Přejít na obsah

Sraz Fabia clubu


Janina

Doporučené příspěvky

asi tak, menší zlo bylo přidat plyn, než hrotit na brzdy :palec2: a aby někdo za náma zbytečně propotil trenky :D

jj..tak kdyby jen trenky nebo nějaký tangáče...ale nebylo by nereálný i nějaký ten tuk..tuk.. :feve:

hold po přezutí z 205 na 165 se musí člověk krotit a počítat s tím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem taky doma. kokam ze kdyz bych neco rek tak se budu opakovat shrnuto....Proste super...a hajn lidicky. A krasny vozitka :palec2::palec2:

jak jsem se bavili o tom vnitřním světýlku, můžeš někde vyčíst kódování bsg, ev. odkud jsi?, hm, už vidím, Praha, pošli mi přes SZ číslo tydlifounu, jezdím do Prahy a vag mám, můžeme na to mrknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srázek byl fakt suprovej, rád jsem poznal nové lidičky. S některýma je super sranda a bezva pokec :palec2:

Dorazil jsem do Brna asi ve 20:00, cesta byla pohodová, do Phy byla lepší !!

to Bobík: průměrná spotřeba Brno -> Praha 5,0 l, zpět protivětru 5,2 l :smich:

to Najmis: děkuji žes mě zastal ;)

tak já 9,6l , co bych taky chtěl při 160 na D11 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomu říkám štangle lol Lucky trochu víc fotil za jízdy nooo :smich: Bobajs je pěkně vysmátej, a pak mi ujel na oranžovou na rozjezdu a na Čerňáku se mi vysmíval že mi to nejede jakooo :kuk:lol

No taky sem cucel ja stim autickem zavodi. Je to DABEL

sem se tě zapoměl zeptat - ten zadní nárazník byl původně červenej? Předpokládám, že tu proužku tam nemáš naschvál :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomu říkám štangle lol Lucky trochu víc fotil za jízdy nooo :smich: Bobajs je pěkně vysmátej, a pak mi ujel na oranžovou na rozjezdu a na Čerňáku se mi vysmíval že mi to nejede jakooo :kuk:lol

No taky sem cucel ja stim autickem zavodi. Je to DABEL

sem se tě zapoměl zeptat - ten zadní nárazník byl původně červenej? Předpokládám, že tu proužku tam nemáš naschvál :(

Ne ne ten je origo ale mel sem tam nalepenou reflexku jenze jak sem stal dve hodky na strahove tak mi to nejakej sulim asi chtel sloupnout :kuk: Dneska ti sundaj uz uplne vsechno z toho auta Jeste ze smouline neublizil vic....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomu říkám štangle lol Lucky trochu víc fotil za jízdy nooo :smich: Bobajs je pěkně vysmátej, a pak mi ujel na oranžovou na rozjezdu a na Čerňáku se mi vysmíval že mi to nejede jakooo :kuk:lol

No taky sem cucel ja stim autickem zavodi. Je to DABEL

sem se tě zapoměl zeptat - ten zadní nárazník byl původně červenej? Předpokládám, že tu proužku tam nemáš naschvál :(

Ne ne ten je origo ale mel sem tam nalepenou reflexku jenze jak sem stal dve hodky na strahove tak mi to nejakej sulim asi chtel sloupnout :kuk: Dneska ti sundaj uz uplne vsechno z toho auta Jeste ze smouline neublizil vic....

ty lidi dneska ukradnou všechno,zlamat jim za to paroury,člověk se něčim pipla a nějak budiškničemu mu to takhle pokazi,fotky docela vyšli jen jsem to nějak zanedbal na to čerňaku,příště se musim polepšit... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady od nás, moc jich nemáme :(

Co ten medvěd (vidim zpětný zrkadlo) tam? :)

edit: kolik vás teda bylo nakonec na ČM? Nepřišlo mi že tam je těch 25 aut, co tu cca bylo udávanejch. Jinak my měli rodinný mecheche a akorát bych vyhrál titul "nej-bahňák dne" :D, protože jsme si dali asi 30km okresek po právě skončivší řepný kampani... Ještě večer sme dali touchless myčku na Jeremiášce, bylo to fakt moc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady od nás, moc jich nemáme :(

Co ten medvěd (vidim zpětný zrkadlo) tam? :)

edit: kolik vás teda bylo nakonec na ČM? Nepřišlo mi že tam je těch 25 aut, co tu cca bylo udávanejch. Jinak my měli rodinný mecheche a akorát bych vyhrál titul "nej-bahňák dne" :D, protože jsme si dali asi 30km okresek po právě skončivší řepný kampani... Ještě večer sme dali touchless myčku na Jeremiášce, bylo to fakt moc :D

pokud sem dobře počítal, tak kolem 20 aut tam bylo ;) někdo odjel dřív, někdo přijel dýl lol každopádně sem nestihl pokecat se všema :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...