Přejít na obsah

Chip na Fabiu 1.2 HTP (47 kW) - Cimbu alebo mm-racing?


Daddo

Doporučené příspěvky

U koho by ste si dali urobit chip ak by cena u oboch bola rovnaka? Som rozhodnuty ist do toho, neviem si vsak medzi tymito dvomi vybrat. Ma niekto Fabiu 1.2 HTP cipnutu od mm-racing (od Cimbu som mal moznost vyskusat vcera - dik Domino666, takze viem co mozem od nich cakat, ale nemam ziadne info od niekoho, kto to dal mm-racingu)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U koho by ste si dali urobit chip ak by cena u oboch bola rovnaka? Som rozhodnuty ist do toho, neviem si vsak medzi tymito dvomi vybrat. Ma niekto Fabiu 1.2 HTP cipnutu od mm-racing (od Cimbu som mal moznost vyskusat vcera - dik Domino666, takze viem co mozem od nich cakat, ale nemam ziadne info od niekoho, kto to dal mm-racingu)?

nemas zac, ja som rad, ze som sa z s tebou zoznamil ;)

inak profor ma tiez chip od cimbu, ale pisal mi, ze pozna toho chlapika z mm-racingu a ze sa v tom vyzna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U koho by ste si dali urobit chip ak by cena u oboch bola rovnaka? Som rozhodnuty ist do toho, neviem si vsak medzi tymito dvomi vybrat. Ma niekto Fabiu 1.2 HTP cipnutu od mm-racing (od Cimbu som mal moznost vyskusat vcera - dik Domino666, takze viem co mozem od nich cakat, ale nemam ziadne info od niekoho, kto to dal mm-racingu)?

kurna ze som sobotu nemohol ...

aky bol rozdiel chip vs nonchip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
gratulujem -_-

jj, diq. -_-

Inak som tym chipom prijemne prekvapeny, lebo som ocakaval od toho trochu menej.

Tebe Domino taha tusim uz od 2.000 ot/min, mne zhruba od 2.500, ale je to naozaj poznat.

Btw. Svarc mi tam capol najnovsi soft pre moju RJ, nie z roku 2004, ako si spominal ty.

Neviem sa toho nabazit, to bude spotreba. :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, diq. -_-

Inak som tym chipom prijemne prekvapeny, lebo som ocakaval od toho trochu menej.

Tebe Domino taha tusim uz od 2.000 ot/min, mne zhruba od 2.500, ale je to naozaj poznat.

Btw. Svarc mi tam capol najnovsi soft pre moju RJ, nie z roku 2004, ako si spominal ty.

Neviem sa toho nabazit, to bude spotreba. :wacko:

a ja som si myslel, ze po tych blaznivych zavodoch proti stopkam

uz nikdy ziadny chip nikagdá nebúdet !

blahozelam !

cena ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ja som si myslel, ze po tych blaznivych zavodoch proti stopkam

uz nikdy ziadny chip nikagdá nebúdet !

blahozelam !

cena ?

Diq.

Cena klasika: 4.400 Sk (bez bloku a so zarucakom).

P.S. Vazne to taha viac, nez som ocakaval, ked chces, mozes sa prijst o tom sam presvedcit. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napis prosim, ake mas cislo RJ motora, ci je to ten uplne novy soft ktory ide aj na FII. A obcas nezabudni prihodit nejake skusenosti.

fuuha, no bol som prave mrknut na tu jednotku a je tam 03e 906 033 a. A soft to je podla Svarca najnovsi,

ktory pre tuto RJ existuje, ci vsak ide aj na FII ani srnky netusia. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fuuha, no bol som prave mrknut na tu jednotku a je tam 03e 906 033 a. A soft to je podla Svarca najnovsi,

ktory pre tuto RJ existuje, ci vsak ide aj na FII ani srnky netusia. ;)

FI MR07 ako aj FII má RJ ktrorá končí číslami 023D ! - tá je 51-56kW

to čo píšeš 033A to je stará RJ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ja mam na FI MR 05 RJ - ...033 AB a tatko FI combi MR 08 RJ - ...023 D. daddo ma myslim este mr 2oo3-4

domino

cítiš na tých motoroch rozdiel? (snad sa ti dá tatko odviesť). Ja mám svoju MR07 a služovné je MR05 a tá moja sa mi zdá lenivšia!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

domino

cítiš na tých motoroch rozdiel? (snad sa ti dá tatko odviesť). Ja mám svoju MR07 a služovné je MR05 a tá moja sa mi zdá lenivšia!!!!!!!

teraz sa vozim na tatkovej, bo este ma stareho favorita ;) a rozdiel citit je, ale v prospech starsej, bo tam mam chip, ta nova taha poriadne az od 3000ot - vtedy idu obe cca rovnako, niekedy to skusim zmerat.

PS nova sa este zabieha ma nabehanych len 1300km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravim !

Rád bych se zeptal jestli jako laik mohu zjisti zda mám auto čiplé. O co mi jde : Mám 1.2 47 KW a vzhledem k tomu, že nejsem první majitel tak neznám jeho minulost. Na volnoběh mi ukazuje otáčkoměr při zahřátem motoru hodnotu kolem 850 ot.min a spotřebu 0.6-07, někdy 05. Teď jsem dostali na firmu HTP 47 KW a ta na volnoběch ukazuje tak 750 ot.min a spotřebu 0.5-06 při zahřátem motoru. Co se týče jízdy zdá se mi, že ta moje jede o tošku lépe, ale to může být subjektivní, nicméně rozjezdy a chod motoru na volnoběh je u mého lepší.

No a to je to co mě hlodá mám to čiplé mohu to nějak zjistit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ty mas aky rocnik doma ked nie si majitel je po alebo pred faceliftom, moze byt ine nastavenie s vyroby. to ze sa ti zda ze ide lepsie tvoja moze byt subjektivne, mozno ju mas lepsie zabehnutu, pises ze ste dostali nove auta takze tie mozu byt este nezabehnute a po zabehu sa to zlepsi ked budu mat viac nabehane.

p.s.: ziadne rovnake motorovo auto nemusi ( nejde ) rovnako je to kus od kusa ako sa im vydarilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...