Přejít na obsah

Xenony


TomV

Doporučené příspěvky

Ale dělalo to i u žárovky. A dokonce to i slyšíš, když nastartuješ tak poslouchej kdy ti cvakne relátko na světla. Podle mě tam zpoždění je a dokonce se tohle už řešilo někde tady na foru. Při startu tam prostě proud nejde.

to je sice možné každopádně xenonům to dělá problémy a zpoždění je malé at si je tam dá kdokoliv prostě se ti stane že se startem se ti občas nerozsvítí nějaká výbojka, dělalo to skoro všem kdo dal xenony Lešan to vyřešil zpožděním o pár sekund, taky záleží na baterce jakou tam kdo má, samozřejmě čím silnější tím menší pravděpodobnost že ti nějaký nenaskočí..

Editováno: , autor: heckeer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skor by som to videl tak že to radšej napišu do tej priručky.

zapnu sa mi svetla po par sekundach čo alternátor oznámi že je v poriadku, krabička paralelne napojedna na spinač svetiel a aj na central lebo tam mam aj comming home na obrysovkach. Už mam však novu verziu pre xenonistov a halogenistov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš by mě zajímalo , zda-li už má někdo HIDky v obyčejných H4 lampách a jaké má ohlasy od protijedoucích?? Nějak o nich začínám čím dál více uvažovat.

Šéf to má, nevím jakou sadu, ale když jsem s tím jel, byl jsem sklamaný, tlumené svítí výborně- jako dálkové a dálkové mají takový rozptyl, že je lepší jezdit na tlumené(OII), myslím, že u dvouvláknových žárovek(H4) to není to pravé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostaneš varovanie a zákaz postovania na dva dni za to že si nehladal a pravdepodobne nečítal pravidlá...už to tu je popísané !!!!!!!!!!!

Spíš by mě zajímalo , zda-li už má někdo HIDky v obyčejných H4 lampách a jaké má ohlasy od protijedoucích?? Nějak o nich začínám čím dál více uvažovat.

Tá OII znamená čo???

že je lepší jezdit na tlumené(OII), myslím, že u dvouvláknových žárovek(H4) to není to pravé...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skor by som to videl tak že to radšej napišu do tej priručky.

zapnu sa mi svetla po par sekundach čo alternátor oznámi že je v poriadku, krabička paralelne napojedna na spinač svetiel a aj na central lebo tam mam aj comming home na obrysovkach. Už mam však novu verziu pre xenonistov a halogenistov

Ale, to zní zajímavě, můžeš to nějak přiblížit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je sice možné každopádně xenonům to dělá problémy a zpoždění je malé at si je tam dá kdokoliv prostě se ti stane že se startem se ti občas nerozsvítí nějaká výbojka, dělalo to skoro všem kdo dal xenony Lešan to vyřešil zpožděním o pár sekund, taky záleží na baterce jakou tam kdo má, samozřejmě čím silnější tím menší pravděpodobnost že ti nějaký nenaskočí..

Hele, já možná na něco přišel. Můžu startovat jak chci a rozvícet světla taky jak chci. Ale ještě se mi xenon nevypl, když startuju bez zmáčknuté brzdy. Může to mít na tohle vliv?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží asi od sady alebo máš baterku v dobrom stave.

Od spojky to určo nemá nič navedené, tam vedie len jeden vodič do rj motoru kôli kontrole výkonu a tempomatu.

Hele, já možná na něco přišel. Můžu startovat jak chci a rozvícet světla taky jak chci. Ale ještě se mi xenon nevypl, když startuju bez zmáčknuté brzdy. Může to mít na tohle vliv?

Až to bude v aute potom bude info, ešte to nebol čas nahodiť kôli počasiu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží asi od sady alebo máš baterku v dobrom stave.

Od spojky to určo nemá nič navedené, tam vedie len jeden vodič do rj motoru kôli kontrole výkonu a tempomatu.

Až to bude v aute potom bude info, ešte to nebol čas nahodiť kôli počasiu

Asi jsi to špatně přečet. Já psal o brzdovém pedálu. Tím pádem při startu svítí brzdové světla a hned nabíhá i posilovač brzd ne? tzn, další úbytek napětí.

