Přejít na obsah

Nový alarm...poraďte


Octavinek

Doporučené příspěvky

Zdravím chlapy, vypověděl mi službu alarm Meta systém, origo namontovaný zřejmě při koupi auta. No tak uvažuji o novém a to o Sentinel 2200, máte nějaké zkušenosti, je to něco na způsob Magic car!

http://www.magicar.cz/product_info.php?products_id=70

post-3282-1195948143.jpg

Editováno: , autor: Octavinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám v aute Sentinel 1100 a úplná spokojenost.Má to základní funkce dvou cestního alarmu a v pohode to stačí. Mne se na tech Magicarech zdálo až příliš moc blbostí co využiješ tak jednou v roce a na základe toho se odvíjí i cena.Ale to je věc vkusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám v aute Sentinel 1100 a úplná spokojenost.Má to základní funkce dvou cestního alarmu a v pohode to stačí. Mne se na tech Magicarech zdálo až příliš moc blbostí co využiješ tak jednou v roce a na základe toho se odvíjí i cena.Ale to je věc vkusu.

Taky jsem koukal že by mi stačil 1100, ale v současnosti u výše uvedené firmy je cenově dostupná ta 2200! Tak díky za radu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Taky jsem koukal že by mi stačil 1100, ale v současnosti u výše uvedené firmy je cenově dostupná ta 2200! Tak díky za radu!

Chci namontovat taky Sentinel 1100. A tak se ptám čeho bych se měl při montáži vyvarovat a zda to skutečně hlídá auto "na dálku" a jakou . Díky za odpověď.Elina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky by mě zajímalo nějaký info, plánek zapojení a postup bude asi v balení, že, ale co se současným origo alarmem, to musim překopat všechny čidla nebo se dá napojit na čidla současný ... a jak je to potom s ovládáním, budu zamykat auto tim pagerem nebo jako dosud pohodlně dálkou na klíči, nějak to nechápu teď ... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky by mě zajímalo nějaký info, plánek zapojení a postup bude asi v balení, že, ale co se současným origo alarmem, to musim překopat všechny čidla nebo se dá napojit na čidla současný ... a jak je to potom s ovládáním, budu zamykat auto tim pagerem nebo jako dosud pohodlně dálkou na klíči, nějak to nechápu teď ... :help:

Sentilen se dnes uz nepordava. Dosah nemely moc velky. Zastavena oblast cca 100m.

Planek je vzdy u kazdeho alarmu.

Origo alarm bud dektivuje vagem a nebo vetsina lidi ho nechava beze paralerne s novym alarmem.

Cidla: Jde ti o dverni spinace a na ty se napojujes u komfortni jednotky.

Pripadne domontujes otresak, ultrazvuk, mikrovnu, naklon.

Otevirat bude na tom pageru od alarmu. Muzes nastavit i automaticky odemknuti kdyz se do urcite vzdalenosti priblizis s pagerem k autu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to abych nechal radši origo, ne? Paralelně by to bylo fajn, ale funguje to někomu? p.s.: to už si asi sám neudělám ... otevírat nějakou jinou krabičkou, startovat zase klíčkem origo, už to asi ztrácí pohodlnost a přibývá nošení moc věcí na klíčích ... škoda ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na origo alarm se vybodni. Odstranení tohoto alarmu byla první věc co sem udelal když sem koupil auto. Když tam máš origo alarm tak se musí přehrát software v komfortce(mne to udelal Cosby-vřelé díky) Nijak jinak se ten alarm nedá deaktivovat a paralelne fungovat nebude, protože se každý alarm deaktivuje jiným ovladačem.

Pak už my to jeden chlapík namontil(Sentinel 1100) a sem spokojenej. Ten pocit, že máš auto pod kontrolou i ve vzdálenosti cca 800 m od auta u mne převážil nad tím že budu mám dalšý ovladač v kapse.

to RyVes: Sentilen se dnes uz nepordava. Dosah nemely moc velky. Zastavena oblast cca 100m.

Sentilely se stále prodávají a ten dosah??? mám to odskoušeno, že i v zastavjené oblasti to ten dosah 800m MÁ!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na origo alarm se vybodni. Odstranení tohoto alarmu byla první věc co sem udelal když sem koupil auto. Když tam máš origo alarm tak se musí přehrát software v komfortce(mne to udelal Cosby-vřelé díky) Nijak jinak se ten alarm nedá deaktivovat a paralelne fungovat nebude, protože se každý alarm deaktivuje jiným ovladačem.

Pak už my to jeden chlapík namontil(Sentinel 1100) a sem spokojenej. Ten pocit, že máš auto pod kontrolou i ve vzdálenosti cca 800 m od auta u mne převážil nad tím že budu mám dalšý ovladač v kapse.

to RyVes: Sentilen se dnes uz nepordava. Dosah nemely moc velky. Zastavena oblast cca 100m.

Sentilely se stále prodávají a ten dosah??? mám to odskoušeno, že i v zastavjené oblasti to ten dosah 800m MÁ!!!

Pokud se prodavaji, tak predpokaldam, ze je to doprodej skladovych zasob. Pred 2 tydny jsem je jeste chtel objednat a uz nebyly. To ze skoncila jejich vyroba je info od oddavatele.

Par jsem jich montoval a dosah opravdu nebyl nic moc ve srovnani s Magicar 9000 nebo dnes novy Magcar M100AS. Bud mam kolem sebe rusivy vlny nebo nevim ale v zastaveny oblasti sem se na dosah 800m urcite nikdy nedostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Origo alarm bud dektivuje vagem a nebo vetsina lidi ho nechava beze paralerne s novym alarmem.

můžeš poradit kde se ve VAGu vypíná ???

VASO, ja ho nikdy nedeaktivoval. Bavil jsem se s technikem ze skodovky a rikal, ze ho pres diagnostiku muze deaktivovat - neni to z moji hlavy, pokud je to blbost tak sorry za spatny info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...