Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

ekr

Uživatel
 • Počet příspěvků

  96
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

4 Neutrální

O uživateli ekr

 • Hodnost
  Uživatel
 • Narozeniny 9.7.1969

Kontaktní metody

 • ICQ
  249838207

Návštěvy profilu

1 020 zobrazení profilu
 1. ekr

  ŠKODA E-shop, akce měsíce...

  Díky za ochotu, právě za tu cenu co tam teď mají bych ten držák koupil.Tohle jsou vlastně jediné uchyty kde to v autě drží napevno
 2. ekr

  ŠKODA E-shop, akce měsíce...

  koukám že tam mají v akci držák kol do kufru, je sice psaný na fabku 2 píšou tam 2006 až současnost, myslíte že by pasovalo do našich aut myšleno trojkovou verzi samo že asi jen kombík i když bych tor rád narval i do krátké, myšleno kola rozměry uchytu na tu zadní hliníkovou tyčku budou asi stejné http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/vyprodej-skladu/interierovy-drzak-jizdnich-kol-lah720003x--11/0/1/24/43/1001
 3. ekr

  Jaky koupit zvedak k vozu.

  Tak poškrábat si to můžeš s jakýmkoli zvedákem, je to jen auto, zas tak často to přece nezvedáš. To si myslím že kvůli tomu co píšeš je to zbytečná investice.Ale to je jen můj názor. Já ho kupoval kdysi ke starému autu kde sem potřeboval mít jistotu že to na mne nespadne, prahy už byly lehce jeté. Pak sem si vyrobil stavitelné trojnožky,, to bylo jiné kafe. Stál mě 4 kila a je v plastové futrálu, taky sem ho kdysi vozil i v kufru.
 4. ekr

  Jaky koupit zvedak k vozu.

  Normálně za prahy tam kde je místo k tomu určené, to kolečko na tom zvedáku má výřezy které tam pasujou. Proto jsem psal že s tím zvedám i to druhé auto co mám v podpisu a v poho. Já bych se toho zvedáku nebál, jen je neskladný na převážení, proti tomu co je ve výbavě vozu, kola sem měnil i s ním, jen sem si nebyl tak jistý při manipulaci z vozem jako s tím pojezdovým. Za chvíli budu přezouvat obě auta , dělám to před panelákem, typni si který asi použiju, budu při jednom i rozebírat a čistit brzdy.
 5. ekr

  Jaky koupit zvedak k vozu.

  michalr_ co tenhle vyjde levněji podobný mám doma a zvedám s tím i ASX a ta má jinou světlou výšku a kolo mám dost vysoko nad zemí. https://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?articleId=18302
 6. ekr

  Nabíječky baterií EFB/AGM

  Ok diky, tak to vypadá na nějaký ctek
 7. ekr

  jak dlouho vydrží baterie v dálkovém ovladači

  Tak ty 2 roky ti závidím, je pravda že teď mi vydržela necelý rok, byla tam značka kodak, servisman co jí tam dával aby se vůbec dostal do auta, říkal že s nima mají dobré zkušenosti. O to mi nejde rok by celkem šel jen mě sere že už mně nic předem jako porvé pči váměně nic neupozornuje.Prostě neodemknu.
 8. ekr

  jak dlouho vydrží baterie v dálkovém ovladači

  Tak znova anabáze s baterkou, o5 bez jakékhokoli upozořnění a hlášky. odjezd z práce, zastávka u řezníka pro něco dobrého, po příchodu k autu ani ťuk vypáčil jsem krytku nastartoval přiloženým klíčem ke tlačítku.Doteď pohoda zhasl sem motor a že si vyměním baterku kterou po zkušenostech vozím v loketce zabalenou v origo blistru. Koupil jsem Maxelku za 49 kč, říkám si zainvestuji , byli tam i za 12 kč. No po vložení klíček ani nebliknul.Byla to 2025. Nakonec jsem našel v tašce kde mám šroubováky klíče a jiné nářadí 2 kusy baterek 2032, mám je tam určité déle jak 5 leta světe divse klíček s touto starou baterkou která je tak ddloho mezi kovovými věcmi a funguje. Tu Maxelku jsem kupoval v létě, pro zichr kdyby něco v té loketce byla jen ona a papírové kapesníky, možná ležela dlouho na krámě ale kdo to má poznat, že. Takže si myslím po mé zkušenosti že je jedno kde tu náhradní baterku vozite a s čím, je to o štěstí, jo a doma mi leí ten velky blistr z Lidlu se všemi možnými baterkami co byl onehdá v akci, asi ho celý hodím do vercajku k té jedné 22032 co tam už leží těch 5 let a ta druhá mně zachránila.
 9. ekr