Jsem zvědav na ten tvůj zlepšovák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pardon, ospravedlňujem sa, zle som to prečítal :)

ok uvidíte :D

Asi jsi to špatně přečet. Já psal o brzdovém pedálu. Tím pádem při startu svítí brzdové světla a hned nabíhá i posilovač brzd ne? tzn, další úbytek napětí.

Jsem zvědav na ten tvůj zlepšovák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi prostě neustále stává že se mi nerozsvítí jedna výbojka a to pokaždé jiná, mám 1.2 obsah tudíž baterie bude asi taky jebka , takže začínám uvažovat že je zase vyndám a prodám protože mě neustále nebaví vylézat a koukat jestli svítí oba, asi by to možná vyřešila silnější baterie ale asi to nemá smysl investovat do baterky když je dobrá a ani nevím jestli tam můžu dát silnější, asi tam budu muset dát znova ty moje bývalé svíčky .... :rip:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nO TO JE FAKT. JA SOM MAL TU VYHODU ZE SOM videl TIE CIARKY NA ZEMY A TEDA SOM VIDEL KED MI JEDNA NEZAPLA. :) bATERKU SAMOZREJME SILNEJSIU TAM DAT MOZES, len mas slabsi alternator a tak sa moze stat ze ju nebudes schopny dobit na kratke vzdialenosti uplne. Teda si aspon myslim...nie som elektrikar profik, len viem ze to nie je doporucene. Zase opacne ked mas silny alternator a das tam slabsiu baterku, tiez ti auto moze fungovat, len rychlejsie znicis bateriu, pretoze ju alternator bude prebijat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nO TO JE FAKT. JA SOM MAL TU VYHODU ZE SOM videl TIE CIARKY NA ZEMY A TEDA SOM VIDEL KED MI JEDNA NEZAPLA. :) bATERKU SAMOZREJME SILNEJSIU TAM DAT MOZES, len mas slabsi alternator a tak sa moze stat ze ju nebudes schopny dobit na kratke vzdialenosti uplne. Teda si aspon myslim...nie som elektrikar profik, len viem ze to nie je doporucene. Zase opacne ked mas silny alternator a das tam slabsiu baterku, tiez ti auto moze fungovat, len rychlejsie znicis bateriu, pretoze ju alternator bude prebijat.

ja som elektrikar, myslim ze v aute by sa mala baterka nabijat konstantnym napatim, nie prudom, cize baterke neublizis, ked budes mat silnejsi alternator. len sa skor dobije a naopak ak by bol slabsi altik a silnejsia baterka tak v poho, baterka sa nabije, sice o nieco neskor, ale vybita nebude pretoze na cca 75-80% sa nabije zachvilu

PS tatko mal vo favorite 55Ah (povodne 43Ah) a ficala v pohode ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za vysvetlenie. Ako som vravel je to len amatersky pohlad na vec a co som kde tam pocul. Ja som dopadol zase zle. Ja som mal v zigulaku 44Ah a ma byt 55Ah a za chvilu mi baterka odisla. Tak aj z toho som vychadzal.

mozno to bolo sposobene tym, ze slabsia baterka ma mensi startovaci prud a preto skor odisla, lebo bola velmi namahana

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Spíš by mě zajímalo , zda-li už má někdo HIDky v obyčejných H4 lampách a jaké má ohlasy od protijedoucích?? Nějak o nich začínám čím dál více uvažovat.

ja mam .. a ziadny problem .. ako protiiduci alebo ten co ide predomnou .. staci mat svetla sklopene na 2. polohe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi prostě neustále stává že se mi nerozsvítí jedna výbojka a to pokaždé jiná, mám 1.2 obsah tudíž baterie bude asi taky jebka , takže začínám uvažovat že je zase vyndám a prodám protože mě neustále nebaví vylézat a koukat jestli svítí oba, asi by to možná vyřešila silnější baterie ale asi to nemá smysl investovat do baterky když je dobrá a ani nevím jestli tam můžu dát silnější, asi tam budu muset dát znova ty moje bývalé svíčky .... :rip:

a neni to nekvalitnou sadou ? mne sa to v zivote nestalo ..a mal som to v autach ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...