Přejít na obsah

Sraz Fabia clubu


Janina

Doporučené příspěvky

Tak zatím to vypadá takto:

Najmis

Janina

Joujou

Jakr

Standis

Petrator

Mates XIV

Strojvůdce

Bobík ?

Saatan ?

Lukáš Pařík ?

Typhoons ?

Moc lidí sem nechodí, možná bude více zájemců, takže s kym koliv budete mluvit, pozvěte ho :)

Typhoons: tak to malování přelož .... nebo aspoň na chvilku přijeť ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To od tebe nebylo pěkné, pár lidí tu víkendy dělá .... :);) a co ty ty se neukážeš?

Taky jsem chodíval soboty, ale naštěstí je tomu konec, tak se tomu už jen směju. Prostě mi to nedalo sem ten obrázek nedat, tak se omlouvám, jestli jsem se někoho dotkl, ale ten obrázek nemá chybu:) Jinak asi se neukážu. 12.4 jedu na sraz někam k HK a za týden potom je sraz v Trutnově. A navíc má být o víkendu hnusné počasí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tím bych si tak jistej nebyl, máš jí moc pěknou

támhle promáčklina, támhle škrábanec atd. Ona třeba na fotkách vypadá jako voňavka, ale není. Je tam plno vad, ale plno věcí je spojeno s tím, že to má nalítáno už 200 000 km a navíc z toho 170 000 služebních:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, jenže já ty peníze netisknu:) A hlavně by doma byli kecy, že jsem pořád v prd.....

Né jo....? lol škoda..koupil bych 1 000 za 500 :smich:

neboj i jinde je to stejný...taky dostávám držkovou...nemyslím polívku.. ;):)

O.K. uvidíme se v trutnově jo....rád ti Sněhulku omrknu... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

támhle promáčklina, támhle škrábanec atd. Ona třeba na fotkách vypadá jako voňavka, ale není. Je tam plno vad, ale plno věcí je spojeno s tím, že to má nalítáno už 200 000 km a navíc z toho 170 000 služebních:(

tak s menšíma vadama se počítá, když nekupuješ funglovku a je už nějakou dobu jetá,ale jinak vzhledově krásný kombík,žádný velký úpravy,ale udělá decentně a krásně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...