Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

dudusk

Uživatel
 • Počet příspěvků

  81
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

2 Neutrální

1 Sledující

O uživateli dudusk

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

503 zobrazení profilu
 1. dudusk

  Zesilovač k originálnímu infotainmentu

  Dík za schéma zapojení, mám bolero, subwofer funguje, jen bych ještě potřeboval poradit, kde nepojit spínání, aby to hrálo i bez motoru. Mám ten stejný v rapidovi, ale ten je starší, mám to napojené na spínací skříňce, tady je kessy. Napojil jsem to na vnitřní osvětlení, ale když se po 10 min. Odpojí, tak kontrolka na subwuferu bliká a nevím jestli to neškodí repraku, nebo to nevybije baterku. Napojit na něco jako výhřev sedaček zvládnu. Rádio je ta krabička, do které se strká SD karta, ta za displejem. VID_20180321_134530.mp4
 2. dudusk

  Nic moc zvuk - rádio Swing + 4 repro

  Tak jsem si poradil. Musel jsem napojit spínání na klíček. Takže jsem demontoval sloupek řízení a tam napojil na konektor spínací skříňky. Už to hraje super. Mám to nafocené, jen nějak nevím, jak vložit fotky...
 3. dudusk

  Nic moc zvuk - rádio Swing + 4 repro

  Ahoj, právě to zapojuji a narazil jsem na problém. Nevím kde napojit + co spíná reprák. U rádia to nejde. Prošel jsem pojistky a tam jsem taky nenašel. Poraďte někdo prosím...
 4. dudusk

  Nic moc zvuk - rádio Swing + 4 repro

  Tak jsem zakoupil http://www.electronic-star.cz/Aktivni-subwoofer-Auna-CB250-10A-25-cm-vykon-az-600-W_i1128.htm Nemáte někdo schéma zapojení radia? Potřeboval bych čísla pinů na zadní repro a napájení zesilovače ať to nemusím hledat.
 5. dudusk

  Je DSG blbuvzdorna? Pripadne co s ni nedelat.

  Já mám nově rapida s dsg a byl jsem varován před dáváním neutrálu za jízdy, prý když dám D z N, že to ničí spojky. Prý o tom psaly ve světě motorů. Má k tomu někdo něco? :-)
 6. dudusk

  Nic moc zvuk - rádio Swing + 4 repro

  Tak jsem hledal a spousty subwooferů má možnost napojení HI/LOW t.j. buď výstup z radia na subwoofer, nebo se tam připojí dva repráky. Zvažoval jsem pod sedačku http://aukro.cz/show_item.php?item=4309861296 Myslím, že na zlepšení zvuku to stačí, nepotřebuju aby auto nadskakovalo, stačil by zvuk např. OIII
 7. dudusk

  Nic moc zvuk - rádio Swing + 4 repro

  Kde se dá koupit HI/LOW převodník a co stojí?
 8. dudusk

  Nic moc zvuk - rádio Swing + 4 repro

  Já jsem taky nespokojený. Mám i zadní a je to bída, FII kterou má žena má repro jen ve předu a hraje to líp. Proto bych se chtěl zeptat, jak připojit nějaký aktivní woofer na origo radio. Myslím si, že měnit výsky je naprosto zbytečné, je potřeba jen zlepšit basy. Neorigo radia mají výstup na subwoofer, u origo to asi není. Existuje nějaké řešení jak pripojit?
 9. dudusk

  Osvětlení nástupního prostoru R+FII

  OK budu rád. Co se týče dovírání (otevírání)í oken přes dálku, to mě taky zajímá, soft. to prý nejde, měníš ř.j. centrálu? A coming home jak děláš, to uděláš natvrdo při každém zamknutí, nebo jsi nainstaloval nějaké čidlo na světlo?
 10. dudusk

  Osvětlení nástupního prostoru R+FII

  Jak myslíš. Já bych chtěl zjistit, jak připojit červené světélka na jednotlivé dveře? Chtěl bych udělat ty červené světýlka zevnitř dveří a osvětlení nástupního prostoru, ale nikdo není schopen poradit, kde napojit, aby se rozsvítilo jen to u otevřených dveří.
 11. dudusk

  Osvětlení nástupního prostoru R+FII

  Co je na tom složitého? Rozděláš jen to světýlko, zbytek se zasune za okraj stropnice a plast na A sloupku buď odtrhneš, nebo opět jen zasuneš za okraj.
 12. dudusk

  Osvětlení nástupního prostoru R+FII

  Vyloupneš sklíčko světýlka, uprostřed jsou dva šroubky, ty drží světýlko ve stropě. Kabeláž jsem napojil přímo na tu středovou žárovku- sufitku a natahl ho kolem čelního skla a kolem dveří až k prahům a od tud rozvedl. Doporučuji bílou barvu, zelená není v hodná. Předělával jsem na bílou.
 13. dudusk

  Koroze předních kotouču Fábie

  Nevim, ale ještě jsem neviděl že by šlo něco takového koupit. Ale když se koupí nové auto liťákama, tak má kotouče buď stříklé s barvou, nebo pozink, ale stejně to srezne.
 14. dudusk

  Jde namontovat tažné zařízení na Fabii RS ?

  Otec to taky řešil asi před sedmi lety a na úřadě to nezapsali, protože tohle auto není v nějakém registru, prostě tam tažné není schváleno. Jezdíme bez zápisu do TP,po montáži máš sedm dní na zápis, takže při kontrole nějakému aktivistovi řekneš, že jsi namontoval včera a zítra jdeš na úřad.... Prostě není otipované, tak nezapíšeš....
 15. dudusk

  Koroze předních kotouču Fábie

  Co tak koupit nové kotouče a pozinkovat. Mám možnost galvanického zinkování. Má někdo zkušenost?
×