Přejít na obsah

Vanocni besidka


vittorio

Kdy byste ji chteli radsi?  

59 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

No tak to beru... na besídku si teda připravím nějakou show.... před minule bych to asi vyhráž ,že vitooo... :) myslím že ta lávka byla docela dobrá výzva.... to bylo hodně těsný... :p

Tak jak si tak pamatuju tak jeden v bílé Oktě říkal.....--- tam byla ještě rezerva jsem to měl pod kontrolou!!!! :smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi udelame asi pohary pro nejvetsi masakr besidky, minule by vyhral michal s tim jak ji tam vlezl a kocht jak ji chtel zapalit tipo :D

myslim ze kocht by mel hodne nominaci co si jen tak letmo vzpominam ;)

No ja myslím, že by posbíral jednoznačně všechny ceny a absolutní vítězství by bylo za jeho WC story :smich:

Voe co je to tady zase? O nas bez nas tak to ne :D. Jezisi kuci,tak jsem se trochu liznul no :) Jinak jsem slusnej kluk,dyt me znate :) Lavicku vratim a bude :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi udelame asi pohary pro nejvetsi masakr besidky, minule by vyhral michal s tim jak ji tam vlezl a kocht jak ji chtel zapalit tipo :D

myslim ze kocht by mel hodne nominaci co si jen tak letmo vzpominam ;)

No ja myslím, že by posbíral jednoznačně všechny ceny a absolutní vítězství by bylo za jeho WC story :smich:

Voe co je to tady zase? O nas bez nas tak to ne :D. Jezisi kuci,tak jsem se trochu liznul no :) Jinak jsem slusnej kluk,dyt me znate :) Lavicku vratim a bude :p

Jen jestli sis po sobe umyl i ten zachod co si se na nem zamkl !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to beru... na besídku si teda připravím nějakou show.... před minule bych to asi vyhráž ,že vitooo... :) myslím že ta lávka byla docela dobrá výzva.... to bylo hodně těsný... :p

Tak jak si tak pamatuju tak jeden v bílé Oktě říkal.....--- tam byla ještě rezerva jsem to měl pod kontrolou!!!! :smich: :smich: :smich:

No jo jak říkám... místa haba kuk... :palec2:

Editováno: , autor: garny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tusim,ze neco od plzenaku.. ;)

To vypadá hodně slibně ...

přibíráte i nováčky, kteří si chtěli Octávku koupit a pak museli jít do Fabie :smich:

Ja sice nejsem clenem klubu, ale problem v tom nevidim ;):D ... Vzdycky jsou mista i kdyz to na zacatku vypada, ze je plno !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sice nejsem clenem klubu, ale problem v tom nevidim ;):D ... Vzdycky jsou mista i kdyz to na zacatku vypada, ze je plno !

Děkuji Ti za drobnou morální podporu ... Zkusím se zeptat, jestli bych mohl přijet.

Doufám, že se tam bude se mnou někdo bavit ...

Abych nemluvil jen s recepční a dveřmi od hotelu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tak čtu, tak to musí být pořádná husto-akce.

Asi si půjčím oktu z Alimexu a přijedu se podívat :D

Co tam teče za pivo??

Vetsinou se decentne popije a v pulnoci na kute kdyz se druhej den ridi. :palec2:

Jj, přesně takhle to probíhá :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tak čtu, tak to musí být pořádná husto-akce.

Asi si půjčím oktu z Alimexu a přijedu se podívat :D

Co tam teče za pivo??

Vetsinou se decentne popije a v pulnoci na kute kdyz se druhej den ridi. :palec2:

Jj, přesně takhle to probíhá :smich:

Tak někdo zapoměl asi připsat, že ta slušnější část se odebere do pelechu a radikální složka se odebírá na recepci :smich: :smich:

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...