Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

No nevim,jestli bych chtel na tvym miste RS face za stejnych podminek.. :)

Jsem zvedavej,jak jsi pokrocil na 1:43.. ;)

Tak jasne no :) je to trosku brutalnesji varianta upgrejdu ..., Modylek je jeste ve stejny barve,ale uz vim jaky bude lak a malickost jsem musel zkusit hned :) ... az budu na svym hodim foto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasne no :) je to trosku brutalnesji varianta upgrejdu ..., Modylek je jeste ve stejny barve,ale uz vim jaky bude lak a malickost jsem musel zkusit hned :) ... az budu na svym hodim foto

To teda.. :)

No jsem fakt zvedavej.. :D

kouknu na to ale az zitra...Pac ted uz budu muset bezet,mam jeste jednanicko a pak uz se nevracim.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My mame vir kazdou chvili pac tata s brachou vymetaji takovy ty pochybny stranky :D

Aha tak to se nedivim,ze je to tak casto :D ....musis bymyslet nejaky blok aby na ty sraniky nemohli :) ...

Dobra ja se na nejakou dobu vytratim ,,jsem v tescu se znamou na obede a uz po me rve ,ze ji vubec neposloucham :D ... do hodky budu na svym tak o te doby

hoy !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si provadel?

Nastesti to nebylo moje autí,ale sefovo sluzebni.Typek to ve felicii nezvladl a vpral mi to do boku , ... byl to nakonec sefuv znamy tak se to vklidu poresilo :) ... Jestli bude ten tyden pokracovat stejnym tempem tak se mam na co tesit .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastesti to nebylo moje autí,ale sefovo sluzebni.Typek to ve felicii nezvladl a vpral mi to do boku , ... byl to nakonec sefuv znamy tak se to vklidu poresilo :) ... Jestli bude ten tyden pokracovat stejnym tempem tak se mam na co tesit .)

Heh no to snad ne :) Hlavne ze se to vyresilo a ze si OK.. s nekteryma lidma se totiz neda v klidu domluvit. Jinak jak sem psala toho typka co mi nakecal tu autonehodu tak tu fakt mel poslal mi foto auta akorat ze mi kazdy rekl ze pokud byl pripoutany tak se mu nemohlo absolutne nic fyzicky stat a pripoutany byl to sem se ho ptala.. takze nehoda sice byla akorat si to pribarvil podle sebe jak se mu to hodilo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh no to snad ne :) Hlavne ze se to vyresilo a ze si OK.. s nekteryma lidma se totiz neda v klidu domluvit. Jinak jak sem psala toho typka co mi nakecal tu autonehodu tak tu fakt mel poslal mi foto auta akorat ze mi kazdy rekl ze pokud byl pripoutany tak se mu nemohlo absolutne nic fyzicky stat a pripoutany byl to sem se ho ptala.. takze nehoda sice byla akorat si to pribarvil podle sebe jak se mu to hodilo :D

Moje vina to nebyla,..a borec to priznal,stesti ,ze jsem sedel v dodavce v osobacku by to zabolelo asi o trosku vic....

Ten tvuj ctitel to musi byt dobry exot :D ,..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dobry tak to uz semka hazet nebudu. Jaky ty na to mas nazor? Myslis ze se mu mohlo neco stat?

Zalezi jak se to vlastne vsecko zkomolilo...Vypada to pekne zbite,takze by tam nejaky uraz mohl klidne byt.!Sice predek a strana ridice vypada dobre,alee i tak.... Nevim,nejsem znalec,toto nedokazu posoudit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...