Přejít na obsah

Landscape, portréty, makra, atd.:


superfatty

Doporučené příspěvky

Po delší odmlce....

V Brně bude ještě měsíc výstava Tutanchamon: http://www.tut-vystava.cz/

Jestli můžete, tak jeďte v pracovní den, pátku a hlavně víkendu se vyhněte.

My byli dopoledne v pondělí a celkem se nás tam v našem turnusu motalo sedm.

Vstupenky platí půlhodinu. Nejdřív se mrknete na filmečky na třech televizích (vpravo je ukazatel času do začátku expozice, nemusíte jít hned při prvním odpočtu) a potom jdete do pohřební komory. To je jediné místo, kde se nemůžete poflakovat jak chcete. Postupně se nasvěcují jednotlivé expozice ....

Potom jdete do hlavní haly a tam už záleží jen na Vás kdy odejdete.

Největší zážitek? Pro mne ražení mincí: na informacích nafasujete forint a pak jen stačí dát do stroje dvacku a točit klikou. Na ten forint vyrazíte předem navolený motiv.

Fotit se tam může, jen se nesmí používat blesk. Tak bez stabilizace a vyššího ISO se neobejdete.

Vycházelo tam až ISO 1250, časy tak 1/20-1/5, clona 4-5,6....

Tak pár fotek:

post-3209-1234470538_thumb.jpg

post-3209-1234470553_thumb.jpg

post-3209-1234470572_thumb.jpg

post-3209-1234470587_thumb.jpg

post-3209-1234470627_thumb.jpg

post-3209-1234470662_thumb.jpg

post-3209-1234470688_thumb.jpg

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Děkuji za pochvalu.

Ten gumák je první rakev, tady je prostřední rakev (v popředí - zlacené dřevo a drahé kameny) a v ní byla zlatá vnitřní rakev (v pozadí - 110 kilo ryzího zlata).

110kg zlata povídáš???hmmm, hmmm, kde je Olafík, to by jsme mohli vytáhnout jako kočárek :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsem psal, já to nefotil, fotkám rozumím jako koza radiu, ale ten měsíc je bomba, já miluju noční oblohu a tak občas zabloudím za kamarádem do hvězdárny ve Val.Meziříčí. Čím to fotili nevím, ale je to přes dalekohled, jaký se mne neptej, znovu odpovím nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...