Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Pokud najezdis hodne tak to chapu ;)

začínal jsme 10t km ročně a teď už jsem u 25t ročně, bohužel díky tomu, že mám benzín, tak se snažim jezdit něčim jinym.

Snad už konečně letos udělám změnu, zatím to tak i nadějně vypadá, v pondělí jsme byl na kukačce ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

začínal jsme 10t km ročně a teď už jsem u 25t ročně, bohužel díky tomu, že mám benzín, tak se snažim jezdit něčim jinym.

Snad už konečně letos udělám změnu, zatím to tak i nadějně vypadá, v pondělí jsme byl na kukačce ;)

a jdes do koktulky ? zase cervenecek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uklepnul :D ... tjn, Ani mi nepripominej ,nejsem na to zvyklej ,ale zase ty rana jsou prijemnejsi ;)

ráno mi nějak nepřipomínej, ve 4 jsem dostal žízeň, tak jsme dostal nápad, že si dám Tang (rybízovej) a jak jsme byl rozespalej, tak jsem šáhnul po instantní gulášovce lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

začínal jsme 10t km ročně a teď už jsem u 25t ročně, bohužel díky tomu, že mám benzín, tak se snažim jezdit něčim jinym.

Snad už konečně letos udělám změnu, zatím to tak i nadějně vypadá, v pondělí jsme byl na kukačce ;)

Hele nej je stejne RSo a do toho LPG pokud najezdis hodne. Vykon jak krava a pritom to jezdi levneji nez TDi ;) Kdybych najezdil vic tak do toho du ale s tim co ja najezdim to nema smysl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ráno mi nějak nepřipomínej, ve 4 jsem dostal žízeň, tak jsme dostal nápad, že si dám Tang (rybízovej) a jak jsme byl rozespalej, tak jsem šáhnul po instantní gulášovce lol

:D tak to muselo byt velice chutne a osvezujici ranko ;) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nej je stejne RSo a do toho LPG pokud najezdis hodne. Vykon jak krava a pritom to jezdi levneji nez TDi ;) Kdybych najezdil vic tak do toho du ale s tim co ja najezdim to nema smysl ;)

na blbnutí a požitek z jízdy mám jiný auto, taky červeny s 230PS a zadním náhonem, mě jde spíš vyřešit normální ježdění a ty hory, takže 4x4 jasná volba

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Mišulko, mám teď spoustu vyřizování a do toho práce - teď sice taky pracuji, ale po dlouhé době sem si to tu přišla trochu omrknout :)

Jak se máš a co škola??

Aha no jo ja taky uplne moc nestiham ;) Vsechno dobry, skola posledni zkouska a semestr hotovej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...