Přejít na obsah

Jake spotrebice do kuchyne?


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Ahoj pánové, tím myslím TomaseB a Martinoslava, nějakou dobu jsem tady nebyl a tak teď koukám na ty fotky a máte to fakt pěkný, pohnuli jste s tím a je vidět že si dáváte záležet a nekoukáte na nějakou tu "pětku", s těma fotkama si ale vážně koledujete, právě proto že to máte pěkný, jistě se tady najde nějakej kreté* kterej sám bydlí pod mostem a z takovýho bydleníčka se může pominout..., jak píše Tomas, závist je sviňa a proto až sem zavítá jeden nejmenovanej uživatel a napíše vám něco fakt trapnýho nic si z toho nedělejte...o tom bych moh vyprávět !!

Tak kluci, co dodat, byteček jak klícka !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až se dohrabu k výběru telky, tak na tý zdi jak je ta pidi televize na ratanovým stolečku, tak tam bude cca 1m LCD nebo plazma zavěšená na zdi, pod tím nějakej pěknej stoleček a všecky kablíky schovaný. Až bude telka, tak jsem dohodnutej s elektrikářem, že to pořeší. Tím zmiznou kabely z pod PC a nebude vidět jedinej cm kabelu. Falešná zeď je na to připravená a kabely jsou za ní, jen tam vyřízne díru a dodělá 5 dvouzásuvek a další ty nezbytnosti. Díra bude schovaná pod deklíkem za TV. Už se těším, to bude paráda. Na zeď ještě příjdou repráky od kina a bude rulezzz.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, covece, na fotce to vypada na malou kuchyn, ale ona tak mala neni, na zivo je vetsi :) Puvodne jsem cekal, ze to bude bida, ale fakt me prekvapilo, ze se tam toho tolik veslo a jeste tam zustala spousta mista.

viewer: Covece tak do 5ti let bych ten byt rad prodal a postavil si baracek. Pozemek uz mam. Takze me budou cekat podobne starosti jako tebe ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martinoslav, tak jestli máš parcelu na který se nechá stavěl, tím myslím v dosahu sítí a územní rozhodnutí tak to máš zpoloviny vyhráno, v dnešní době parcela na solidnim místě a s ing.sítěma = slušnej ranec.

Jestli to plánuješ za 5 let a to územko ještě nemáš tak už bych na tom začal pracovat (územní rozhodnutí a st. povolení jsou dvě zozdílný věci), tedy vlastně nevim jak je to teď podle novýho stavebního zákona ale dřív to tak bylo a ti kokot* si vymejšleli hrozný krávoviny.

Já jsem třeba musel dodat mimo dalších asi 50ti dokladů i papír z krajského povodí že nejsem v záplavové oblasti, přitom jsme na kopci ze kterýho koukám dolů na město a na kostelní věž zvrchu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak byt bych rozhodně svěřil na předělání panu z Ú en eL :palec2:

Ohledně ledničky...máme nerez Liebherr a dneska už bych asi volil jinej povrch. Look krásnej, ale ta údržba :(

Na nerez existuje inpregnace, nastříkáš, necháš 10min, naschnout a pak rozleštíš, a potom tam nejdou tolik vidět otisky a šmouhy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak byt bych rozhodně svěřil na předělání panu z Ú en eL :palec2:

Ohledně ledničky...máme nerez Liebherr a dneska už bych asi volil jinej povrch. Look krásnej, ale ta údržba :(

Tak tak nám odchází lednice (Zanussi cca 10 let) a první co jsem řekl manželce, bylo zapomeň na nerez mám dva prcky a to by byla soustavně upatlaná. Možná je impregnace, ale stejně viděl jsem nerez u bráchy (taky dva prcky) tvrdil že ji leští někdy i několikrát za den a byl to hnus.

Jinak chlapi perfektní práce opravdu dobře uděláno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuci, tohle ma Electrolux osetreno... Ta nase lednicka je takovej ten brousenej nerez. Neni to uplne leskly, takze tam neni nic videt... Fakt ne. Taky na to, ze to je obyc jednodverovka - rozumnej neni to dvojkridlovka americka - tak stala 30 papiru, takze zadna lace a je to na ni znat. Materialove je fakt kvalitni.