  Nabíječky baterií EFB/AGM

  Tak to vpadá že nám trochu inovovali nabíječku v lidlu, uvažuji že ji koupím https://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?articleId=18322
 10. ekr

  Start - Stop system

  K tomu vypnutému start-stopu ,,za necelý rok ( já vím ptám se brzy ) jdu na technickou asi bych si už měl koupit diag a před ní to zpátky zapnout. Jinak asi neprojdu. Samo že bych to pak vrátil do původního stavu. Hodně jsem si na to zvykl.
 11. ekr

  Pylový (kabinový) filtr

 12. ekr

  Front Assistant

  Dnešní zkušenost s FA, reaguje i na koně. Vjíždím do malého města kde jsou na začátku ještě rodiné domky .Přede mnou se objeví jezdec na koni, cválá si to spokojeně po krajnici. Najednou se v zahradě u cesty objevují 2 psi, kteří s pěnou u huby zdraví štěkotem onoho koníka poklusávajícího kolem, ten se začne plašit zrovna před mojim autem. A ano front assistent zafunguje skvěle , jen tašky s nákupem ledabyle pohozené na zadních sedadlech se začínají pobybovat všemi směry, i tak lepší než mít onoho koníka i s jezdcem na kapotě. Takže mne tahle anabáze stála 20 dg. šůnkového salámu a rohlíky rozsypané na podlaze, zbytek tašky zůstal nedotčen na sedadle.
 13. ekr

  Zahmlievanie/mlzeni celneho okna

  Tak silicagel sem proti vlhkosti v autě taky pořídil, nejdříve ony známé pytlíky foggystop, ale ty sou tak malé že to ani nemůže fungovat .Mám 2 pověšené na opěrce hlavy. Pokračoval jsem vámi zmiňovanýmy ponožkami, mám je dane pod předními sedadly zezadu jsem je tam nacpal ať mi do nicch vzadu sedící lide nekopou a nezakrývají vyduchy které foukají vzduch na nohy . Po jedné pod každým sedadlem a jsou plné silicagelu, sem tam je protřepu abych zjistil jestli ještě šustí pak ještě poberou nějakou vhkost. Vydrží tak necelý rok tak je měním zároveň s pylovým filtrem.
 14. ekr

  Dobíjení autobaterie - nabíječka, startovací zdroje apod.

  Vidíte co způsobí jeden článek, kde nám alespoň trochu osvětlí jak to asi vlastně funguje. Do teď jsme žili ve sladké nevědomosti, myslím že ani autorizáky vlastně neví co s tím a my se tady jenom dohadujeme. Každopádně onen digi měřák který jsem zmiňoval že sem s ním měřil v zapalovači sem hodil do šuplíku a neřeším to. Ona rekuperace je ve Fabce 3, je už od začátku výroby 2014 a nebýt onoho článku který náhodou vyšel o 4 roky později, nevěděli bychom vlastně nic a asii ani autorizáky ne. Takže si dobíjení a baterka žije svojim vlastním životem a my to můžeme ovlivnit jen minimálně (brzdění motorem), co s tím ? Jezdit a neřešit, stejně nic nevyřešíme a až jednou baterka umře tak se prostě koupí jiná, to je jediná věc která se asi nezměnila a nezmění, pryč jsou doby kdy batrka vydržela XX let, musíme se s tím smířit.
 15. ekr

  Dobíjení autobaterie - nabíječka, startovací zdroje apod.

  Mirec.K Tak tohle přesně zajímá i mne, ale na tohle by mohl fundovaně odpovědět nějaký koder
×