Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Caues kuciii..

No,celkem to jde,tak nejak..Je patek,takze se tesim tak na 4tou odpoledni,az vypadnu.. ;) Jeste mam nejaky litani po meste,do cehoz se mi moc nechce,ale aspon mi to utece.. ;)

Jak u vas?

Bré ráno pánové ;)

Dneska vyzvedáváš Martine blatník? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je koukam jedna odpoved lepsi nez druha..jak to,ze nic moc Michale?

Jirka me klasicky nasral casem odchodu domu... :)

Jo jo tome,videl bych to,ze behem dopoledne ho nalozim.. ;)

Koukal jsem teď ještě na ty antiradary a skutečně ten druhý byl Valentino one, ale teda se softverem pro evropu. Nedíval ses na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jak jinak Martine...nic se nesmi prehanet ;)

Ja vim Jiriku.. ;) Vseho moc skodi..Proc to tak neudelat,kdyz to jde.. ;)

Tome,jeste jsem na to nekoukal..Nejak jsem se k tomu nedostal...Bud odpolko,jestli budu mit chvili a nebo v klidu pak vecer doma.. ;)

Hele ale to je divny,ten V1 by mel chodit,jak na dratkach.. :o No sem na to zvedavej..ale jak jsem rikal..Ono je volny prostranstvi a prostredi slinice-auta,svodidla atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vim Jiriku.. ;) Vseho moc skodi..Proc to tak neudelat,kdyz to jde.. ;)

Tome,jeste jsem na to nekoukal..Nejak jsem se k tomu nedostal...Bud odpolko,jestli budu mit chvili a nebo v klidu pak vecer doma.. ;)

Hele ale to je divny,ten V1 by mel chodit,jak na dratkach.. :o No sem na to zvedavej..ale jak jsem rikal..Ono je volny prostranstvi a prostredi slinice-auta,svodidla atd..

Já myslím, že to bylo tím, aby ukázali rozdíl mezi nastavením pro čr u RX65 a nastavením pro evropu u V1. I když to přímo neřekli, jinak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že to bylo tím, aby ukázali rozdíl mezi nastavením pro čr u RX65 a nastavením pro evropu u V1. I když to přímo neřekli, jinak nevím.

Hele nevim,je to mozny no..I kdyz SW pro evropu by mel zahrnovat i Ka pasmo a Ka narrow,ktery se pouzivaji u nas..no nevim,treba to byli jeleni a neumeli to nastavit.. ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebejval to jinak vždycky pátek? Víš co by nebylo špatný? Kdyby napadl nějaký sníh svolat třeba Hradčany :)

většinou jo,ale změna je život ;) . No pokud by napadl bylo by to fajn, ale myslím, že hned tak nem. My jsem minule byly na letišti kousek od Boleslavi a bylo to moc fajn :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

většinou jo,ale změna je život ;) . No pokud by napadl bylo by to fajn, ale myslím, že hned tak nem. My jsem minule byly na letišti kousek od Boleslavi a bylo to moc fajn :palec2:

Já to vidím v avataru ;):D snad koncem ledna začne něco padat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...