Přejít na obsah

MaxiDOT


kvak

Doporučené příspěvky

A mezi FL? Teď jezdím služební FL octavií a na DOTu je vidět nahoře čas, uprostřed výběr z nabídky, dole teplota venkovní a pod čarou Trip a celkové kilometry, na DOTu před FL ale asi chybí ta teplota ve spodní čísti ne? Nemůžu si to nějak vybavit proto se ptám jestli to tak je, nebo jestli na DOTu 2007 (který by mi měl jít ještě do před FL octavie bezproblému) to také ještě není vidět. Potom by bylo jedno jestli bych sehnal 2005, nebo 2007, ale pokud ta 2007 ukazuje navíc tu teplotu, tak bych šel do 2007, protože jsem dal Bolero a to teplotu neukazuje a přecvakávat pořád na DOTu se mi moc nechce.

Ja som cerstvy majitel maxi-dot (rok06) asi tyzden. Predtym som mal polodot. Budiky s Maxidot 05-06 nezobrazovali aktivny tempomat. Koncom 06 boli budiky doplnene kontrolkou tempomatu a podla vybavy je mozne nastavovat konfortne funkcie ako: Otvaranie dveri, Komf. otvaranie okien, Sinchronizacia zrkadiel atd... Inak v zobrazovani su zhodne s fl, takze aj s tou teplotou ako napisal Ozi. Do Octavie 05 si skus zohnat budiky s Maxikom 05-07. Moje TDI 06 maju cislo 1Z0920 841E. S Fl by si mal viac starosti ako radosti pri vymene... Samozrejme k vymene potrebujes PIN budikov, co mas v aute aj PIN novych budikov!

Editováno: , autor: 11Petuldo11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som cerstvy majitel maxi-dot (rok06) asi tyzden. Predtym som mal polodot. Budiky s Maxidot 05-06 nezobrazovali aktivny tempomat. Koncom 06 boli budiky doplnene kontrolkou tempomatu a podla vybavy je mozne nastavovat konfortne funkcie ako: Otvaranie dveri, Komf. otvaranie okien, Sinchronizacia zrkadiel atd... Inak v zobrazovani su zhodne s fl, takze aj s tou teplotou ako napisal Ozi. Do Octavie 05 si skus zohnat budiky s Maxikom 05-07. Moje TDI 06 maju cislo 1Z0920 841E. S Fl by si mal viac starosti ako radosti pri vymene... Samozrejme k vymene potrebujes PIN budikov, co mas v aute aj PIN novych budikov!

Ty jo, takže zase informace navíc... Já bych do FL nešel, už sem zjistil že by se měnilo spoustu dalších věcí a navíc se mi nelíbí bílé podsícení, nepasovalo by to ke zbytku interierního osvětlení. akorát jsem chtěl vědět, jakej ten maxík před FL sehnat, protože jak si řekl, 2007 byly vychytanější s tou kontolkou tempomatu a zajímalo mě jestli je na DOTU před FL vidět stále čas a teplota, protože mám teď BOLERO a to to neukazuje (což mě jako uživatele základního STREAMA celkem překvapilo). Ještě bych potřeboval vědět jak s těmi PINy, kde to mam hledat při koupi? a Kde seženu ten svuj PIN z auta?

A otázka jako BONUS - nemáte někdo v před FL BOLERO? mám problém s jasem - resp. čidlo nereaguje a prý to dělá všem, tak se jen ptam kdyby náhodou někdo věděl jak to spáchat abych na BOLERU přes den něco viděl, teď je to hrůza, nic není vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PIN u nových budíků je vždy, PIN svého auta by jsi měl mít u klíčů pokud tam zůstal od novoty - velký plastový přívěšek.. PIN od starých budíků - bud dostaneš k tomu nebo se dá vyčíst... na maxidotu předFL je stále vidět teplota i čas.. sháněj budíky 1Z0920842D - předpokládám že máš TDI

Editováno: , autor: Milhausek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I PIN k tvému vozu by se dal vyčíst,pokud nemáš plastový štítek u klíčů ... já to tak měl,před nedávnem jsem měnil na F II klasický PP za MaxiDot,neměl jsem PIN k vozu,ale přes VAG mi ho jeden člen fora zjistil a pak mi provedl výměnu budíků ... budíky s MaxiDotem byly úplně nové a na nich byl štítek s PINem.

