Přejít na obsah

Xenony


TomV

Doporučené příspěvky

Tak já to tedy mám normálně na poloze 0 a nikdo vůbec nikdo na mě nebliknul, takže nevidím důvod to mít v poloze 2. A když budu naloženej tak to dám jako kdybych měl normál žárovky.

to ze neblikol neznamena ze neosvetlujes :) ani namna nikto neblikol. . ale ked chodime s kamosmi 3-4 auta zasebou alebo tak tak mi vraveli ze ich osvetlujem,. . odkedy som si to sklopil pohoda .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Mna by to teda tiez velmi zaujimalo. :)

ja som teraz montoval h7 lebo som menil tie svetla a z gumenej prechodky sa daju vytiahnut tie 2 kable (napajanie balastu) a ta gumena prechodka sa da pretiahnut cez ten maly otvor toho pliesku :) .. mne to slo .. a potom naspet tie 2 kabliky s pinmi dat dotej gumenej prechodky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja tam mam take konektory, ze to naozaj cez ten pliesok neprevleciem...a konektory su tam nafest...nedaju sa dat dole. Asi mas iny system. Skus to nafotit ak budes mat chvilu.

.. myslis asi na vybojke .. su take vacsie plastove . .. a inak ani ja som neveril ze to prepcham .. :D .. dnes to skusim vecer nafotit .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdarec všem, právě jsem namontoval na ROOMSTER HID sadu H7 6000K do projektorových natáčecích světlometů. Musím říct, že to svítí dost dobře a navíc to je i s dálkou a to je nesrovnatelný s původním osvětlením. Jinak kdo už xenony na autě měl tak mi dá za pravdu, že ty ostřiky zas až tolik světlo stejně neumyjou a kdo si na benzínce čístí čelní sklo, tak si snad může přelíznout stěrkou i světlomety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

pěkný, fungujou ti s denním svícením? a nemáš problémy s rozsvicováním xenonů myslím jestli naběhnou oba nebo se ti stane občas že nějaký nerožne, měl jsem je taky ve stejný motorizaci a blbo mi to, a jaký máš svítivost kelvina ? a kolik jsi za ně dal?... :palec2:

Editováno: , autor: heckeer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heckeer: denní svícení nepoužívám, ale fungujou. Naskakujou obě světla v pohodě. 6000 K. cena 2750,-.

Maverick: Svítivost je každopádně větší, s obyč H7 se to nedá srovnávat. Foto bohužel nemám.

Bobik: Motor zásadně nemeju :p . a to umístění mi můžeš klidně předělat v Turnově, se nechám poučit. Dělal jsem to v časové tísni, tak jsem to moc neřešil. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sviti to nesrovnatelne lepe s x nez se zarovkama, ja je daval ani ne kvuli frajerine, ale protoze jsem kulovy videl s trafama je to fakt horsi, protoze nejsou kam, jenom se bojim az to soudruzi v cepicich zacnou resit abychom tady nezakladali vlakno komu uz taky sebrali technicak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkný, fungujou ti s denním svícením? a nemáš problémy s rozsvicováním xenonů myslím jestli naběhnou oba nebo se ti stane občas že nějaký nerožne, měl jsem je taky ve stejný motorizaci a blbo mi to, a jaký máš svítivost kelvina ? a kolik jsi za ně dal?... :palec2:

Presne toto je dôvod, prečo zatiaľ váham... Viacerí sa na tieto dorábané neorigo xenóny sťažujú, že nie vždy nabehnú - a nie je to len záležitosť R/FII, ale aj iných áut :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...