.

Zbytek je jen otázka názoru. Vidíte, že sem příjdu jednou za uherský rok a zjišťovat jaké vy máte představy o umísťování mých příspevků

a podle toho je třídit směrovat a upravovat, to nemůžete po nikom chtít a po mě opravdu také nechtějte. Měl by jste být k nováčkům ohleduplnější:-).

Jinak se ozvěte do mailu. třeba shop@martinek-auto.cz

No především je potřeba se chovat podle pravidel, která tu jsou a se kterými se má každý nově příchozí seznámit - tam najdete vše o umisťování nejen vašich příspěvků, ale příspěvků všech uživatelů.

Nemám pocit, že bych k Vám byl neohleduplný, ale pokud nebude správně "třídit" a umisťovat své příspěvky - pak se musíte smířit se zásahy moderátorů a adminů, případně k přistoupení blokace možnosti přispívat, ruku na srdce - byl by tu pěknej maglajs, nemyslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se přiznat že se v těchto stránkách až příliš neorientuji a jen jsem přidával nový příspěvek.

A o tom to je - objevíte se jednou za čas jen aby jste si udlěla reklamu, aspoň tak se mi to jeví...když se podívám na historii vašich příspěvků.

Ale budiž, ohleduplnější k nováčkům. Je tu sekce bazar a pokud něco pordáváte/kupujete, založte téma tam, ve vašem případě doporučuji podsekci stálé nabídky, stačí takhle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příšte už jen na mail. Jak tak koukám odkazy se to tu jen hemží a není to problém, problém bude někde jinde, někdo je asi srandista!

Ostatně bez odkazů by každému fóru asi dost chybělo.

např. http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=28985

Musím se přiznat že se v těchto stránkách až příliš neorientuji a jen jsem přidával nový příspěvek.

A o tom to je - objevíte se jednou za čas jen aby jste si udlěla reklamu, aspoň tak se mi to jeví...když se podívám na historii vašich příspěvků.

Ale budiž, ohleduplnější k nováčkům. Je tu sekce bazar a pokud něco pordáváte/kupujete, založte téma tam, ve vašem případě doporučuji podsekci stálé nabídky, stačí takhle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak opravuji, nový kombík v silničním provozu je také na www.martinek-auto.cz doufám, že tady je to správně.

Vzhledem k tomu, že tu jsou i jiné odkazy na foto, tak předpokládám, že tady se to smí, ostatně pravidla fora to nezakazují. Jen si tu někdo zřejmě utahoval.

Na druhou stranu se tomu šikulovi ten okdaz povedlo smazat. Skoro bych ho měl nahlásit majiteli stránek, protože to se nedělá!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak opravuji, nový kombík v silničním provozu je také na www.martinek-auto.cz doufám, že tady je to správně.

Vzhledem k tomu, že tu jsou i jiné odkazy na foto, tak předpokládám, že tady se to smí, ostatně pravidla fora to nezakazují. Jen si tu někdo zřejmě utahoval.

Na druhou stranu se tomu šikulovi ten okdaz povedlo smazat. Skoro bych ho měl nahlásit majiteli stránek, protože to se nedělá!

tak nahlásit to pane můžete :palec2: , jinak, to že jsem Vám smáznul odkaz jsem Vám psal hned v dalším příspěvku a byl jsem to já, opětovně jste si ho tam dopsal dnes v 9.35, poté jsem ho znovu smáznul, reklamu na firmu si opravdu dělejte jinde. A pro ostatní - důvodem je, což si můžete ověřit, neustálá inzerce p. Martínka na svou firmu, podívejte se do členova profilu a všech jeho příspěvků, ve všech je odkaz na jeho firmu a služby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...