Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

No myslela jsem ze to bude horsi :) V Praze se mi kupodivu zalibilo v praci naprosto super zatim takze si nemuzu stezovat ;) Copak u tebe? Co novyho?

No tak to je fajn, já byl v Praze včera a taky jsem si nestěžoval... ;)

U mě pár drobných změn, po prodeji Leona na konci léta jsem dospěl k závěru, že by to zase chtělo Seata a tak jsem koupil černou Arosu, vyloženě na bejkárny. No a taky su čerstvě zamilovanej, takže maximální spokojenost. Jo a na celý vánoce a Silvestr jedeme hromadně na horskou chatu do Krkonoš, takže to bude zajisté velice kvalitní kulturní zážitek... lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol

No se směješ, ale já byl minulej čtvrtek s kámošem u nás v baru a seděly tam dvě slečny zhruba v mém věku (třicátnice pozn. autora) a v hojné míře do sebe kopaly panáky Jägermeisterů, prvně se smály na celej bar, pak začaly obě brečet, poté pozhasínaly světlo v celý baru a začaly spolu tančit na ploužáky Haničky Zagorové... No a kamoš na to říká: "Víš to vole, takhle dopadnou baby, který nedostávaj třikrát denně do čáry..." ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kam jedete Lubo do Kerkonos?? taky se tam budu vyskytovat

Baui, bude me vyskytovati na chatě ROZHLED, jež se nachází v krásné oblasti východních Krkonoš na Předních Rennerovkách v katastru obce Strážné u Vrchlabí v nadmořské výšce 1.207 m ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...