Přejít na obsah

Xenony


TomV

Doporučené příspěvky

Tak to je dobre info. :) Ja to vzdy riesim tym ze skor ako nastartujem dam svetla do parkovacich a az po nastartovani prepnem. Teda snazim sa nedavat denne svietenie...to tam mam len ak by naaaahodou som zabudol zapnut svetla...koli pokute.

Teraz ale zistjem inu suvislost. Na maxiku sa mi zvykne nezobrazit niekedy po nastartovani info o radii. A teraz testujem ci to nema suvis priamos HID. Lebo prepinal som z parkovaciek do stretavaciek hned ako naskocil motor. A ci tam nevznikalo nejake prerusenie. Teraz vzdy chvilu cakam az kym vsetko nabehne aj s motorom a az ked sa objevi info o radii na maxiku zapnem HID. Tak som zvedavy ci chyba bola v tom alebo nie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak nechápu proč u tebe je potřeba ten spoždovač já žádnej spoždovač nepotřebuju.Normálně otočím klíčkem nastartuju a až když běží motor tak se světla rozsvítí pokud ti to takhle nechodí tak v tom případě chápu smysl jinak ne.Jinak před montáží HIDEK jsem se ptal kluka co do xenonu dělá už docela dlouho ,jestli těm výbojkám nějak nevadí když chci přepnout na z denního svícení na normální jestli tomu nevadí to probliknutí.Bylo mi řečeno že tohle výbojkám nevadí že nejvíc trpí akorát tím když se auto startuje s rozsvícenýma světlama že to hrozně trpí startery ale jinak vybojkám by to vadit nemělo

Tak to asi bude závada, že se mi světla rožínají při startování. Musím se zeptat kluků ve škodovce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ked mas v polohe vypnute svetla a len zapnuty gombik denneho svietenia, tak to zavada urcite je.

S tím maxikem nevím jakou by to mohlo mít souvislost ale to rozsvěcení pro jistotu řeším tak že nechám ty výbojky naběhnout aby se pořádně rozsvítili a pak to přepnu to už by tolik vadit nemělo.Řekl bych že to tomu vadí upně stejně jako když bliknete halogenem tom utaky nedělá dobře že se rozsvítí hned zhasne a hned zase rozsvítí takže si myslím že je to jedno.

2 Jiri Lešan: Určitě bych zajel do Škodovky a poptal bych se na to myslím že asi bude někde chyba jde o to jestli ti to ted uznají jako závadu když jsi tam už nabastlil ten spoždovač ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neni to to iste ako s blikanim...kedze roomster nema dvojvlaknovu ale ma tam klapku (teda aspon s tym projektorom). Suvis s maxikom vidim ze ak v momente ked nabieha radio zapnem ten xenon, starter odoberie prud a mozno maxik tym nedostane spravny impulz na rozsvietenie displeja radia. Neviem...ale skusim a dam vediet ci to mohlo byt v tom. budem 2-3 tyzdne takto zapinat svetla a ak ten maxik nezblbne ani raz, budem to pripisovat tomu. Ak sa to aj napriek tomu objavi, tak je chyba inde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neni to to iste ako s blikanim...kedze roomster nema dvojvlaknovu ale ma tam klapku (teda aspon s tym projektorom). Suvis s maxikom vidim ze ak v momente ked nabieha radio zapnem ten xenon, starter odoberie prud a mozno maxik tym nedostane spravny impulz na rozsvietenie displeja radia. Neviem...ale skusim a dam vediet ci to mohlo byt v tom. budem 2-3 tyzdne takto zapinat svetla a ak ten maxik nezblbne ani raz, budem to pripisovat tomu. Ak sa to aj napriek tomu objavi, tak je chyba inde.

No jak to tak pozoruju tak v tom maxidotu nevidím skoro žádnou výhodu já maxidot nemám rádo jsem si dal svoje a mám svatej klid lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím maxikem nevím jakou by to mohlo mít souvislost ale to rozsvěcení pro jistotu řeším tak že nechám ty výbojky naběhnout aby se pořádně rozsvítili a pak to přepnu to už by tolik vadit nemělo.Řekl bych že to tomu vadí upně stejně jako když bliknete halogenem tom utaky nedělá dobře že se rozsvítí hned zhasne a hned zase rozsvítí takže si myslím že je to jedno.

2 Jiri Lešan: Určitě bych zajel do Škodovky a poptal bych se na to myslím že asi bude někde chyba jde o to jestli ti to ted uznají jako závadu když jsi tam už nabastlil ten spoždovač ;)

Uznají. Kluci si toho jaksi nevšimnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedina vyhoda teplota motora. :) Inak ten ukazatel radia je fakt hovadina!!! Dohromady to nic neukazuje. ;) Takze asi tak. Len krajsi ukazatel paliva a rucicka na teplotu motora/oleja.

Já mám Nexus navigaci a na Maxi to ukazuje směr jízdy. Je to super, ale jinak je ta navigace zastaralá. Uvažuju spíš o něčem neoriginálním. Nějakém rádiu s dotikovou obrazovkou, dvd a tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znamy ma na swifte dorabane xenony. Podarilo sa mu zapliest sa do nehody, ktoru podla jeho slov nesposobil a nemam dovod neverit mu. Oproti iduci vodic, ktory nehodu zavinil sa vsak obhajoval, ze ho znamy oslnil. Policajti a potom aj poistovna sa toho chytili a zrazu je vinny moj znamy. dostal mastnu pokutu, vzali mu technicak, poistovna mu neuhradila z havarijneho ani korunu a musi zacvakat skodu na aute toho druheho, kvoli "nehomologizovanemu zariadenia namontovanemu na vozidle".

Tolko moj prispevok do diskusie xenony ano-nie.

Kto chce xenony, nech si ich da. Len nech ho potom nemam za chrbtom alebo oproti. Sviette si radsej v garazi lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znamy ma na swifte dorabane xenony. Podarilo sa mu zapliest sa do nehody, ktoru podla jeho slov nesposobil a nemam dovod neverit mu. Oproti iduci vodic, ktory nehodu zavinil sa vsak obhajoval, ze ho znamy oslnil. Policajti a potom aj poistovna sa toho chytili a zrazu je vinny moj znamy. dostal mastnu pokutu, vzali mu technicak, poistovna mu neuhradila z havarijneho ani korunu a musi zacvakat skodu na aute toho druheho, kvoli "nehomologizovanemu zariadenia namontovanemu na vozidle".

Tolko moj prispevok do diskusie xenony ano-nie.

Kto chce xenony, nech si ich da. Len nech ho potom nemam za chrbtom alebo oproti. Sviette si radsej v garazi lol

no som cakal kym niekto taketo nieco vytiahne ... presne toto je jedno z rizik... nepovolenych uprav ... :palec2:

a Jered to predsa vies ze vinnik sa snazi hodit vinu na druheho tak sa aj slamky chyta a v tomto pripade evidentne si niekto pomohol prave dorabanym HIDom u toho druheho .. fuck

Alice .. tipujem paraboly ?

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak po delší odmlce v tomto tématu mám tady zajímavou věc. Jsem členem tuningového klubu Ostrava www.tuningclubostrava.com a máme i svůj vlastní e-shop.

Tou zajímavostí pro majitele HID sad by mohly být denní světla led s homologací za ajímavou cenu http://tcoshop.com/product_info.php?products_id=8255

Co vy na to. Asi do nich půjdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...