Odesláno z mého Dell Streak pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se tu má slovíčkařit, tak "VAGem" nejde vyčíst nic, VAG znamená Volkswagen Audi Group, tím nikdo nevyčte nic. Pokud by napsal VCDS nebo VAG-COM tak tím to vyčíst opravdu nejde, ale třeba myslel VAG-Tacho... A hlavně tady jde o tu informaci, že PIN jde vyčíst, i pokud člověk nemá štítek s PINem ke klíčům.

Editováno: , autor: samurai
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, pin jde vyčíst - je potřeba mít k tomu vybavení

Nooo a to vybavenie uz nema kazdy servis s diagnostikou a presne preto som napisal Stringovi, ze potrebuje budiky aj s Pin-om, aby sa vyhol dalsim zbytocnym komplikaciam so zistovanim pinu. Budiky Maxidot s koncovkou 841E su bez kontrolky tempomatu 842D by mali byt tie novsie s kontrolkou, inak je vlastne jedno ktore na TDI zozenies, cena takmer zhodna a pri beznom pouzivani rozdiel nezbadas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PIN u nových budíků je vždy, PIN svého auta by jsi měl mít u klíčů pokud tam zůstal od novoty - velký plastový přívěšek.. PIN od starých budíků - bud dostaneš k tomu nebo se dá vyčíst... na maxidotu předFL je stále vidět teplota i čas.. sháněj budíky 1Z0920842D - předpokládám že máš TDI

Prosím Tě a ten kod budíků, to je jaký ten MaxiDot. Mám TDi Jaký je rozdíl mezi těmi MR2007 a staršími, pouze v ikonce tempomatu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preco sa vypytujes stale to iste dokola? Vsetko tu uz mas napisane, aj rozdiely, aj co je PIN, aj aky typ mas kupit!!

Ptám se abych nedopadl jako s Bolerem... Kup Bolero z SII - všechno funguje, já ho koupim a zjisitim že nefunguje čidlo jasu a najednou to nefunguje nikomu a ve dne s tim mají lidi problém, protože nic nevidí na displeji, to jsou pak informace o ničem, tak proto se ptam raději dvakrát. Mě osobně výrobní číslo absolutně nic neříká, tak jsem chtěl vědět co to tedy za ten MaxiDot je. Ten PIN už chápu, plast s kodem mám doma a při koupi budu chtít ten pin taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tym Bolerom mi je to luto, ale pri budikoch s maxikom je to ine. Kedze mas MR05 je ti uplne jedno ake budiky kupis, hlavne aby boli na O2 -TDI (2005-08). Ze ti to pri budikoch pred r2007 neukazuje aktivovany tempomat nejak prezijes, ja som to prezil tiez a v pohode :kol-28: .. A tvoja otazka je, co to je Maxidot? Hmmm, neodpoviem, ale pozri si toto video:

. Ked budes kupovat budiky, nech vyzeraju takto isto a nemas co pokazit :kol-27:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

vůbec není nutné si v servisu kupovat budíky od nich!!! příjdeš do servisu se svýma budíkama a oni to musí udělat!!! tohle je úplný nesmysl!!

Presne tak, budiky bych mohl sehnat za 3 500 fungl nove + prace servisu, ale to je uz invidualni, predpokladam ze cena mezi 500 - 1000 kc ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dobry den,

Da se nějak updatem nebo kodovaním přidat více funkcí do maxidotu? Nejde mi ani tolik o přidáni zobrazení teploty oleje jako spíše o přidaní možnosti zapínat denní svícení a jiné věci co jdou nastavit jen ve vagu. Mam octavii 2.0 fsi 2006,nikde jsem to tu nenašel

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...