Přejít na obsah

koupe fabie v ostravskych bazarech


octavie81

Doporučené příspěvky

cau,tak v patek me znamej pozadal,zda nezajedu s nim 100km do Ostravy pro fabii combi,nasel jsi je ve trech bazarech,auto city,auto viva a superauta,prijel jsem tam uz rano,v sedm,mely zavreno,tak jsem zamiril do auto viva a rikal,ze pockam,ale prekvapko,uz mely otevrenou branu,tak jsem sel dovnitr,ale nejaka gorila v veste me zastavila,ze maji zavreno..tak jsem cekal v aute a koukal,tak nabehli pikolici a tak u dvaceti aut natahli start kabeli a nabijecky a valili,rikam dobre,u te vyhlidle fabky to nebylo,tak ok,pak otevreli a jdu ji prohlidnout,byla to 2005,sdi,58tis najeto,plna vybava,1maj,serviska,nebour.,na internetu fotky jak nova,perfektni stav,ale prijdu bliz,kapota od kaminku jako z roku 2000,tolik kazu jsem dlouho nevidel,motor totalne sezranej od soli,nejdriv me nechtel sundat kryt motoru,ale kdyz jsem mu ukazal,ze je jen nacvaklej,tak povolil...chladic klimi nebyl cernej,ale sedej zoxidovanej,vnitek mela svetly,ale spinavej jak od prasat,fleky po cisteni atd,lak se ale trosku svitel,rikam jedem dal,dalsi bazar zase 2005,na fotkach nove auto,ale bliz vybledly zeleny lak,nevim jak je to mozne u rok a pul stareho auta,tam me nenechali ani sundat kryt motoru,zrovna prijel majitel v aute za 2mega.....a v tretim super auta,tak tam byli vstricni,ale protiuctem za octavu 97 tdi davali 90tis.....asi vic nemeli.....,tak prohlizim fabuli,a ptam se kde to ma tazne, naraznik strikanej a na nem krytka tz,tak udelal orla,ze nevi,tak jsem jel zpatky znechucenej.Vsechno to byli 2005,vse super stav od 1maj,tak do Ostravy uz nikdy vice,koukal jsem i na octavy,meli je tam za 300tis,04,60tis najeto,ale zadni buben jak stoleta rezava liska,a predni kotouc tak na 120tis,to jsem to ani vice neprohlizel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak se super auty mam dobrou zkusenost je to o tom kdy na jake auto narazís.Treba jeste do ted tam stoji stríbrná octávia a ta uz tam je minimálne 6 mesíců.

No aaa v ostrave hruza a des tak znicene octávky ale fábii tam bylo tolik ze by se dalo vybrat.Bydlím od nej pres cestu takze kdo by potreboval nejake omrknout tak kdyz budu mít cas tak se tam stavím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já kupoval u auto viva a příště bych to už neudělal, určitě nebudu doporučovat.... ale zase si nemyslím, že to je tím, že se jedná o Ostravu, jde o to, že v každém bazaru máš 80% aut, které jsou k ničemu, takže musíš mít buď známé, nebo štěstí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si vybral znamej,ja jel jen jako "odbornik",protoze jsem fabku sdi uz mel,fotky na netu jsem take videl a na nich super auto,realita byla ale jina.o vikendu jsem s nim byl ve francii,proto jsem nestihl sraz, a dovezl mu rok stare wwpolo1.4tdi za 210tis,najeto60tis,1maj nehav,sice tridver,ale novy model a v plne vybave,tak uz je spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si vybral znamej,ja jel jen jako "odbornik",protoze jsem fabku sdi uz mel,fotky na netu jsem take videl a na nich super auto,realita byla ale jina.o vikendu jsem s nim byl ve francii,proto jsem nestihl sraz, a dovezl mu rok stare wwpolo1.4tdi za 210tis,najeto60tis,1maj nehav,sice tridver,ale novy model a v plne vybave,tak uz je spokojen.

Asi to tady nepatří, ale to je můj osobní boj s bazary a kilometry, nechápu, jak někdo během roku najede 60 tisíc, nebo více kilometrů.... Když se dívám na auta stará 2-3 roky, všechny mají kolem 100 tisíc, až je to docela nápadné, tzn. že ve skutečnosti mají více a nějak mi to hlava nebere, protože buď to auto lítá tam a zpět, nebo nevím.... Docela bych věřil tomu, že za rok se udělá 20-30 tisíc km, ale takové palby? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si vybral znamej,ja jel jen jako "odbornik",protoze jsem fabku sdi uz mel,fotky na netu jsem take videl a na nich super auto,realita byla ale jina.o vikendu jsem s nim byl ve francii,proto jsem nestihl sraz, a dovezl mu rok stare wwpolo1.4tdi za 210tis,najeto60tis,1maj nehav,sice tridver,ale novy model a v plne vybave,tak uz je spokojen.

Asi to tady nepatří, ale to je můj osobní boj s bazary a kilometry, nechápu, jak někdo během roku najede 60 tisíc, nebo více kilometrů.... Když se dívám na auta stará 2-3 roky, všechny mají kolem 100 tisíc, až je to docela nápadné, tzn. že ve skutečnosti mají více a nějak mi to hlava nebere, protože buď to auto lítá tam a zpět, nebo nevím.... Docela bych věřil tomu, že za rok se udělá 20-30 tisíc km, ale takové palby? :feve:

pokud používáš auto k práci jako dopravní prostředek, tak klidně takové km najedeš, mám najeto za dva a půl roku 145.000 km, a to mám kšefty v ČR, do zahraničí jezdím jiným autem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si vybral znamej,ja jel jen jako "odbornik",protoze jsem fabku sdi uz mel,fotky na netu jsem take videl a na nich super auto,realita byla ale jina.o vikendu jsem s nim byl ve francii,proto jsem nestihl sraz, a dovezl mu rok stare wwpolo1.4tdi za 210tis,najeto60tis,1maj nehav,sice tridver,ale novy model a v plne vybave,tak uz je spokojen.