Diky za pochvaly :) Docela se i divim, protoze z fotek to vypada strasne :) Nazivo je to fakt mnohem lepsi a hlavne prostornejsi :) Ty fotky opravdu hodne zkreslujou.

Jeste vyfotim byt z venku, abych se pochlubil (to zni hnusne, co? :) ) oknama ;) Na ty jsem fakt pysnej, protoze drevo je drevo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, jaky jste pri rekonstrukci davali zasuvky a vypinace?? Ja jsem si jen vybral podle katalogu, ktery se mi libily - rozumnej, ktery se libily pritelkyni :D - a elektrikari je namontovali ;) Az pak jsem zjistil cenu a malem to se mnou slehlo :D Takze postup pro ostatni, pri vyberu se kouknete nejen na design, ale i na cenu :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak možná jo, brácha měl standardní laciný šunt do cca 15000,-. Bohužel já za lednici o moc víc dát nechci takže bude bílá lol .

Jinak Martinoslave jelikož dělám plast. okna, tak se mi dřevo přece nemůže líbit :D . Neeee opravdu pěkný a dřevo je dřevo. Bohužel musím tvrdit, že nic lepšího než plast který je tady na rozdíl od dřeva jen nějakých 30-40 let neexistuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak možná jo, brácha měl standardní laciný šunt do cca 15000,-. Bohužel já za lednici o moc víc dát nechci takže bude bílá lol .

Jinak Martinoslave jelikož dělám plast. okna, tak se mi dřevo přece nemůže líbit :D . Neeee opravdu pěkný a dřevo je dřevo. Bohužel musím tvrdit, že nic lepšího než plast který je tady na rozdíl od dřeva jen nějakých 30-40 let neexistuje.

no tak ti můžu doporučit tu mou lednici. V obchodech se prodává za nějakých 26 tis. V O.K. ji měli tuším za 24 v akci a já si ji našel na netu za asi 16.800,-(včetně tý recyklace) nebo tak nějak, řekl jsem tomu maníkovi z Favei v Pardubicích, ať mi ji za tolik přiveze domů a mám ji lol

Takhle jsem nakoupil všechny spotřebiče a ještě mi je dotáhl až do bytu a to bez příplatku ;) Ušetřil jsem takhle asi 30tis. Je to Whirlpoolka A+ se šestým smyslem. Jestli chceš, dám ti na něj číslo, můžeš mu říct, že jsem ti dal kontakt a on už bude vědět o co ti jde ;) Lepší než koupit něco horšího za stejný prachy v krámu.

S tímhle chlápkem fungujeme tak, že si řeknu přesně co chci a za kolik to chci a on zatím všechno dodal a spolupráce je parádní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak byt bych rozhodně svěřil na předělání panu z Ú en eL :palec2:

Ohledně ledničky...máme nerez Liebherr a dneska už bych asi volil jinej povrch. Look krásnej, ale ta údržba :(

poradím ti přípravek, který používáme na nerez kabiny a dveře, Jablonec máš při cestě :) , až pojedu do Prahy, tak ti ho vezmu na vyzkoušení, o.k.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, jaky jste pri rekonstrukci davali zasuvky a vypinace?? Ja jsem si jen vybral podle katalogu, ktery se mi libily - rozumnej, ktery se libily pritelkyni :D - a elektrikari je namontovali ;) Az pak jsem zjistil cenu a malem to se mnou slehlo :D Takze postup pro ostatni, pri vyberu se kouknete nejen na design, ale i na cenu :D;)

nevzals solo od abb?? :)) ty jsou pekne drahy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, jaky jste pri rekonstrukci davali zasuvky a vypinace?? Ja jsem si jen vybral podle katalogu, ktery se mi libily - rozumnej, ktery se libily pritelkyni :D - a elektrikari je namontovali ;) Az pak jsem zjistil cenu a malem to se mnou slehlo :D Takze postup pro ostatni, pri vyberu se kouknete nejen na design, ale i na cenu :D;)

a to se nemůžeš ozvat??? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...