Přejít na obsah

Jídlo


OrOrO

Doporučené příspěvky

No vidím,že zatím nejste žádní velcí fajnšmekři,asi budu muset začít sám, když jsem byl mladší tak semně podařilo ochutnat nakládanou medvědí tlapu - chutnalo to báječně , ato se nebudu zmiňovat otakových věcech jako jsou domácí klobásky z dančího,srnčího apod. Ale ta tlapa ta psala. Honza :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě zaskočila na jídelníčku v obci Konecchlumí "Smažený vepř. řízek se zelím a hous. knedlíkem". Tomu předcházelo to že jsem to viděl jíst u vedlejšího stolu a říkal jsem si že mají divné chutě, takže jsem si to objednal a bylo to gut lol

Lepší je to s bramborovýma knedlema, zelím a houbovou omáčkou :palec2:

Jednou, když nám v prosinci před Vánocema došel doma chleba a pro vánici se nikomu nechtělo do údolí pro chleba, tak jsme si mazali taveňák na šunkáč a k tomu se přikusoval sýr. Přišlo mi to jako vrchol obžerství :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zdlabu,cokoli kdekoli,,,ale musi to mit nejaky normalni nazev,zadne chobotnicky na kaviaru nebo pecena slimaky s rybi nadivkou...Klasika pekne rizecek,smazacek ,hranolky.

Uz si nepamatuju co jsem kdy snedl,ale pred 3 tydny mel znamy narozeninouvou party,na ktere byly mimo jine i boruvkove kolace.bylyopravdu supa :palec2: ..k veceru kdyz uz byli vsichni v te spravne nelade,vcetne me ;) ,sem si jeste pro jeden zasel...zdalo se mi ze jsou nejake nahorkle az slane ci co...ale nejak mi to v tom stavu neprislo a vesele jsem dlabal dal...

Rano se me kamos ptal.jak mi chutnaly kolace,ja ze byly trosku slane proc...

zacal se smat jak nikdy a prozradil mi recept... Boruvkovy kolac,lehce polit calvadosem a posypan hrstkou soli.. :):p ale nebylo mi z toho nic takze vpoho

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě zaskočila na jídelníčku v obci Konecchlumí "Smažený vepř. řízek se zelím a hous. knedlíkem". Tomu předcházelo to že jsem to viděl jíst u vedlejšího stolu a říkal jsem si že mají divné chutě, takže jsem si to objednal a bylo to gut lol

Kdysi v Madarsku, smazeny veprovy rizek s ryzi a bramborem. Z pocatku uzas, ale potom uplne normalka. Doma to ale nedelam.

A lahudka, pecena "schweine haksen" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě zaskočila na jídelníčku v obci Konecchlumí "Smažený vepř. řízek se zelím a hous. knedlíkem". Tomu předcházelo to že jsem to viděl jíst u vedlejšího stolu a říkal jsem si že mají divné chutě, takže jsem si to objednal a bylo to gut lol

Kdysi v Madarsku, smazeny veprovy rizek s ryzi a bramborem. Z pocatku uzas, ale potom uplne normalka. Doma to ale nedelam.

A lahudka, pecena "schweine haksen" :)

jj taky jsem měl letos tu čest a dalo se to ještě k tomu bylo uzený, kus krkovičky a hranolky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak Kréta pro mne znamená, uzená chobotnice /lahůdka vážení/, zeleninový salát s chobotnicí /také super/, sépie ve vlastním inkoustu, zajímavé

když jsem byl v Thajsku, tak jsem ujížděl na smažených sršních /je to bomba/, i když na poprvé jsem moc nebyl ochoten to sníst, ale opravdu lahůdka

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...