Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

http://www.youtube.com/watch?v=uhai6HDqzVY

Tak prvni z hororu co jsem videl ja..byl Nocni mura .... fredy kruger.

Ja myslim ze kamos o tom Metru neco rikal v praci kdysi,ale nejak jsem to neregistroval..takze zitra se poptame ;) ale nemam rad filmy,kde ten zmrdak vse prezije a je tichy,rychly a bystry jako pan buh :D

Jojo Fredy no toho zna snad kazdy.. Jinak ten z toho Metra neprezije.. na konci ho ta kocka co tam hraje zabije :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kucíí dyť mě znáte pro Vás cokoliv. Zní to dobře "První OC odtahová služba" :) Zítra to bude polepený (pokud počasí dovolí) a pak to nafotím.

Zdra jak sviňa Zbyňo :palec2: tak ať vše klape jak má :palec2: :palec2: :palec2: :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo,Octa je taky jako prase,tu musím vyčistit zejtra.Jinak mám nabídku na motor Opel 1,8 16 V,tak přemejšlým,že bych ho tam šoupnul.Jsem s tím autem fakt spokojenej,teda až na ten motor,prostě ta 1,2ka nejede

Kurec ,kdyby se ti tam podarilo ten moturek napasovat, byla by to raketa autko :palec2:;) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem na to docela zvedav .., si nekdy vecer zapnu diwko a budu cubrnet :D ,... dalsi tyden budu chodit dom za svetla :p;)

Hehe no ja sem to taky prezila v pohode takze z toho ze bys dom chodil za svetla fakt strach nemam :D To ten Wolf Creek je brutalnejsi no. Ten sem v pulce vypla takze ani nevim jak to skoncilo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe no ja sem to taky prezila v pohode takze z toho ze bys dom chodil za svetla fakt strach nemam :D To ten Wolf Creek je brutalnejsi no. Ten sem v pulce vypla takze ani nevim jak to skoncilo :D

taková SAW 1 až 4 :palec2: :palec2: :palec2: :palec2: to je kvalitka lol:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...