Přejít na obsah

Zavírání oken po zamknutí


black007

Doporučené příspěvky

Mám dotaz ohledně zavírání střešního okna a oken při zamknutí. při otevřených oknech a po zamknutí auta se okénka nechají zavřít dlouhým podrženám zamykacího tlačítka na DO nebo otočeným klíčem v poloze zamknuto.střešní okno tak zavřít nejde.nový modelový rok myslím 2007 umožnňuje zavření střešního okny ve spojením s čidlem deště na stěrače.pokud začne pršet, střešní okno se zavře. nechá se to donastavit i u starších modelových roků?popř.jestli to lze nastavit i na boční okna?

Editováno: , autor: black007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz ohledně zavírání střešního okna a oken při zamknutí. při otevřených oknech a po zamknutí auta se okénka nechají zavřít dlouhým podrženám zamykacího tlačítka na DO nebo otočeným klíčem v poloze zamknuto.střešní okno tak zavřít nejde.nový modelový rok myslím 2007 umožnňuje zavření střešního okny ve spojením s čidlem deště na stěrače.pokud začne pršet, střešní okno se zavře. nechá se to donastavit i u starších modelových roků?popř.jestli to lze nastavit i na boční okna?

Já tedy mám střešní okno a modelový rok 2008 a střešní okno se zavírá při podržení klíčku. Nejdřív se zavřou boční a potom i střešní okno. Boční okna se zavírají taky při dešti . Když uzamknu auto a nechám přiotevřené okna a začne pršet tak se automaticky zavřou . To zavírání oken při dešti nastavuji na Maxi dotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 13 let později...

Pánové poprosím o radu - OCT II 1.8 TSI 2010 L&K - stahování/natahování oken fungovalo jako na dálku, tak klíčkem... "Nejspíše" po výměně autobaterie během letošní zimy nefunguje ani jedno. Ano - dorazy oken jsem nastavoval několikrát - nepomohlo, nefunguje... Je možné, aby se tato funkce po odpojení baterie odkódovala? Nemá někdo nějaký nápad co s tím? Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...