Přejít na obsah

Potahy


Steev

Doporučené příspěvky

za cenu novych potahu sezenes i seacky v cerny uz...teda pod pojmem potahy si predstavuju to co del MAD

;)

jj to jsou vazne potahy... Ale price is bad and mad - uz vim proc jsou MAD :D

Zkus zde, ale asi to nebude do litru... http://www.autopotahy.o1.cz/

jj diky ...co treba tyto?

http://www.autopotahy.o1.cz/mediaview.php?id=9400

jsou jediny kery se mi tak jakoze celkem libi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potahy za litříka? :t

Budeš muset trošku přitlačit na kvalitní potahy.

Já mám ty, jak tady na ně dal odkaz Jeronymo

No a kolik stojí?

ty potahy co jsem dal v odkazu stoji...na predni sedadla 2100,- a pokud bys chtel komplet tak 3400...celej autak ;)

jestli to bude kvalitni tak si myslim ze je ta cena vpoho...Ale jak psal vitto,za tu cenu sezenes novy sedacky :)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
Viděl jsem v TEsku nabídku jedné firmy na Autopotahy..(myslím, že je z Českých Budějovic) prý je šijí jen pro větší zakázky.., ale že mají akci, tak že za 3700 styl RS. Nemá někdo zkušenost??

zkušenost nemám,ale nabídka je více než lákavá,nicméně kolega děká ve škodovce v č.b. a tuším říkal 4500 kč tento typ RS!možná to bude stejná firma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Zdravim, chtěl bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s dobrýma potahama na octavii I ? Ptam se hlavně proto, že když vidim potahy někde v marketu, kde je napsáno že pasujou od octavie přes smarta až po tatru, tak dost pochybuju o tom, jak to asi ude vypadat. Vyzkoušet si to člověk nemůže a na obrázku vypadá všechno hezky. Tak kdybyste měl někdo tip...

Pak už by mě jenom zajímalo, jak řešíte potrhané čalounění loketní opěrky?

Dík Vašek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, tak já jsem si objednal potahy na OI tady - www.autopotahytaso.cz Mladá Boleslav. Při objednání Ti skočí tabulka a tam si napíšeš přesně co potřebuješ jako loketka přední a zadní, 5x opěrka, zadní kapsy,abg atd. Dělají je jak originál čalounění škoda asi 2500, a levnější za 1300. Já mám zhruba za 1500 kde prostředky mám semiš a boky z látky z které se právě dělají origo potahy sedaček. Mám jich necelý rok a zatím jsem spokojen. Když budeš chtít můžu přiložit foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...