Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

ekr

Uživatel
 • Počet příspěvků

  86
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

4 Neutrální

O uživateli ekr

 • Hodnost
  Uživatel
 • Narozeniny 9.7.1969

Kontaktní metody

 • ICQ
  249838207

Návštěvy profilu

847 zobrazení profilu
 1. ekr

  Pylový (kabinový) filtr

 2. ekr

  Front Assistant

  Dnešní zkušenost s FA, reaguje i na koně. Vjíždím do malého města kde jsou na začátku ještě rodiné domky .Přede mnou se objeví jezdec na koni, cválá si to spokojeně po krajnici. Najednou se v zahradě u cesty objevují 2 psi, kteří s pěnou u huby zdraví štěkotem onoho koníka poklusávajícího kolem, ten se začne plašit zrovna před mojim autem. A ano front assistent zafunguje skvěle , jen tašky s nákupem ledabyle pohozené na zadních sedadlech se začínají pobybovat všemi směry, i tak lepší než mít onoho koníka i s jezdcem na kapotě. Takže mne tahle anabáze stála 20 dg. šůnkového salámu a rohlíky rozsypané na podlaze, zbytek tašky zůstal nedotčen na sedadle.
 3. ekr

  Zahmlievanie/mlzeni celneho okna

  Tak silicagel sem proti vlhkosti v autě taky pořídil, nejdříve ony známé pytlíky foggystop, ale ty sou tak malé že to ani nemůže fungovat .Mám 2 pověšené na opěrce hlavy. Pokračoval jsem vámi zmiňovanýmy ponožkami, mám je dane pod předními sedadly zezadu jsem je tam nacpal ať mi do nicch vzadu sedící lide nekopou a nezakrývají vyduchy které foukají vzduch na nohy . Po jedné pod každým sedadlem a jsou plné silicagelu, sem tam je protřepu abych zjistil jestli ještě šustí pak ještě poberou nějakou vhkost. Vydrží tak necelý rok tak je měním zároveň s pylovým filtrem.
 4. ekr

  Dobíjení autobaterie - nabíječka, startovací zdroje apod.

  Vidíte co způsobí jeden článek, kde nám alespoň trochu osvětlí jak to asi vlastně funguje. Do teď jsme žili ve sladké nevědomosti, myslím že ani autorizáky vlastně neví co s tím a my se tady jenom dohadujeme. Každopádně onen digi měřák který jsem zmiňoval že sem s ním měřil v zapalovači sem hodil do šuplíku a neřeším to. Ona rekuperace je ve Fabce 3, je už od začátku výroby 2014 a nebýt onoho článku který náhodou vyšel o 4 roky později, nevěděli bychom vlastně nic a asii ani autorizáky ne. Takže si dobíjení a baterka žije svojim vlastním životem a my to můžeme ovlivnit jen minimálně (brzdění motorem), co s tím ? Jezdit a neřešit, stejně nic nevyřešíme a až jednou baterka umře tak se prostě koupí jiná, to je jediná věc která se asi nezměnila a nezmění, pryč jsou doby kdy batrka vydržela XX let, musíme se s tím smířit.
 5. ekr

  Dobíjení autobaterie - nabíječka, startovací zdroje apod.

  Mirec.K Tak tohle přesně zajímá i mne, ale na tohle by mohl fundovaně odpovědět nějaký koder
 6. ekr

  Dobíjení autobaterie - nabíječka, startovací zdroje apod.

  Zajímavý článek o bateriích a dobíjení, jestli sem to dobře pochopil tak naše soft. vypnutí SS ( přestavení teploty) neřeší tkz. hluboké vybití baterky než vlastně začne dobíjet. cituji z článku?¨, Zatímco u starších aut se mohl řidič spolehnout, že celou dobu jízdy dobíjejí baterii, co můžou, a že po delší jízdě je nabitá na maximum, u dnešních aut nikdy nevíte, co je napadne. Můžete jet z Prahy do Brna a zpět, a pokud posledních 25 km nebudete brzdit motorem, bude baterka po jízdě skoro vybitá. A když pak třeba měsíc nikam nepojedete, naroste v ní zmíněná sulfatace. tady odkaz http://www.auto.cz/proc-stop-start-nici-autobaterie-tohle-byla-draha-uspora-113291
 7. ekr

  Start - Stop system

  smazáno, přesunuto
 8. Ahoj, četl jsem tady v sekci tempomat že sis ho nechal dodělat Orlové u Kudrny, taky sem tam dneska byl se na dodělávku objednat.Ale bylo mi řečeno že po aktivaci a výměně páček pujde jen tempomat a ne dohromady se spedlimiterem.Proto se tě chci zeptat jede ti na těch nových páčkách obě funkce.Díky předem za odpověď.JURA.

  1. ekr

   Fabia III

   https://www.autorevue.cz/skoda-fabia-edition-r5
  2. ekr

   Fabia III

   Tady něco málo http://autobible.euro.cz/skoda-fabia-se-uz-brzy-predstavi-edici-wrc-r5-motorech-zatim-muzeme-jen-spekulovat/
  3. ekr

   jak dlouho vydrží baterie v dálkovém ovladači

   Já už mám třetí baterku za víc jak 2 roky, tahle poslední je Kodak, před tím sem tam dával Maxel. Ve druhém klíči je ještě ta původní ale ten leží v šuplíku a nepáruje se tedy s autem a funguje v poho ze 3 patra bytovky dolů na parkoviště. Mechanik říkal že po nastartování klíč neustále komunikuje s vozem, tož proto to vybíjení, ještě je možnost tam dát silnější baterku klasická co drží bios v compu, ano vleze se tam.
  4. ekr

   jak dlouho vydrží baterie v dálkovém ovladači

   Podobná zkušenost, přijel sem na servisku a technik nemohl odemkout auto musel jit vyměnit baterku v klíči aby se dostal dovnitř, koukal jsem na něho přes sklo ze servisu co to tam vlastně pořád zkouší, že to auto obchází pořád do kola sklíčem a neleze dovnitř. Já v pohodě dojel k němu před servis bez hlášky o slabé baterce v klíčku.
  5. ekr

   Vnitřní osvětlení LED

   @los pakos škda že si tuto informaci nenapsal o pár příspěvků výše, ale co už, mám je do zbírky k ostatním fake kupům které se mi na ali už taky podařily. Kdyby mněl někdo zájem o 36 mm ledky mám4 kousky Už mám objednány ty tvoje takové ty divně placaté, jsou za pár centů tak si jich vezmu pár do foroty.
  6. ekr

   Vnitřní osvětlení LED

   @ronskispeed potom napiš co máš za rozměr těch žárovek
  7. ekr

   Vnitřní osvětlení LED

   @ronskispeed Zapáčil jsem nahoře uprostřed, prostě sem tam do té mezery vrazil plochý šroubovák,. Vyskočil ten vršek a pak lechce z levého rohu a vyviklal,dole v prravo je takové prodloužení na tom plastu to je vlastně to čím přepínáš zap, vyp a středová poloha, s tímto opatrně při vythování ať to neulomíš. Takže to drží na výstupcích nahořa a dole ve prostřed.
  ×