Asi to tady nepatří, ale to je můj osobní boj s bazary a kilometry, nechápu, jak někdo během roku najede 60 tisíc, nebo více kilometrů.... Když se dívám na auta stará 2-3 roky, všechny mají kolem 100 tisíc, až je to docela nápadné, tzn. že ve skutečnosti mají více a nějak mi to hlava nebere, protože buď to auto lítá tam a zpět, nebo nevím.... Docela bych věřil tomu, že za rok se udělá 20-30 tisíc km, ale takové palby? :feve:

pokud používáš auto k práci jako dopravní prostředek, tak klidně takové km najedeš, mám najeto za dva a půl roku 145.000 km, a to mám kšefty v ČR, do zahraničí jezdím jiným autem.

Tak samozřejmě, ale že by tam dávali auta pouze ,,firemní lidé" :-)) ne všechny firemní auta jezdí denně téměř 160 km... chápu, že větší auta ano, ale osobáky? :-) ale třeba to je jen můj vnitřní boj....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen chci říci.Občas,když něco prodávám,nějaký ND,všichni chcou foto a myslí si,že podle toho poznají stav věci a nenechají si vymluvit,že foto nic neřekne a taktéž je to u aut a jejích fotek.Taky jsem tak jezdil na auta podle fotek a jak jsem přijel osobně,děs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si vybral znamej,ja jel jen jako "odbornik",protoze jsem fabku sdi uz mel,fotky na netu jsem take videl a na nich super auto,realita byla ale jina.o vikendu jsem s nim byl ve francii,proto jsem nestihl sraz, a dovezl mu rok stare wwpolo1.4tdi za 210tis,najeto60tis,1maj nehav,sice tridver,ale novy model a v plne vybave,tak uz je spokojen.

Asi to tady nepatří, ale to je můj osobní boj s bazary a kilometry, nechápu, jak někdo během roku najede 60 tisíc, nebo více kilometrů.... Když se dívám na auta stará 2-3 roky, všechny mají kolem 100 tisíc, až je to docela nápadné, tzn. že ve skutečnosti mají více a nějak mi to hlava nebere, protože buď to auto lítá tam a zpět, nebo nevím.... Docela bych věřil tomu, že za rok se udělá 20-30 tisíc km, ale takové palby? :feve:

já pracovně najedu ročně asi 70.000km, teď mám na novým najeto od dubna 24 tkm. A to jsou v tom 3 tejdny dovolený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Totti: Záleží od toho, čím sa firma zaoberá... Mám zopár známych, ktorý ročne natočia cez 50tkm, poznám dokonca 2 ľudí čo najazdia cez 100tisíc km (a nie sú to taxikári ani kuriéri).

jj, kamarád najezdí ročně cca 120tkm, jezdí jen po ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak neco pro zasmani,toto jsou udaje z moji servisky

1prohlidka najeto 2400km

2prohlidka najeto 8500km

3prohlidka najeto 20150km

nyni priblizne 22850km

mozna sem svetla vyjimka ale TOTTI ver tomu ze najdou se i takovi jako ja ;) ale v bazarech to je stejne jeste pretocene takze bych pocital ze s tim najeli podtsatne vic nez tam je napsane ;)

jo a pro informaci do bazaru bych auto nikdy neprodal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přítelkyně má na Opelu Astra G za 7 let provozu najeto poctivých 59t km.

Taky nevěřím, že každý musí ročně najet desítky tisíc km. Jsou lidé, kteří mají i jiné záliby než jenom jezdit autem.

Další věcí je ta, že pokud bych už kupoval ojeté auto, tak zásadně od prvního majitele - nepodnikatele, tedy soukromé osoby, dále se servisní knížkou se záznamy výhradně autorizovaného servisu a nejlépe od značkového dealera. Že bych za to dal víc než za vrak z Tipcars či AAA je snad jasné... ;)

Editováno: , autor: Milan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Totti: Záleží od toho, čím sa firma zaoberá... Mám zopár známych, ktorý ročne natočia cez 50tkm, poznám dokonca 2 ľudí čo najazdia cez 100tisíc km (a nie sú to taxikári ani kuriéri).

jj, kamarád najezdí ročně cca 120tkm, jezdí jen po ČR.

A to najezdí s osobním autem anebo dělá nějaký rozvoz s dodávkou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Totti: Záleží od toho, čím sa firma zaoberá... Mám zopár známych, ktorý ročne natočia cez 50tkm, poznám dokonca 2 ľudí čo najazdia cez 100tisíc km (a nie sú to taxikári ani kuriéri).

jj, kamarád najezdí ročně cca 120tkm, jezdí jen po ČR.

A to najezdí s osobním autem anebo dělá nějaký rozvoz s dodávkou?

Jezdí služebním a nic nerozváží. Shání kovy ve velkém pro Kovošrot. Ačkoliv se to třeba nezdá, tak o tuhle komoditu je boj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Totti: Záleží od toho, čím sa firma zaoberá... Mám zopár známych, ktorý ročne natočia cez 50tkm, poznám dokonca 2 ľudí čo najazdia cez 100tisíc km (a nie sú to taxikári ani kuriéri).

jj, kamarád najezdí ročně cca 120tkm, jezdí jen po ČR.

A to najezdí s osobním autem anebo dělá nějaký rozvoz s dodávkou?

Jezdí služebním a nic nerozváží. Shání kovy ve velkém pro Kovošrot. Ačkoliv se to třeba nezdá, tak o tuhle komoditu je boj.

jezdí osobákem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...